تعمیرات چرخ و فلک در Spreepark آغاز شده است

[ad_1]

وقت آزاد

تعمیرات چرخ و فلک در Spreepark آغاز شده است


چرخ و فلک 45 متری در Spreepark در برلین-ترپتو قرار دارد.

چرخ و فلک 45 متری در Spreepark در برلین-ترپتو قرار دارد.

عکس: dpa

برلین تعمیرات چرخ و فلک از Spreepark در Berlin-Treptow آغاز شده است. صبح جمعه ، اولین 40 گوندولای موجود در چرخ و فلک 45 متری برچیده شد. همانطور که Grün Berlin GmbH اعلام کرد ، تا عصر باید تمام گوندولاها برداشته شود. سپس نوبت 40 پره ، 8 دکل و یک تاج گل می رسد. قطعات باید با سه ضربه قطعه قطعه شوند.برچیدن باید تا اول مارس به پایان برسد. سپس قطعات از سال 2023 مورد بازرسی و تعمیر قرار می گیرند. قطعات بزرگتر باید اشعه ایکس باشند. هزینه تخمینی تعمیرات: چهار میلیون یورو.

چرخ و فلک قرمز از Spree قابل مشاهده است و به گفته گرون برلین بعنوان جانشین سازه کوچکتری در سال 1989 اندکی قبل از پایان GDR ساخته شده است. چرا چرخ 220 تنی در حال ارتقا است؟ کریستوف اشمیت ، مدیر عامل ، در یک کنفرانس خبری گفت که این به هویت مربوط می شود. وقتی از شهروندان س wereال شد ، مشخص شد که قلب تا چه اندازه به چرخ و فلک متصل است. برخورد با ویژگی های خاص این مکان باید دقیق باشد.

انتظار می رود چرخ و فلک در سال 2024 ، زمانی که منطقه اصلی پارک باید باز شود ، دوباره بچرخد. سپس باید در درخششی جدید بدرخشد: با هنر سبک معاصر که توسط هنرمندان و مهندسان طراحی شده است. اولین پروژه ها باید امسال ارائه شوند. تغییراتی که در ابتدا ایجاد خواهد شد آزاد بود. آنچه مسلم است ، این است که سال آینده مهمانان مجدداً در رستوران تور با نام “Eierhäuschen” پذیرایی می شوند. محل اقامت هنرمندان نیز در آنجا برنامه ریزی شده است.

میلیون ها شهروند GDR برای تفریح ​​به منطقه Treptov زیارت کردند. “Kulturpark Plänterwald” تنها پارک تفریحی بزرگ در شرق بود. در سال 1969 در بیستمین سالگرد تولد جمهوری افتتاح شد. پس از سقوط دیوار برلین ، شروع مجدد یک اپراتور منصفانه با میلیون ها سرمایه گذاری در هرج و مرج به پایان رسید. سفرهای زیادی از GDR باقی نمانده است.

در سال 2001 ، پارک تعطیل شد ، اپراتور ورشکست شد و با چند چرخ فلک به پرو رفت. منطقه در حال خراب شدن بود. در سال 2014 ، مondسسات برلین Liegenschafts Spreepark را خریداری کردند. از آن زمان ، آغاز جدید اشتباه گرفته شده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *