ترامپ: توییتر و فیس بوک حساب ها را مسدود می کنند – خیلی دیر؟

[ad_1]

رئیس جمهور ایالات متحده

توییتر و فیس بوک “اقدام فوری” علیه ترامپ انجام می دهند

رئیس جمهور آمریکا طوفان کاپیتول را در شبکه های اجتماعی برافروخت. غول های اینترنتی حساب او را مسدود می کنند

مایک پنس: این شوخی با خواسته های ترامپ مغایرت دارد

در غیر این صورت ، چنین معاون رئیس جمهور وفادار مایک پنس از جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات کنگره خودداری کرد. این تعداد جمهوری خواهانی را که از رئیس جمهور آمریکا فاصله می گیرند افزایش می دهد. وی روز پنجشنبه پیروزی رسمی جو بایدن را تأیید کرد.

نمایش توضیحات

برلین / واشنگتن. هنگامی که طرفداران وی موانع پلیس را شکستند ، به دیوارها حمله ور شدند و به اجبار اتاقهای جلسه کاپیتول را اشغال کردند ، رئیس جمهور آمریکا پیامی فرستاد: “ما شما را دوست داریم. تو خیلی خاص هستی. این ویدیویی است که دونالد ترامپ توزیع آن از طریق شبکه های اجتماعی ، به ویژه سرویس پیام کوتاه توییتر انجام می شود.رئیس جمهور ایالات متحده نیز در این ویدئو می گوید: “به خانه برو!” ترامپ خشونت نمی خواهد. اما آن زمان خیلی دیر است. و همچنین توییتر در این مرحله به اندازه کافیتوییتر ویدیوی ترامپ را با یک بنر دیجیتالی بزرگ پوشش داده است. این توییت قابل اشتراک نیست زیرا “خطر خشونت” را ایجاد می کند. بلافاصله قفل این شرکت حساب رئیس جمهور ایالات متحده را به مدت دوازده ساعت بست. این شرکت پست های دیگری را که در آن ترامپ بار دیگر در حین حمله به ساختمان پارلمان تقلب در انتخابات را جعل کرده بود مسدود کرد.آیا می توان حساب دونالد ترامپ را برای همیشه ممنوع کرد؟

فیس بوک دونالد ترامپ ، رئیس جمهور برکنار آمریکا را تا اطلاع ثانوی منع می کند. مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک ، روز پنجشنبه اعلام کرد که حساب های فیس بوک و اینستاگرام وی باید حداقل برای دو هفته یا تا زمان انتقال قدرت به جان بایدن ، جو بایدن مسدود شود. در ابتدا ، ترامپ تنها 24 ساعت توسط فیس بوک ممنوع شد.

با توجه به ناآرامی های کاپیتول ، فیس بوک نیز ترس دارد که سهم ترامپ می تواند جمعیت را بیشتر به خشونت تحریک کند. وی گفت: “این یک وضعیت اضطراری است و ما اقدامات اضطراری مناسبی را انجام می دهیم.” رئیس امنیت فیس بوک فیلم Guy Roses v. the President حذف شد زیرا به جای جلوگیری از آن “خطر خشونت را افزایش می دهد”.

سخنگوی توییتر نیز حساب ترامپ را اعلام کرد دائمی برای مسدود کردن ، او به نقض قوانین شبکه آنلاین ادامه خواهد داد.

توییتر و فیس بوک در ابتدا شبکه ترامپ را فقط در آن ساعات دشوار قطع کردند که مشخص نبود نحوه اشغال پارلمان به پایان می رسد. منتقدان می گویند مراحل خیلی دیر بود. روز چهارشنبه كاپیتول چندین ساعت نیروهای امنیتی را گرفت تا هواداران خشن رئیس جمهور منتخب را مجبور به خروج از ساختمان كند و حتی كشته هایی نیز در پی داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد طوفان کاپیتول ایالات متحده:


شبکه های اجتماعی بخشی از استراتژی قدرت ترامپ است

نزدیک به 90 میلیون کاربر ترامپ را در توییتر دنبال می کنند. این سرویس کانال خبری خاص خود است. شبکه های اجتماعی بخشی از استراتژی قدرت توسط دونالد ترامپ ، مهم تر از کنفرانس های مطبوعاتی ، معمولاً با دامنه بیشتر از سخنرانی های عمومی او.

ترامپ نه تنها در مورد تصمیمات خود به عنوان رئیس دولت توییت کرده است ، بلکه بارها علیه اقلیت ها تحریک کرده ، به روزنامه نگاران توهین کرده است – و دروغ منتشر کرده است. به دور محیط بسیار مناسب در آلمان ، طرفداران ترامپ توییت های خود را به اشتراک می گذارند و از آنها برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

کانال های توئیتری رئیس جمهور آمریکا قبلاً در تابستان که ترامپ اطلاعات نادرستی در مورد آن داشت ، موقتاً مسدود شده بودند ویروس کرونا توزیع شبکه. از شب انتخابات در ماه نوامبر ، توییتر از سهم رئیس جمهور در نظرسنجی ها خبر داده است. ترامپ در توئیتی نوشت: “ما با برتری میشیگان را بردیم.” و سرویس پیام کوتاه آن را مستقیماً تنظیم کرد تا همه کاربران ببینند: “مقامات انتخابات جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ایالات متحده تأیید کردند.” یکی از چندین مثال.

همچنین بخوانید: مایک پنس: مازاد سیاسی نجیب ترامپ در همه جا

آیا توییتر ، فیس بوک و شرکت خیلی دیر واکنش نشان داد؟

هنوز هم ، متخصصان شکایت دارند: توییتر ، فیس بوک و شرکت استراتژی دستکاری ترامپ را برای مدت زمان طولانی ، انتشارات بسیار مردد و واضح مشاهده کرده اند اطلاعات غلط علامت گذاری شده ، حساب ها مسدود شده اند. جنیفر گریژیل به AP گفت که ایالات متحده نه تنها متوجه یک موفقیت در پایتخت ، بلکه همچنین یک موفقیت در رسانه های اجتماعی از سوی رئیس جمهور بوده است. گریژیل استاد ارتباطات در دانشگاه سیراکیوز است.

کارشناسانی مانند او خواستار برخورد شدیدتر با اظهارات نفرت انگیز و اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی هستند. در آلمان نیز انجمن های اقلیت با وجود اقدامات مختلف علیه سخنان نفرت انگیز توسط شرکت ها ، فیس بوک و توییتر را مورد انتقاد قرار داده اند. خیلی راحت علیه مشارکتهای غیرانسانی اقدام خواهد کرد

تلاش برای طوفان ساختمان بوندستاگ با توجه به راست گرایان افراطی و منکران کرونا در تابستان ، پیروان توانستند به سرعت از طریق شبکه های اجتماعی گسترش یافته و به عنوان یک “پیروزی” جشن بگیرند. شرکتهای IT غالباً ناتوان هستند ، خصوصاً در برابر سرعتی که رادیکالها به شبکه متصل می شوند. همچنین جالب است: مرکز سیاست های آمریکا: این پایتخت در واشنگتن است

حساب توییتر ترامپ دوباره فعال است

ساعاتی پس از پر کردن پایتخت در واشنگتن ، ترامپ یا یکی از اعضای تیم وی پست های به تعویق افتاده را در توییتر حذف کرد. اکنون گفته شده است: “این توییت دیگر موجود نیست”. اما حساب رئیس جمهور دوباره فعال است. او از همه خواست که آرام باشند. این آخرین ارسال ترامپ بعد از ظهر پنجشنبه در توییتر است.

در بستر ویدئویی یوتیوب پیام ترامپ را هنوز هم می توان پس از حمله خشونت آمیز طرفداران کاپیتول خود یافت. “می دانم که درد داری. ما یک انتخاب داشتیم که از ما ربوده شد. اما حالا همه مجبور بودند به خانه خود بروند. ما به صلح احتیاج داریم بسیاری از طرفداران وی مدتهاست که مست خشونت هستند.

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *