تجارت غیرقانونی توله سگ در بحران کرونر رونق گرفته است

[ad_1]

“نوک کوه یخ”

تجارت غیرقانونی توله سگ در بحران کرونر رونق گرفته است

اگر قبلاً اینقدر در چهار دیوار خود نشسته اید ، حداقل می توانید آرزوی خود را برای حیوان خانگی برآورده کنید. بسیاری از مردم فکر می کردند که در همه گیری تاج. اما این فقط تجارت جدی نیست که رونق دارد – عواقب جدی برای توله سگها و گربه ها.

به روز شده: 01/11/2021 ، 17:21


ظاهراً ، تجارت غیرقانونی ، به ویژه با توله سگ و گربه ، در بحران تاج در حال رونق است: طبق انجمن حمایت از حیوانات آلمان ، سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافت (بایگانی).

ظاهراً ، تجارت غیرقانونی ، به ویژه با توله سگ و گربه ، در بحران تاج در حال رونق است: براساس انجمن حمایت از حیوانات آلمان ، سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافت (بایگانی).

عکس: dpa

برلین توله سگ در سبد خود با آرامش می خوابد. اما به جای مالکان جدید ، دو افسر پلیس برلین در اطراف او ایستاده اند. این حیوان هفته گذشته توقیف شد.گفته می شود که برای فروش غیرقانونی در اینترنت ارائه شده است. پخش در ایستگاه مترو در پایتخت ترتیب داده شد. همانطور که پلیس روز دوشنبه در فیس بوک نوشت ، همان تاجر احتمالاً سایر سگهای ظاهراً سالم را برای فروش پیشنهاد داده است.

ظاهراً ، تجارت غیرقانونی ، به ویژه با توله سگ و گربه ، در بحران تاج در حال رونق است: طبق انجمن حمایت از حیوانات آلمان ، این سال گذشته افزایش یافته است. لیزا هات ، مشاور متخصص حیوانات خانگی در انجمن رفاه حیوانات آلمان گفت: “فقط بین ژانویه و اکتبر سال 2020 ، 75 مورد تجارت غیرقانونی حیوانات خانگی گزارش شده است که 818 حیوان را تحت تأثیر قرار داده است.” “این بدان معنی است که تعداد موارد و حیوانات در حال حاضر بیش از کل سال قبل است.” در مجموع 66 مورد تجارت غیرقانونی حداقل در 731 حیوان مبتلا وجود داشته است.

تعداد زیادی از موارد ثبت نشده نگران هستند. سخنگوی Hester Pomerening گفت: “این فقط نوک کوه یخ است.” این ارقام براساس موارد مربوط به حیوانات توقیفی است که به پناهگاه های حیوانات منتقل شده و گزارش های رسانه ای مبنی بر تجارت غیرقانونی. با این حال ، در صورت وجود ، همه موارد گزارش نمی شوند.

در همه گیری تاج ، مردم بیشتر اوقات در خانه هستند و بسیاری از آنها اشتیاق به شرکت حیوانات را دارند که ملاقات با افراد دیگر دشوار است. درگاه های مربوطه در اینترنت پر از تبلیغات برای سگ و گربه است. همه آنها از نمایندگی های قابل اعتماد نمی آیند. هات گفت: “رونق حیوانات خانگی ناشی از همه گیر شدن تاج و فروش آنلاین و ناشناس ، فروشندگان را به ویژه برای فروشندگان آسان می کند.”

به خصوص اغلب توله سگها از کارخانه های به اصطلاح سگ در خارج از کشور می آیند. وب سایت انجمن حمایت از حیوانات گفت: “رنج این توله سگها بسیار زیاد است.” آنها اغلب از مشکلات رفتاری گسترده رنج می بردند. بسیاری از توله سگها با حمل و نقل طولانی ضعیف می شوند و بعید است زنده بمانند. حیوانات اغلب فاقد سند و مستعد ابتلا به بیماری هستند. حیوانات والدین نیز اغلب بد هستند.

مشکل دیگر: طبق انجمن حمایت از حیوانات ، تشخیص پیشنهادات از بازرگانان غیرقانونی از تامین کنندگان معتبر به طور فزاینده ای دشوار است. وزارت غذا و کشاورزی فدرال توصیه می کند که در صورت مشکوک به تخلف ، پلیس ، خدمات دامپزشکی مسئول محلی یا بالاترین مقام دامپزشکی ایالت فدرال مربوطه مطلع شوند. این وزارتخانه اسناد نادرست یا گمشده ، قیمت بسیار ارزان و بهداشت حیوانات را به عنوان شواهد ذکر می کند. حتی وقتی از صندوق عقب فروخته می شود یا به هر مکانی می رسد ، می توان شکایات مربوط به تولید مثل را جبران کرد.

وزارت گفت: وزیر جولیا كلاكنر (CDU) می خواهد در اواخر ژانویه در یك میزگرد قاچاق آنلاین حیوانات با سكوهای اینترنتی ، انجمن های رفاه حیوانات و مجریان قانون ملاقات كند. هدف آموزش بهتر خریداران سگ و بهبود کنترل های رسمی است که مسئولیت Länder است.

انجمن رفاه حیوانات خواستار تنظیم تجارت آنلاین و برچسب گذاری و ثبت نام اجباری پان اروپایی برای حیوانات خانگی است تا ردیابی بهتر منشا آنها باشد. همچنین برای جلب مشارکت کنندگان ، همچنین کنترل دقیق تر و مجازات های شدیدتر برای مرتکبان ، همکاری بین مرزی بهتر نیز لازم است. طبق اطلاعات خودش ، وزارت همچنین به یک راه حل اروپایی متکی است.

در هر صورت ، توله سگ از برلین سالم نبود ، کک و مک وجود داشت. پلیس گفت که او همچنین خیلی زود از مادرش جدا شد. پس از درمان توسط دامپزشک ، اکنون وی در یک پناهگاه حیوانات دیده می شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-983545 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *