تر اشتگن دو پنالتی را مهار کرد: بارسلونا در فینال سوپرجام

[ad_1]

عملکرد استثنایی

تر اشتگن دو پنالتی را مهار کرد: بارسلونا در فینال سوپرجام


دروازه بان بارسلونا مارک آندره تر اشتگن با پنالتی توپ را دفع کرد.

دروازه بان بارسلونا مارک آندره تر اشتگن با پنالتی توپ را دفع کرد.

عکس: dpa

کوردوبا باشگاه بارسلونا مارک آندره تر اشتگن دروازه بان ملی پوش را به دلیل عملکرد فوق العاده اش و دو پنالتی دفع شده در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا جشن می گیرد.کاتالان ها در صفحه اصلی خود گزارش 3-2 در مورد پنالتی های رئال سوسیه داد سان سباستین را چهارشنبه شب در صفحه اصلی خود نوشتند: “تر اشتگن ما را به سویا می برد.” چندین سیو محکم در وقت های قانونی که 1-1 به پایان رسید و همچنین عدم گلزنی در وقت اضافه بارسلونا را به ضربات پنالتی کشاند. در آنجا Ter Stegen دو شوت اول را به سمت دروازه زد ، در سومین تلاش تیرآهن به او کمک کرد.

این بازیکن 28 ساله گفت: “من برای تیم بسیار خوشحالم زیرا ما همه تلاش خود را کردیم.” “من همیشه سعی می کنم 100 درصد باشم و همیشه باید چنین بازی هایی را ببریم.” در دقیقهی 39 بازی ، نتیجهی بازی دقیق و ناگهانی Antoine Griezmann از سمت راست در جلوی دروازه به گل تبدیل میشه. اما حتی بدون ستاره بیمار لیونل مسی ، تیم شماره در فینال است.

در صورت پیروزی قهرمانان در دومین بازی نیمه نهایی مقابل اتلتیک بیلبائو ، این یکشنبه هفته آینده می تواند یک کلاسیکو برابر رئال مادرید برگزار کند.

در مجموع چهار تیم از سال 2019 به سوپرجام اسپانیا راه یافته اند – علاوه بر دو فینالیست جام ، قهرمان و نایب قهرمان. اگر آنها برای جام نیز به فینال رسیده باشند ، تیم با رده بندی برتر لیگ صعود می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-18017 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *