تجارت ابری رشد مایکروسافت را به همراه دارد

[ad_1]

از حد انتظار فراتر رفت

تجارت ابری رشد مایکروسافت را به همراه دارد

تمرکز بر سرویس های ابری در همه گیر مایکروسافت بار دیگر نتیجه می دهد. در همان زمان ، نسل جدید کنسول بازی Xbox نیز رشد بزرگی را در سه ماهه کریسمس ایجاد کرد.


برای سه ماهه اخیر ، مایکروسافت انتظار رشد بیشتر را دارد.

برای سه ماهه اخیر ، مایکروسافت انتظار رشد بیشتر را دارد.

عکس: dpa

ردموندی مایکروسافت در سه ماهه گذشته به طور قابل توجهی بیش از حد انتظار بوده است ، دلیل اصلی این کار کسب و کار ابر است. فروش در سه ماهه دوم مالی که در اواخر دسامبر به پایان رسید ، با 17 درصد افزایش به 43.1 میلیارد دلار (35.4 میلیارد یورو) رسید.

پیش بینی تحلیلگران حدود 40 میلیارد دلار بود. طبق اعلام این غول نرم افزاری ، سود با 33 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 15.5 میلیارد دلار رسیده است.

رئیس مایکروسافت ساتیا نادلا گروه را به سمت خدمات ابری در تجارت طولانی مدت اصلی ویندوز و برنامه های آفیس – پیشنهاد قدرت محاسباتی و نرم افزار شبکه سوق داد.

در بخش ابر هوشمند ، فروش در سه ماهه گذشته 23 درصد افزایش یافت و به 14.6 میلیارد دلار رسید. یک عامل کلیدی در اینجا افزایش 50 درصدی تجارت در پلت فرم ابر Azure بود که مایکروسافت با آن در رقابت با آمازون و گوگل فعالیت می کند. تعداد مشتریان خصوصی در پیشنهاد اشتراک Microsoft 365 در طی یک سال از 37.2 به 47.5 میلیون نفر افزایش یافته است.

در بخش ویندوز و سخت افزار ، در تجارت بازی Xbox جهش 40 درصدی فروش مشاهده شد که با مدل جدیدی ارائه شد. فروش ویندوز ده درصد افزایش یافت. مایکروسافت فقط تغییرات در بسیاری از زمینه ها را ذکر می کند ، نه میزان فروش. درآمد حاصل از تبلت ها و لپ تاپ های سری Surface داخلی با افزایش 3.5 درصدی به دو میلیارد دلار خوب رسیده است.

نادلا گفت ، سال گذشته ، به ویژه روشن شد که موج دوم تغییر دیجیتال نزدیک است و هر شرکت و هر صنعتی را تحت تأثیر قرار می دهد.

برای سه ماهه اخیر ، مایکروسافت انتظار رشد بیشتر را دارد. در معاملات بعد از ساعت ، سهم در بعضی مواقع چهار درصد خوب افزایش یافته است.

© dpa-infocom ، dpa: 210127-99-183806 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *