ترامپ به مقام ارشد گرجستان فشار می آورد تا نتایج انتخابات را برگرداند: “من فقط می خواهم 11،780 رأی پیدا کنم” | انتخابات آمریکا

[ad_1]

جنگ صلیبی بی سابقه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده برای خنثی کردن شکست خود در انتخابات ، روز شنبه در روبیکون طی یک تماس تلفنی طولانی برگزار شد که وی براد رافنسپرگر ، جمهوریخواه ، وزیر امور خارجه گرجستان را فشار داد تا “رای” کافی برای ” وارونه پیروزی در انتخابات جو بایدن دموکرات در انتخابات 3 نوامبر شود. در سابقه دریافت شده از واشنگتن پست، به مدت یک ساعت ، رئیس جمهور به رافنسپرگر هشدار داد که می تواند “جرمی” مرتکب شود زیرا او به خواسته های خود عمل نکرده است. “من فقط می خواهم 11،780 رای پیدا کنم […] زیرا ما این کشور را پیروز شدیم “، سرمایه دار بزرگ نیویورک ، که همچنان به مبارزه با انتخابات ادامه می دهد ، تأیید کرد ، اگرچه دادگستری اتهامات وی را در مورد کلاهبرداری رد کرد.

بایدن ، که در 20 ژانویه به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد می شود ، بر اساس شمارش شمارش شده توسط ایالت ، ترامپ را در این سرزمین با 11779 رای شکست داد. رئیس جمهور تلاش کرد تا نتیجه و سایر ایالت هایی که برای شکست وی مهم بودند ، مانند آریزونا ، ویسکانسین ، پنسیلوانیا و میشیگان را لغو کند ، اما او با دادگاه ها از جمله دادگاه عالی و دادستان کل منصوب خود روبرو شد. ویلیام بار ، که هیچ بی نظمی قابل توجهی برای تغییر نتیجه پیدا نکرد. با این حال ، رئیس جمهور و هوادارانش برای جلوگیری از اراده آمریکایی های ابراز شده در صندوق های رای ، حمله ای را در زمین ، دریا و هوا انجام می دهند.

کامالا هریس در یک رویداد پیش از انتخابات. معاون منتخب رئیس جمهور آمریکا در یک ویدئو عملکرد دونالد ترامپ در جورجیا را “سو abuse استفاده از قدرت” توصیف کرد. عکس: AP / VIDEO: رویترها

تنش منتقل شده در درخواست روز شنبه برای تغییر شماره ها گیج کننده است. “مردم در گرجستان عصبانی هستند ، مردم این کشور عصبانی هستند […] و گفتن این هیچ مشکلی ندارد ، می دانید؟ بر اساس بیانیه منتشر شده توسط ترامپ به یک مقام گرجی گفت: من فکر می کنم محاسبات شما شما را شکست داده است واشنگتن پست. رافنسپرگر پاسخ می دهد ، “خوب ، آقای رئیس جمهور ، چالشی که شما دارید این است که داده های شما نادرست است.” در مقطعی دیگر ، ترامپ تهدید محجبه ای را مطرح کرد. وی با این استدلال که هزاران رای ترامپ از بین رفته است ، گفت: “این یک جرم است” و شما نمی توانید اجازه دهید این اتفاق بیفتد. این یک خطر بزرگ برای شما و وکیل شما ، رایان است [Germany, el letrado del secretario de Estado de Georgia]”

این تبادل بازتاب فشارهایی است که رئیس جمهور ایالات متحده به مقامات انتخاباتی حزب خود وارد می کند ، آنها مجبور شدند برای دفاع از یکپارچگی سیستم انتخاباتی کشور ، که اولین دموکراسی کشور را به رخ می کشد ، بیرون بیایند. جهان. ترامپ روز یکشنبه در حساب توئیتر خود به درخواست خود از مقام ارشد جورجیا اعتراف کرد و وی را به “ایده ای” و “ناتوانی” یا “تمایلی” برای پاسخ دادن به سوالات خود در مورد خبرنامه متهم کرد.

اکثریت جمهوری خواهان ، پس از هفته ها تبانی ، ورق را برگرداندند و بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب شناختند. افشای این تماس تلفنی انتقادات از اسامی بهترین احزاب را برانگیخت. پل رایان ، رئیس سابق مجلس ، که بسیار کم از رسانه ها لذت می برد ، ارزیابی خود را با بیانیه ای در محکومیت نقض کرد: “فکر کردن یک عمل غیر دموکراتیک و ضد محافظه کارانه تر از مداخله فدرال برای معکوس کردن نتایج تایید شده توسط این حق میلیونها آمریکایی را از حق خود محروم می کند. “سناتور یوتا و نامزد سابق ریاست جمهوری میت رامنی ، منتقد همیشگی ترامپ ، گفت که او هرگز تصور نمی کند” این اتفاقات در بزرگترین دموکراسی جهان رخ دهد. “

جنگ صلیبی ترامپ هنوز برخی طرفداران در واشنگتن دارد که می خواهند از این پس تا 20 ژانویه سر و صدای بیشتری ایجاد کنند. جلسه دو مجلس (مجلس سنا و مجلس نمایندگان) روز چهارشنبه برای شمارش آرای انتخاباتی بایدن و تأیید خود به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری ، مرحله آخر قبل از روی کار آمدن ، در پایتخت این کشور برگزار شد. حدود دوازده سناتور و دهها نماینده کنگره با مخالفت هایی روبرو شده اند ، و مجبور به رای گیری در مورد نتیجه می شوند ، که به راحتی روز را کند و پیچیده می کند. ترامپ که همچنان به وجود تقلب در انتخابات اصرار دارد ، همان روز خواستار تظاهرات بزرگی به طرفداران خود شد.

این تماس تلفنی جنجالی دو روز قبل از انتخابات مهم دوران بایدن ، که در گرجستان برگزار شد ، انجام شد. دموکرات ها و جمهوری خواهان سه شنبه این هفته دو کرسی مربوط به آن ایالت در سنا را به چالش می کشند و تصمیم گیری برای کنترل مجلس فوقانی ، که کلید اصلی مانور در دولت جدید بایدن است ، تصمیم خواهند گرفت.

مشترک شدن در اینجا برای بولتن برای انتخابات ایالات متحده

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *