تحقیقات در مورد حوادث مرگبار شنا درگیر غواصان باتجربه

[ad_1]

وقت آزاد

تحقیقات در مورد حوادث مرگبار شنا درگیر غواصان باتجربه


روی لباس پلیس “لباس پلیس” نوشته شده است.

عکس: dpa

در هوای گرم و آفتاب ، بسیاری از ساکس ها جذب دریاچه های شنا می شدند. بعضی جاها تصادف می کرد.

لایپزیگ پس از آنکه دو غواص باتجربه روز شنبه در معدن معدن ویلدشوتز در شمال زاکسن جان خود را از دست دادند ، پلیس جنایی در حال تحقیق است پلیس لایپزیگ روز دوشنبه گفت هنوز مشخص نیست که چگونه این حادثه رخ داده است.


دو عضو 57 و 69 ساله خدمات نجات آب از انجمن منطقه DRK Brandenburg an der Havel ، به همراه چهار نفر از همكاران خود ، در اوقات فراغت خود به ساكسوني رفتند تا در درياچه غوطه ور شوند. به گفته سخنگوی صلیب سرخ براندنبورگ ، هیچ نشانه ای از سوisc رفتار وجود ندارد.

این دو غواص به طور حرفه ای آموزش داده شده بودند و از فناوری جدید و کاربردی به روز بودند. سخنگوی گفت: “همه در DRC براندنبورگ از این حادثه به شدت ناراحت هستند.” دو عضو دیگر نگهبان آب هنگام غواصی زخمی شدند.

در آخر هفته در مجموع پنج حادثه شنای جدی در زاکسن رخ داده است. در درسدن ، غواصان DLRG روز شنبه یک جوان 19 ساله را از گودال شن در Zschieren نجات دادند. شاهدان پیش از این مرد جوانی را دیده بودند که در آب غوطه ور شده و دیگر هرگز به سطح آب برنمی گردد.

بعد از ظهر یکشنبه پیرمرد 74 ساله ای در اشنایبرگ (Erzgebirgskreis) کشته شد. بدن بی جان او را همان روز از آب بیرون آوردند. بعلاوه ، یک پیرمرد 65 ساله بعد از ظهر شنبه از شنا در مخزن آمسلباخ مفقود شده است.

صبح روز دوشنبه ، مردی 19 ساله از دریاچه برزدورف در حوالی گورلیتز بیهوش شد و با هلی کوپتر به بیمارستان منتقل شد. پلیس جنایی در حال تحقیق است ، زیرا شرایط حادثه مشخص نیست.

به گفته پلیس در گورلیتز ، دو مرد در منطقه باوتزن در حالی که روز جمعه غسل ​​می کردند جان خود را از دست دادند. حمام کننده ها پسری 80 ساله را از دریاچه اولبا بیرون کشیدند و بدون موفقیت سعی کردند او را احیا کنند. این پیرمرد 80 ساله نیز در والدباد نیساندورف دچار سانحه مرگبار شد.

© dpa-infocom ، dpa: 210621-99-81137 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *