تقویم جارو کشیدن دودکش با موفقیت کامل

[ad_1]

برلینی ها کمک می کنند

تقویم جارو کشیدن دودکش با موفقیت کامل

جادوگران سیاه به حیوانات سیاه کمک می کنند: تقویم عکاسی به نفع پناهگاه حیوانات در برلین باید دوباره چاپ شود.


سناتور دیرک بهرنت و پنج دودکش پاک تقویم پناهگاه حیوانات را ارائه می دهند.

سناتور Dirk Behrendt و پنج دودکش پاک تقویم پناهگاه حیوانات را ارائه می دهند.

عکس: یکپارچهسازی با سیستمعامل کلر / خدمات عکس FUNKE

برلین کنار آمدن با خرافات قدیمی دشوار است: یک مطالعه توسط انجمن حمایت از حیوانات نشان داد که پوست سیاه در پناهگاه های حیوانات احتمال یافتن سریع خانه جدید را کاهش می دهد. پنجاه و پنج درصد از 312 پناهگاه حیوانات مورد بررسی گفته اند انتقال سگهای سیاه دشوارتر از سگهای با رنگهای مختلف است.حیوانات سیاه خطرناک نیستند

گربه ها هم همین طور است. “برخی از افراد به اشتباه معتقدند که سگ های تیره خطرناک تر از حیواناتی هستند که رنگ پالتوی آنها متفاوت است. رنگ خز در مورد شخصیت این حیوان چیزی نمی گوید “. کاترینا مولهاوزن از انجمن حمایت از حیوانات آلمان گفت.برای بهبود تصویر ناموجه و بد از حیوانات سیاه ، رفتگرهای دودکش در برلین – که علی رغم لباس سیاه خود مسحور کننده هستند – برای یک تقویم عکس با محافظان سیاه و سفید از پناهگاه حیوانات عکس گرفتند.نتیجه این همکاری چشمگیر تقویم سیاه سعادت برای سال 2021 است. گزارش شده است که تقویم توسط سناتور دیرک بهرنت (سبزها) روز چهارشنبه در وزارت دادگستری ، حمایت از حقوق مصرف کننده و ضد تبعیض سنا ارائه شد. 500 نسخه اول قبلاً فروخته شده است.

پناهگاه حیوانات در برلین به کمک های مالی بستگی دارد

درآمد 9.95 یورویی به پناهگاه حیوانات در برلین اختصاص می یابد که محل نگهداری حدود 1300 حیوان ، عمدتا از طریق کمک های مالی و وصیت نامه است. آلن راپسیلبر رفتگر دودکش گفت: “ما حتی از Allgäu س inquال می کنیم.” در 6 ژانویه ، 7،700 یورو به یک پناهگاه حیوانات در برلین تحویل داده شد. بیت کامینسکی از پناهگاه حیوانات برلین گفت: “ما نه تنها از درآمد برخوردار هستیم بلکه از توجهی که به این حیوانات می شود نیز برخوردار هستیم.” تقویم ها را می توانید از انجمن صنفی نظافتچی برلین در اینجا سفارش دهید www.schornsteinfeger-berlin.de.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *