تغییر زمان 2021: زمستان کی می آید؟ حذف می شود؟

[ad_1]

برلین.

  • در شب 31 اکتبر ، ساعت ها به زمان زمستان برمی گردند
  • با برگشتن ساعت ها ، عصر زودتر تاریک می شود
  • در واقع ، اتحادیه اروپا می خواست تغییر زمان را لغو کند – اما این پروژه به دلیل تاج متوقف شد

در پایان ماه اکتبر ، ساعت ها دوباره تغییر می کنند – آلمان یک ساعت خواب رایگان دریافت می کند. ساعت ها باید در شب 31 اکتبر در آلمان باشند از 3 ساعت به 2 ساعت بازگشت اراده. زمان صرفه جویی در روز ، که از 28 مارس شروع می شود ، تا تعطیلات زمستانی تا بهار ادامه دارد.

مسئله تغییر زمان یک موضوع بحث برانگیز است و از نظر احساسی بارگیری می شود. بر اساس یک مطالعه نمایندگی توسط شرکت بیمه درمانی DAK ، یک سوم آلمانی ها بعد از تغییر زمان مجبورند با مشکلات جسمی یا روانی روبرو شوند. 76 درصد از پاسخ دهندگان می گویند احساس خستگی و خستگی می کنند ، 59 درصد از مشکلات خواب و اختلالات خواب شکایت دارند. هر دهم نفر حتی پس از تغییر زمان از خلق افسرده رنج می برد.

چندین محقق از حذف تغییر زمان حمایت می کنند زیرا این امر باعث اختلال در بیوریتم انسان می شود. حتی در مطالعات ، روشن کردن منظم ساعت تأثیر بدی دارد. در مقابل مینی جتلاگ: با استفاده از این نکات ، تغییر در زمان را تجربه خواهید کردما توضیح می دهیم که چرا زمان تغییر می کند و چه زمانی به جلو یا عقب حرکت می کند. ما هم می گوییم کی تغییر زمان و چه زمانی باید در آلمان لغو شود. همچنین این س whetherال را که آیا گوشی های هوشمند مانند تعویض خودکار آیفون و تغییر آب و هوا تأثیر می گذارد مصرف قرص با زن؟ و چگونه به آن عادت کنیم حیوانات خانگی به تغییر زمان؟

تغییر زمان: آیا این کار قابل واگرد نیست؟

تغییر آب و هوا باید مدت هاست در اتحادیه اروپا لغو شده است. میلیون ها نفر از 28 کشور اتحادیه اروپا در تابستان 2018 رای دادند – و 80 درصد از آنها مخالف تغییر ساعت بودند. اما پس از بحث های زیاد ، تغییر زمان در زمستان ادامه می یابد. تغییر آب و هوا در سال 2021 لغو نمی شود.

برعکس ، پایان تغییرات در طول زمان در اتحادیه اروپا هر روز دورتر می شود: اختلاف رویه ای بین کشورهای عضو و کمیسیون اروپا تهدید می کند که اصلاحات را برای همیشه مسدود می کند. همانطور که تیم تحریریه ما آموخته است ، آلمان و تعدادی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا لازم می دانند که کمیسیون قبل از تصمیم گیری خود ارزیابی تاثیر را تهیه و ارائه دهد. هدف مطالعه اثراتی است که تغییر زمان می تواند داشته باشد.


کمیسیون اتحادیه اروپا اصلاحات را در سپتامبر 2018 پیشنهاد کرد ، اما در آن زمان تجزیه و تحلیل همراه را رها کرد و بعداً آن را رد کرد. در آخرین جلسه گروه کاری مسئول شورا در این زمینه در دسامبر 2019 ، بسیاری از کشورهای عضو اعلام کردند که می خواهند در مورد موضع خود در مورد اصلاحات تنها زمانی تصمیم گیری کنند که کمیسیون چنین ارزیابی هایی را انجام دهد. کمیسیون جدید اتحادیه اروپا نیز به این درخواست پاسخ نداد. کمیسیون در صورت درخواست گفت: “توپ در زمین بازی کشورهای عضو است.” “تصمیم در حال حاضر با شورای نگهبان است.” رکود پایانی ندارد.

تغییر زمان – مهمترین حقایق:

  • ساعت ها دو بار در سال تغییر می کنند: یک بار در بهار و یک بار در پاییز
  • در 31 اکتبر 2021 ، ساعت به ساعت 2 بامداد در 3 صبح بازگردانده می شود ، پس از آن زمان زمستان آغاز می شود
  • در 27 مارس 2022 ، ساعت از 2 صبح تا 3 بامداد بازگردانده می شود و پس از آن ساعت تابستانی شروع می شود
  • اتحادیه اروپا می خواهد تغییر زمان را لغو کند – اما مشخص نیست چه زمانی این اتفاق می افتد

تغییر زمان در اکتبر 2021: چگونه ساعت خود را تغییر دهم؟

در بیشتر موارد ، ساعتهای دیجیتال و آنالوگ ، هیچ راهی برای جلوگیری از نیاز به تغییر دستی زمان با فشار دادن یک دکمه یا چرخاندن چرخ مربوطه وجود ندارد. اگر یک ساعت با کنترل رادیو داشته باشید ، راحت ترین کار است: شما مجبور نیستید در 31 اکتبر کاری انجام دهید ، ساعت خودش تنظیم می شود. زمان ساعت های رادیویی بر اساس داده های Physikalisch-Technische Bundesanstalt در Braunschweig است.

آیا تلفن هوشمند مانند آیفون به طور خودکار تغییر می کند؟

در براونشویگ از چهار ساعت اتمی استفاده می شود. ساعت CS2 سزیمی زمانی را که از ساعت 1991 به ساعت های رادیویی منتقل شده است ، فراهم می کند. اکثر تلفن های همراه نیز این را دوست دارند آیفون نباید تابستان می تواند تنظیم شود: زمان فعلی را از شبکه رادیویی دریافت می کنید.

زمان “مناسب” چیست؟ تابستان یا “زمان زمستان”؟

قبل از تغییر زمانهمانطور که می دانیم که آنها معرفی شدند ، ساعت ها در آلمان به همان شیوه ای کار می کردند که امروزه در زمستان انجام می شود. در واقع ، چیزی به عنوان “زمان زمستان” وجود ندارد – بیشتر شبیه “زمان عادی” است.


اولین بار در دهه 1970 در آلمان استفاده شد تابستان مرتب شده با این حال ، بحث برانگیز است که آیا بعد از لغو تغییر ساعت ، تابستان یا زمان عادی زودتر باید استاندارد شود.

علاوه بر تابستان و زمان عادی ، زمان هماهنگ نیز وجود دارد ساعت جهانی UTC (فرانسوی: Temps universelordonné). زمان آلمان یا اروپای مرکزی که در زمستان برای ما اعمال می شود مربوط به UTC + 1 است.

چرا آب و هوا تغییر می کند؟

تغییر زمان در اتحادیه اروپا (آن زمان EEC) در سال 1976 به دلیل معرفی ساعت تابستانی ایجاد شد صرفه جویی در انرژی تو باید. استدلال: از آنجایی که شب بیشتر روشن می ماند ، لازم نیست از انرژی زیادی برای نور الکتریکی یا سایر وسایل کمکی استفاده شود.

اینجا بخوانید: مرکل همچنین از لغو تغییر زمان حمایت می کند

فرانسه پس از آن داشت بحران نفتی 1973 انتقال سالانه به زمان تابستان معرفی شد – همه اعضای دیگر اتحادیه اروپا (جامعه اروپایی) بعداً به آن ملحق شدند. تا سال 1981 ، همه کشورهای عضو تغییر را تمرین می کردند. اینکه آیا واقعا در مصرف انرژی صرفه جویی شده است بحث برانگیز است.

آژانس فدرال محیط زیست حتی مطمئن است: تغییر آب و هوا باعث صرفه جویی در انرژی نمی شود. “درست است که به دلیل تغییر آب و هوا در تابستان – در بهار و پاییز – در واقع نور غروب در دفعات کمتر روشن می شود ، اما صبح گرمای بیشتری وجود دارد. آنها یکدیگر را لغو می کنند. “

چه مدت است که زمان تغییر کرده است؟

بنیامین فرانکلین ، دانشمند و سیاستمدار آمریکایی قبلاً زمان بحث را در 1784 تغییر داده بود. او همچنین به صرفه جویی در نور الکتریکی علاقه داشت. بر ایالات متحده برای اولین بار در سال 1918 به ساعت تابستانی روی آورد. تغییر زمان در شکل فعلی آن از سال 1981 در آلمان اعمال شده است.

از آن زمان ، ساعت تابستانی در آخرین یکشنبه ماه مارس – و در آخرین یکشنبه اکتبر تغییر کرد. در سال 1980 ، یکبار صرفه جویی در وقت روز در 6 آوریل وجود داشت.

تغییر زمان: آیا برای سلامتی شما مضر است؟

همیشه بیشتر مردم بعد از تغییر زمان دچار مشکل می شوند مشکلات سلامتی یا روانی این حداقل نتیجه یک نظرسنجی نماینده توسط DAK-Gesundheit در سال 2019 است. بر این اساس ، تقریباً هر سوم آلمانی (29٪) از انتقال به پایان تابستان شکایت دارند ، که به معنی سطح بالایی در سالهای اخیر است ، گفت: شرکت بیمه سلامت بیش از سه چهارم پاسخ دهندگان معتقدند که تغییر زمان غیر ضروری است و باید حذف شود.

بیش از سه چهارم پاسخ دهندگانی که تا به حال با تغییر آب و هوا مشکل داشته اند احساس ضعف و خستگی می کنند (77٪). بر اساس این مطالعه ، در رتبه دوم از نظر شکایات ، با 65 problems مشکلات خواب و اختلالات خواب ، که 70 women از زنان اغلب از آن رنج می برند. 41 درصد تمرکز را دشوارتر می دانند و تقریباً یک سوم احساس تحریک می کنند. هر هشتم فرد حتی از خلق افسرده رنج می برد. مردان بیشتر از زنان (10)) (14)) مبتلا می شوند. با 18، ، تقریباً از هر پنج کارمند یک نفر دیر سر کار می آمد.

متخصصان محدودیت خواب را با کفش نامناسب مقایسه می کنند. او همیشه کفش هایی در اندازه 40 می پوشد ، اما در واقع سایز 42 پاهای او را می شکند. ” اگر کسی دائماً سعی می کند ساعت داخلی را فریب دهد ، مشابه آن است.

آیا تغییر ساعت برای حیوانات مضر است؟

تغییر آب و هوا فقط بر انسان ها تأثیر نمی گذارد: طبق گفته انجمن شکار آلمان (DJV) ، حیوانات وحشی مانند گوزن و گوزن نیز خود را بر اساس ریتم طبیعی خود تنظیم می کنند و هنوز غروب در خارج از خانه هستند. ADAC همچنین در مورد افزایش خطر بازی خیابانی هشدار می دهد.

گرگ و میش در حال حاضر همزمان با ترافیک ساعت شلوغی صبح برای چند هفته است. این افزایش می یابد خطر تصادف با حیوانات وحشیبه حیوانات عمدتا صبح و عصر در حال حرکت هستند. تمرکز: جاده های روستایی ، مناطق صحرایی و جنگلی. رانندگان باید در هنگام غروب بسیار مراقب باشند و سرعت خود را کم کنند.

ADAC توصیه می کند که اگر حیواناتی در خیابان وجود دارد ، باید آنها را بدرقه کرد. با این حال ، محو شدن با نورهای بالا اثر معکوس دارد. اگر تصادف اجتناب ناپذیر است ، رانندگان هرگز نباید فرار کنند ، زیرا این امر خطر تصادفات را بیشتر می کند. به دنبال تصادف در حیات وحش ، جاده باید ایمن شود و پلیس یا مستاجر باید مطلع شوند.

به گفته سرویس آمار دولتی در سراسر کشور در سال 2019 ، در مجموع 191 مورد قمار شمرده شده است. در جریان این حادثه یک نفر کشته شد. علاوه بر این ، 36 نفر به شدت مجروح شدند و 193 نفر نیز زخمی شدند.

زوج حیوانات خانگی شما باید با تغییر آب و هوا مبارزه کنید. به طور خاص ، سگ ها و گربه ها از نظر عادت موجوداتی هستند و بنابراین ریتم آنها به دلیل تغییر آب و هوا می تواند به سرعت مخلوط شود. اگر ناگهان یک ساعت بعد از تغییر ساعت غذا بخورید ، به سرعت می تواند ناراحت کننده باشد.

دانیلا اشنایدر ، متخصص حیوانات خانگی در Vier Pfoten توصیه می کند: “به همین دلیل است که ما تغییر آسان در ریتم جدید را توصیه می کنیم.” بهتر است مالکان چند روز قبل از تغییر زمان واقعی شروع کنند تا هر روز 10 تا 15 دقیقه روند را برای حیوان خانگی خود به تاخیر بیندازند.

قرص های تغییر زمان – زنان باید به چه نکاتی توجه کنند؟

بسیاری از زنان همزمان قرص مصرف می کنند. آیا اکنون باید زمان را تغییر دهید؟ فقط در حد محدود: وقتی صحبت از قرص های کوچک حاوی پروژسترون می شود ، زمان بسیار مهم است. اما حتی در اینجا ، زنان می توانند کمی انحراف داشته باشند. اما این نباید بیش از 90 دقیقه باشد. به طور کلی ، زنان باید به زمان انتخاب شده پایبند باشند ، پس از چند روز بدن دوباره این کار را جبران می کند.

تغییر آب و هوا: پلهای خر خوب چیست؟

پلهای خر بسیار استکه به شما در تنظیم درست ساعت کمک می کند. یکی از معروف ترین آنها مقایسه با مبلمان حیاط است. در زمستان ، آنها را به خانه یا زیرزمین می برید – مانند ساعت. در تابستان ، مبلمان در مقابل خانه قرار می گیرند – درست همانطور که ساعت ارائه می شود.[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *