تیمکتوک در ایتالیا تحت فشار پس از مرگ یک کودک ده ساله

[ad_1]

متناقض “چالش”

تیمکتوک در ایتالیا پس از مرگ یک کودک ده ساله تحت فشار قرار گرفت

به دنبال مرگ دلخراش یک کودک ده ساله در پالرمو ، برنامه ویدیویی چینی Tiktok تحت فشار قرار گرفته است. طبق گزارش رسانه ها ، آنتونلا کوچولو هنگام “چالش” در تیکتوک خود را بیهوش با کمربند خفه کرد.

به روز شده: 23.01.2021 ، 1:58 بعد از ظهر


پس از مرگ یک کودک ده ساله در اصطلاح

به دنبال مرگ یک کودک ده ساله در اصطلاح “چالش ماه گرفتگی” در تیکتوک ، ایتالیا دسترسی مصرف کنندگان به تیکتوک را مسدود کرد.

عکس: dpa

رم پس از مرگ یک کودک ده ساله ، احتمالاً در طی آزمایش شجاعت اینترنتی ، برنامه Tiktok در ایتالیا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. تنظیم کننده محافظت از اطلاعات ایتالیا از این شرکت خواسته است بلافاصله همه حساب هایی را که سن کاربران با قطعیت تعیین نشده است مسدود کند.بلیط گفت آنها در حال بررسی نامه هستند. خبرگزاری آنسا به نقل از بیانیه ای گفت: “حفظ حریم خصوصی و امنیت از اولویت های اصلی TikTok است.” این برای محافظت از مصرف کنندگان ، به ویژه از جوانان ، کار می کند.

رسانه ها گزارش دادند ، در پالرمو ، جنوب ایتالیا ، آنتونلا ده ساله این هفته خود را در خانه با کمربند بیهوش خفه کرد. در بیمارستان ، پزشکان تشخیص دادند که وی در مغز فوت کرده است. دادگستری و حمایت از نوجوانان تحقیقات را آغاز کرده اند.

روزنامه “La Repubblica” به نقل از مقامات می نویسد ، زیرا Tiktok – مانند چنین شبکه هایی – در حال حاضر به سختی قادر به کنترل سن مصرف کنندگان است ، حتی می توان این سفارش را به عنوان یک محاصره کامل تفسیر کرد. در واقع ، Tiktok فقط باید از سن 13 سالگی استفاده شود.

براساس گزارش ها ، این کودک ده ساله می خواست در چالش به اصطلاح خاموشی یا یک چالش معلق در شبکه برنامه های ویدیویی شرکت کند. شرکت کنندگان خفه می شوند ، از آن عکس می گیرند و عکس ها را با تلفن های هوشمند خود بارگذاری می کنند.

با رونق گرفتن استفاده از رسانه های اجتماعی در محاصره بخش کرونا در ایتالیا ، امواج خشم به شدت در روز شنبه ادامه یافت. روانپزشک جوانان استفانو ویکاری از رم هشدار داد که دلایل خوبی وجود دارد که چرا کودکان زیر دوازده سال نباید فقط از تلفن های همراه استفاده کنند. خود شبکه ها مقصر در حمله به بدن خودشان نیستند.

سکوی Tiktok از چین آمده و در سراسر جهان موفقیت کسب کرده است. توسط چندین مقام حفاظت از داده های اروپا با تردید مشاهده می شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210123-99-138596 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *