تور: سقوط دسته جمعی – تماشاگر مارتین را پایین می آورد

[ad_1]

دوچرخه سواري

تور: سقوط دسته جمعی – تماشاگر مارتین را پایین می آورد


مشخص شده توسط این سقوط دسته جمعی: دوچرخه سوار حرفه ای تونی مارتین.

مشخص شده توسط این سقوط دسته جمعی: دوچرخه سوار حرفه ای تونی مارتین.

عکس: dpa

سقوط ناخوشایند تونی مارتین مرحله اول 108 تور فرانسه را تحت الشعاع خود قرار داد. مقصر یک تماشاچی بود.

لندرنو تونی مارتین او با خونریزی از خط پایان غلت خورد و همچنان مبهوت بود. سلام و احترام مهلک یکی از طرفداران پدربزرگ و مادربزرگ به تازگی گلوله در دام 108 فرانسه را به یک زمین پاک آوار تبدیل کرده بود. از آنجا که سقوط دسته جمعی دوم نیز قربانیان برجسته ای مانند ستاره قدیمی کریس فروم شد ، طوفان پیروزمند مورد علاقه مخاطبان فرانسوی اتفاق افتاد جولیان آلافیلیپ پیراهن زرد یک مسئله جزئی است.

“این خیلی غیرضروری بود. ما همه چیز را تحت کنترل داشتیم – فقط باید فرض کنیم که مخاطب منصرف خواهد شد. ” یاشا سوترلین – DSM حرفه ای فرایبورگ مجروح شد و مجروح شد. “به نظر می رسد در هر تور چنین چیزی اتفاق می افتد. فقط باید بپذیرید که مخاطب عقب خواهد رفت. اگر شما هر بار دور آن را دور بزنید ، پس ما فقط در اطراف رنگین کمان ها دور می زنیم. “

زن جوانی از کتیبه “Allez Omi / Opi” استفاده کرده بود

در حدود 45 کیلومتری فینال ، یک زن جوان در حالی که پشت به خیابان پر از ازدحام جمعیت قدم گذاشته بود ، قدم در خیابان گذاشت که قوانین آرام کرونا باعث جذب این تور شده بود. او تابلوی Allez Omi / Opi را در دستان خود داشت ، خندید و آن را در کنار دوربین موتور سیکلت برداشت. مارتین ، در قسمت بالای گلوله ، با سرعت تمام به پوستر برخورد کرد و باعث سقوط یک سوم خوب سوارها شد.


ظاهراً زن صدمه ای ندیده ، دیگران بدتر شده اند. رانندگان زیادی مجروح شدند ، DSM حرفه ای فرایبورگ حتی مجبور شد تسلیم شود. مارتین با تکان دادن سر خود ، با زخم های خونریزی دهنده در آن طرف زمین می چرخد ​​، دستیار نجیب 36 ساله عاشق روگلیچ حتی خوش شانس است: وقتی سرش به پیاده رو برخورد کرد و سپس رانندگان دیگر او را گرفتند ، مارتین کلاه ایمنی خود را نجات داد.تا زمانی که زوترلین حتی مرحله اول تور دوم خود را به پایان برد ، مارتین زمین را کاملا ناامید و با زخم روی دو دست دنبال کرد. “بیشتر آنها کبودی است. من فکر می کنم می توانم ادامه دهم. “عضو کوتبوس متولد تیم جامبو ویسما به عنوان دستیار نجیب همکار محبوبش گفت. پریموز روگلیچ (اسلوونی) ضروری است.

همه چیز طبق برنامه Alafilip پیش رفت ، که حمله اعلام شده او مقابل زردها موفقیت بزرگی بود. این جوان 29 ساله که کمی قبل از تور پدر شد ، گفت: “من امروز درگیر یک سقوط شدم ، اما خوشبختانه اعصابم را حفظ کردم.”

فروم ، چهار بار برنده تور ، از خط پایان عبور کرد

قهرمان جهان Deceuninck-Quick Step با برتری هشت ثانیه ای پس از 197.8 کیلومتر فاصله بین برست و لندرنو پشت سر استرالیایی نشست مایکل متیوز (BikeExchange) و دومین راگلیچ در سال گذشته. Alafilipe ، که در صعود طولانی به هدف حمله کرد ، در اواخر آخر هفته نیس و همچنین در سال گذشته اداره پست زرد را فتح کرد.

سقوط دسته جمعی ناخوشایند دیگر در ده کیلومتری خط پایان سرانجام گلوله را منفجر کرد. هنگامی که او با سرعت بالایی رانندگی می کرد ، راننده مقابل افتاده بود و باعث واکنش زنجیره ای جدیدی شد. تعداد زیادی از حرفه ای ها ، چهار بار برنده این تور ، به طرز چشمگیری پرواز کردند فروم، که پس از یک تصادف وحشتناک در سال 2019 بازگشت خود را به گراند لوپ انجام داد ، با درد زیادی تحت درمان قرار گرفت ، اما به فینال رسید.

در پایان ، یک موفقیت برای تیم آلمانی بورا-هانسگروهه حاصل شد: جوانان هلندی شلینگ در راه است شمارنده های کافی شفاف به عنوان انحراف برای تی شرت خال خالی است. (کناری)[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *