توله / ویکلر در دور دوم کوزوخ / لودویگ را دنبال می کند

[ad_1]

المپیا

توله / ویکلر در دور دوم کوزوخ / لودویگ را دنبال می کند


دو نفره ساحلی جولیوس تول (r) و کلمنس ویکلر در توکیو به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند.

دو نفره ساحلی جولیوس تول (r) و کلمنس ویکلر در توکیو به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند.

عکس: dpa

دو نفر از سه نفره دو نفره ساحلی آلمان در توکیو به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند. لودویگ و کوزوک در آنجا با چالشی بزرگ روبرو می شوند ، حریفی کاملاً جدید در انتظار ویکلر و تول است.

توکیو پس از قهرمان المپیک لورا لودویگ و شریکش مارگارتا کوزوخ ، معاونان قهرمان والیبال ساحلی جهان ، کلمنس ویکلر و جولیوس توله نیز به شانزدهمین مرحله نهایی المپیک رسیدند.


در آنجا ، دو نفر دیگر آلمان با حریفان قدرتمندی روبرو خواهند شد: لودویگ / کوزوخ باید یکشنبه (10:00 / CEST) با تیم برتر برزیل آگاتا بدنارچوک / ادواردا سانتوس لیسبون رقابت کند. چند ساعت بعد ، Toll / Wickler توسط آمریکایی ها Jacob Gibb و Three Bourne جذب شد. نیکلاس هیلدبراند ، مدیر ورزشی آژانس مطبوعاتی آلمان قبل از بازی در 2 آگوست (15:00 CEST) گفت: “ما شانس خوبی در آنجا داریم.” به دلیل عفونت تاج از طرف همیشگی گیبس ، تیلور کراب ، این دو نفر اخیراً شروع به بازی با هم کردند.

دور حذفی “چیز بزرگی برای ما”

قبل از آن ، دو همبرگر آخرین بازی گروهی خود را مقابل ژاپنی کاتسوهیرو شیراتوری / یوسوکه ایشیجیما شنبه 2-0 (21:16 ، 21:11) برده بودند. تول گفت: “عالی است. اولین المپیک ، قطعاً این مسابقه با بالاترین اولویت برای ما است.” فرود در دور حذفی برای ما یک چیز بزرگ است. ” هم به شوخی و هم به شوخی پس از اجرای قانع کننده ، شادی و آرامش آشکار بود.

از بین سه تیم شرکت کننده ، فقط کارلا بورگر / جولیا سود با سه شکست دور دور حذفی را از دست دادند. نیکلاس هیلدبراند ، مدیر ورزشی گفت که از نتایج موقت “بسیار خوشحال است ، اما خیلی راضی نیست”. در دور حذفی ، هر چیزی از مکان نهم تا نیمه نهایی برای دو تیم دیگر امکان پذیر است. وی به آژانس مطبوعاتی آلمان گفت: “من به آنها اطمینان دارم که آنها قطعاً در این حلقه و به ویژه با Tole / Wickler بیشتر زنده خواهند ماند.”

لودویگ / کوزوخ قبلاً واجد شرایط بوده است

در حال حاضر در 3: 1 تیم مردان آلمان با دو امتیاز جلو رفتند ، در ساعت 11: 8 برای اولین بار سه امتیاز شد. اشتباهات کمتری در سرویس نسبت به گذشته وجود داشت و تول / ویکلر حریفان خود را تحت کنترل داشت. آنها از توپ ست اول برای به ثمر رساندن 21:16 استفاده کردند. پس از 5: 1 اولیه و 8: 2 اولیه در دور دوم ، هیچ شک و شبهه ای در مورد ورود به مرحله حذفی وجود نداشت ، که هر دو در اولین مسابقه عالی بودند.

لودویگ / کوزوچ با پیروزی در بازی گروه دوم مرحله یک شانزدهم را کامل کرد زیرا مسابقه سوم مقابل دو تیم چک به دلیل تست تاج مثبت مارکتا اسلوکووا انجام نشد. تیم آلمان قبل از دوئل با برزیل ها ، که بیشتر با نام آگاتا / دودا شناخته می شود ، تمرینات مسابقه ای کمی در توکیو دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210731-99-630801 / 7


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *