تعقیب و گریز در Neukölln: راننده بدون گواهینامه رانندگی می کرد

[ad_1]

جرم

تعقیب و گریز در Neukölln: راننده بدون گواهینامه رانندگی می کرد

پنج مأمور پلیس در تعقیب و گریز ماشین در برلین زخمی شدند. مقامات متوجه سبک دقیق رانندگی راننده شده اند – اکنون نشانه ای از دلیل آن وجود دارد.


دو خودرو پس از برخورد در نوکلن منهدم شدند.

دو خودرو پس از برخورد در نوکلن منهدم شدند.

عکس: dpa

برلین این جوان 20 ساله که توسط پلیس در منطقه نووکلن برلین تعقیب می شد ، بدون داشتن گواهینامه معتبر رانندگی رانندگی می کرد. پلیس روز چهارشنبه گفت مظنون یک چاقو و مقدار کمی مواد مخدر به همراه داشت. پلیس همچنین در ماشین اجاره ای که او رانندگی می کرد یک قمه پیدا کرد. مقامات در ابتدا اطلاعاتی در مورد پیشینه دادستانی ارائه ندادند و به روندهای در حال انجام مراجعه کردند. از جمله ، باید مشخص شود که چرا جوان 20 ساله سه شنبه شب از پلیس دور شد.پلیس همچنین در حال بررسی ادعاهای جراحات در دفتر است. سخنگوی گفت ، در هنگام دستگیری راننده ، ادعا شده است که از خشونت فیزیکی استفاده غیرقانونی کرده است. بر این اساس ، یکی از خدمات اورژانس افسر پلیس دیگری را گزارش داد. آنچه دقیقاً باید اتفاق می افتاد موضوع تحقیق است.

در این تعقیب و گریز 5 افسر پلیس و مرد 20 ساله به سختی مجروح شدند. به گفته مقامات ، یک گشت متوجه سبک ناامن رانندگی با راننده اتومبیل در هرمان استراسه شده است. وقتی پلیس به او علامت داد تا متوقف شود ، او ماشین خود را با سرعت بالا برد. یک ماشین گشت غیرنظامی با چراغ آبی در تقاطع Lichtenrader Strasse و Selchower Strasse پارک شده بود تا از ادامه این فراری جلوگیری کند. ماشین فرار با ماشین پلیس برخورد کرد ، ماشین بعدی پلیس سوار ماشین فرار شد.

راننده و همراهش از ماشین پیاده شدند و سعی کردند با پای پیاده فرار کنند. این جوان 20 ساله دستگیر شد و شریک زندگی تا آن زمان ناشناخته فرار کرد. شش مصدوم اندك به كلینیك سرپایی مراجعه كردند. در بیانیه آمده است ، از آنجا كه سو susp ظن رانندگی تحت تأثیر مواد مخدر در اتاق بود ، از این كودك 20 ساله خون گرفته شد. پلیس همچنین در حال بررسی سوions ظن های مربوط به مسابقات غیرقانونی اتومبیلرانی ، رانندگی بدون مجوز ، نقض قانون مواد مخدر و قانون اسلحه است.

سخنگوی اتحادیه پلیس بنیامین گندرو امشب در توییتر خود نوشت: “این سناریوها است که خطر بزرگ شغل را نشان می دهد. در ابتدا ، این اقدام بی ضرر می تواند در یک ثانیه افزایش یابد.” متأسفانه همیشه افرادی هستند که مرتکب جرم می شوند و نمی خواهند از آنها بازخواست شود. وی برای پنج همکار زخمی بهترین آرزوها را داشت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *