توماس گوتشالک دوباره مدیر نمایش است

[ad_1]

آزمون ProSieben

توماس گوتشالک دوباره مدیر نمایش است

توماس گوتشالک ، پیشکسوت سرگرمی ، ترسیدن را به جوکو وینترشاید آموزش داد. بازنده باید محموله و اولین دم خود را از پشت تحویل دهد.

به روز شده: 20.01.2021 ، 11:40


توماس گوتشالک در فینال برنامه سرگرمی که سه شنبه شب پخش شد ، برنده شد

توماس گوتشالک در فینال برنامه سرگرمی “چه کسی نمایش را از من می دزد؟” مقابل میزبان جوکو وینترشاید.

عکس: dpa

برلین اسطوره تلویزیون توماس گوتشالک بار دیگر استاد نمایش در تلویزیون آلمان است. پیرمرد 70 ساله در فینال سه شنبه شب “چه کسی نمایش من را می دزد؟” مقابل میزبان جوکو وینترشاید (42).اکنون گوتشالک از هر فرصتی برخوردار است تا آزمون تلویزیون خصوصی را سه شنبه شب مطابق با خواسته های خود کاملاً تغییر دهد. کمی قبل از سوال تعیین کننده ، “Wetten، dass ..؟” قبلی یک مجری گفت: “من در شرف رسیدن به اوج حرفه ام هستم.”

در پایان ، سوال بازیگر “ET” درو باریمور بسیار مهم بود و گوتشالک و مجری برنامه به درستی پاسخ دادند. وینترشاید پیش از این عقب مانده بود زیرا به سوالی درباره نمادهای پرچم GDR پاسخ نادرستی داده بود. وی فرض کرد که داس و چکش نمادهایی هستند. Gottschalk به درستی از چکش و قطب نما به عنوان گل سرسبد کشور سقوط کرده یاد کرد. همچنین نقل قول “فاوست” “حالا به من بگو ، شما با دین چگونه هستید؟” وینترشید مدافع قهرمان آماده نبود.

پیشکسوت “Wetten، dass ..؟” وی سه شنبه هفته آینده ساعت 8:15 عصر نمایش را تعدیل می کند. جوکو وینترشاید قرار است به گروه چهار نامزد بپیوندد و سعی کند نمایش را هفته آینده برگرداند. وینترشاید با خونسردی شکست خورد ، اما بعدا نفرین کرد. Gottschalk پیش از این در فینال اعلام کرده بود که گروه نمایش تغییر نام می یابد. “اگر من برنده شوم ، همه شما یک کلاه سیاه و عینک آفتابی دریافت می کنید: هایزنبرگ.”

Winterscheid با موفقیت مانع از حضور کسی در نمایش دو بار در این ماه شد. پالینا روژینسکی مجری تلویزیون و الیاس ام بارک بازیگر در فینال ناکام ماندند. مدیر نمایش افتاده اکنون دو گزینه برای تغییر وضعیت دارد. “چه کسی نمایش من را می دزدد؟” مجری برنامه با سه چهره مشهور و یک تماشاگر رقابت می کند. شرکت کنندگان به معنای واقعی کلمه می خواهند نمایش او را بدزدند. در مجموع نه دور پخش ، ابتدا تصمیم گرفته می شود که چه کسی در مرحله نهایی مقابل مدیر نمایش بازی کند. اگر میزبان در آنجا شکست بخورد ، برنده رهبر مسابقه شماره بعدی می شود.

اتفاقاً ، آن شب گوتشالک در یک فعالیت عمومی دیگر نیز شرکت کرد. وی هرگز اجازه اظهار نظر در رئیس جمهور فدرال را نداشت. گوتشالک گفت ، وی توانست فوراً به س aboutال مربوط به مجمع فدرال مسئول این انتخابات پاسخ دهد ، “زیرا من از اینكه هرگز از من س askedال نشده اذیت شدم.” “همیشه افراد مشهوری از این دست وجود دارند. روزی روزگاری ، جوگی لو با تصویر در تلویزیون روبرو شد.”

1.62 میلیون بیننده (4.9 درصد) این برنامه را تماشا کردند. این نمایش را تقریباً دقیقاً در سطح هفته قبل حفظ کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210120-99-95150 / 4


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *