تعطیلات دریای بالتیک: این قوانین تاج در ساحل اعمال می شود

[ad_1]

سفر کردن

تعطیلات دریای بالتیک: این قوانین تاج باید رعایت شود

تعطیلات دریای بالتیک در سال 2021

تعطیلات دریای بالتیک در سال 2021

شلسویگ-هولشتاین دوباره به روی گردشگران باز می شود. هنگام تعطیلات در دریای بالتیک باید یک نکته را بخاطر بسپارید.

نمایش توضیحات

به لطف افتادن اعداد روی تاج ، سفر در دست شماست. این همچنین برای تعطیلات در دریای بالتیک اعمال می شود. این قوانین باید رعایت شود.

برلین

  • در آلمان با توجه به فرو رفتن تعداد تاج ، اوضاع آرامتر شده است
  • کشورهای تعطیلات آلمان شمالی نیز دوباره از گردشگران استقبال می کنند
  • در اینجا می توانید بفهمید که کدام قوانین تاج در دریای بالتیک اعمال می شود

پس از بیش از یک سال بیماری همه گیر ، بسیاری از مردم در آرزوی تعطیلات هستند. به دلیل کاهش تعداد عفونت ها در سراسر جهان و آرامش بیشتر و بیشتر ، مسافرت ها هم در داخل و هم در خارج از کشور واقع بینانه تر می شوند. دریای بالتیک همچنان به عنوان مقصد محبوب آلمانی ها شناخته می شود – در اینجا می توانید تمام اطلاعات مهم در مورد اقدامات تاج را بخوانید.تعطیلات دریای بالتیک: قوانین موجود در شلسویگ-هولشتاین

مسافران تعطیلاتی که می خواهند از طریق پنطیکاست سفر کنند خوش شانس هستند: B شلسویگ-هولشتاین از 17 مه دوباره یک شب باقی بماند افراد آزمایشی واکسینه شده ، بهبودی و منفی امکان پذیر هستند – به شرطی که فرکانس ساحل با مناطق لوبک ، شلی و فهمرن زیر 100 ثابت بماند.

میهمانان هنگام ورود باید تست های منفی ارائه دهند. زمان آنها بیش از 48 ساعت نیست – هر دو آزمایش سریع آنتی ژن و تست های PCR مجاز. پس از آن باید هر 72 ساعت شواهد اضافی ارائه شود که هیچ عفونت کرونری ندارد.


خارج از مجموع ده نفر از به ده خانوار ملاقات کردن حداکثر ده نفر از دو خانوار در داخل هستند.
اگر در مناطق شهری نمی توان قوانین مسافت را رعایت کرد ، عابران پیاده باید این قانون را داشته باشند دهان و بینی را بپوشانید پوشیدن. اینها شامل مناطق عابر پیاده ، خیابان های خرید و مکان هایی با ترافیک عمومی قابل مقایسه است. در خرده فروشی و حمل و نقل عمومی هنوز ماسک لازم است.

که در ساحل دریا حداقل فاصله دقیق 1.50 متری باید رعایت شود – این مورد برای صندلی های ساحلی نیز صدق می کند. آنها از قبل در فاصله کافی از یکدیگر قرار گرفته اند.

تحت شرایط خاص اینطور است رستوران ها فضای داخلی آنها را باز می کند: میهمانان باید تست منفی ارائه دهند و کسانی که کاملا واکسینه شده اند باید گواهی واکسیناسیون ارائه دهند. مهم: واکسیناسیون دوم باید حداقل دو هفته قبل باشد. حداکثر پنج نفر از دو خانوار می توانند درون یک میز بنشینند. در خارج ، حداکثر ده نفر از ده خانوار می توانند در یک میز بنشینند.


چی وقت آزاد نگرانی ها ، اولین گام ها برای گشودن نیز وجود دارد. مناطق خارج از منزل برای امکانات تفریحی و فرهنگی مانند شهربازی ها دوباره بازگشایی می شوند. با این حال ، برای بازدید از موسسات فرهنگی بسته مانند موزه ها و نمایشگاه ها ، آزمایشات منفی لازم است.

سفرهای تفریحی تحت شرایط مجاز هستند. سرویس های بهداشتی در اردوگاه ها یا استخرهای باز می توانند باز شوند. با این حال ، این در مورد سونا و جکوزی صدق نمی کند.

رویدادهای بزرگ هنوز ممنوع است. رویدادهای جزئی در فضای باز تحت شرایط ، از جمله شواهد آزمایشات منفی ، امکان پذیر است. حداکثر تعداد شرکت کنندگان مجاز در مکان های عمومی 250 نفر است.
مکلنبورگ-پامرانیا غربی: از اواسط ماه ژوئن ، تعطیلات برای همه امکان پذیر است

که در مکلنبورگ-پامرانیا غربی ممنوعیت ملی اسکان هنوز در جریان است – اقامت شبانه برای اهداف گردشگری از 2 نوامبر سال گذشته تا احتمالاً 5 ژوئن ممنوع شد. از 5 مه ، افرادی که واکسینه شده اند و حداقل دو هفته قبل واکسن خود را دریافت کرده اند مجاز به مسافرت روزانه به مکلنبورگ-پامرانیا غربی هستند.

7 ژوئن است گردشگری شبانه دوباره برای افراد محلی در این استان مجاز است. از 14 ژوئن ، جشنواره دریای بالتیک در اینجا و در نتیجه در جزایر Rügen ، Usedom و Poel برای همه است. بازدید کنندگان از سایر لندرها ممکن است ، به شرطی که منطقه آنها دارای فرکانس مداوم کم باشد.

از 20 مه ، مردم مجاز به بیرون رفتن هستند دو خانوار متفاوت کودکان زیر 14 سال را شامل نمی شوند. همسران ، شرکای زندگی ثبت شده و شرکایی که در یک خانه با هم زندگی نمی کنند ، هنوز به عنوان یک خانوار در نظر گرفته می شوند. یک نفر از خانواده دیگر حق حضور در جلسه را دارد.
در مکلنبورگ-پامرانیا غربی یک ماسک کاملاً ضروری است: به عنوان مثال ، هنگامی که با دیگران ارتباط نزدیک و طولانی دارید ، به خصوص در اتاق های بسته ، هنگام خرید یا در مکان های عمومی ، اتاق عمل یا ماسک FFP2 پوشیدن. در وسایل حمل و نقل عمومی ، مسافران باید از ماسک FFP2 استفاده کنند. قوانین سفت و سخت مسافت در ساحل اعمال می شود.

رستوران های عمومی آنها در حال حاضر هنوز بسته هستند – این شامل تحویل و جمع آوری مواد غذایی برای مصرف در خانه نیست. تجارت خرده فروشی نیز بسته شده است. موارد استثنا فقط در فروشگاه های رفاهی اعمال می شود. کتابخانه ها برای عملیات وام دهی باز هستند و همچنین در فروشگاه های سخت افزار مجاز است تحت شرایط حداکثر 150 مورد باز باشند.


در مورد امکانات اوقات فراغت ، اولین گام ها نیز در گشایش وجود دارد: مناطق باز باغ وحش ها ، باغ های گیاهان و پارک ها برای حیوانات و پرندگان برای بازدید کنندگان آزاد است. اگر فرکانس هفت روزه در منطقه مربوطه بیش از 100 باشد ، ویزیت فقط برای آزمایش تاج منفی روزانه یا برای افراد کاملا واکسینه شده که آخرین بار بیش از 14 روز قبل واکسینه شده اند ، مجاز است. رویدادهای عمومی هنوز ممنوع است.

موزه ها و نمایشگاه ها ، تئاترها ، سینما ها ، پارک های تفریحی ، استخرها ، سونا و استودیوهای تناسب اندام بسته خواهند ماند. سرویس های بسته بندی بدنه نیز بسته می مانند – سالن آرایش، درمان های پزشکی ، درمانی یا پرستاری از این موارد مستثنی هستند. آزمایش تاج یا گواهی واکسیناسیون روزانه لازم است. (روز)


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *