تاج: قوانین جدید چه زمانی در آلمان اعمال می شود؟

[ad_1]

پاندمی

این قوانین جدید تاج اکنون در آلمان اعمال می شود

قفل تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. دولت های فدرال و ایالت در مورد محدودیت های شدیدتر در رفت و آمد و تماس با یکدیگر توافق کرده اند.

قفل طولانی می شود – و سفت می شود

دولت های فدرال و ایالتی موافقت کرده اند که محدودیت های کرونر را تا 31 ژانویه تمدید کنند و همچنین آنها را بیشتر تشدید کنند. در آینده ، ملاقات فقط با شخصی خارج از خانه باید امکان پذیر باشد.

نمایش توضیحات

برلین

  • از آنجا که تعداد تاج ها در آلمان مطابق انتظار کاهش نمی یابد ، نمایندگان دولت های فدرال و استانی روز سه شنبه برای اجلاس سران دیدار کردند
  • تصمیم گرفته شد محدودیت های تماس موجود را تشدید کند
  • قفل نیز در ابتدا تا پایان ژانویه تمدید شد
  • ما مهمترین قوانین را برای شما خلاصه کرده ایمآلمان من خواهم بود قفل محکم ماندن. آنگلا مرکل صدراعظم و نخست وزیران این تصمیم را در اجلاس سران سه شنبه در کرونا گرفتند.با این حال ، قفل در دو زمینه مهم سفت می شود: در هفته های آینده ، جلسات خصوصی فقط بین یک خانوار و دیگری امکان پذیر است. و: در مناطقی که موارد زیادی دارند ، شهروندان باید فقط 15 کیلومتر از محل زندگی خود حرکت کنند. در تاریخ 25 ژانویه ، دولت های فدرال و ایالت می خواهند دوباره ملاقات کنند و در مورد قوانین دوره اول فوریه تصمیم بگیرند. قوانین جدید از 11 ژانویه اعمال می شود.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه


اجلاس کرونا با مرکل: در مورد آزادی حرکت اختلاف وجود داشت

بنابراین یک اختلاف بوجود آمد: با بروز هفت روز بیش از 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر ، کشورها باید اقدامات محلی را برای افزایش دامنه ترافیک به 15 کیلومتر انجام دهند. محل اقامت به حد. این دفتر می خواست این مورد را برای همه مناطق با فرکانس 100 ایجاد کند.

این آیین نامه که در حال حاضر تصویب شده است ، 68 منطقه در آلمان را تحت تأثیر قرار می دهد. موارد استثنا حد شعاع فقط در صورت وجود دلیل معتبر باید وجود داشته باشد. ایالت های فدرال مسئول اجرای این اقدام هستند.

سفرهای یک روزه به صراحت دلیل معتبر تحت قطعنامه را تشکیل نمی دهد. مرکل عمدتا بر روی تصاویر رشته کوه های کم تمرکز می کند: “شما می دانید که قبلاً در برخی مناطق وقتی برف می بارید چه اتفاقی می افتاد.” همچنین بخوانید: Crown Points: این مناطق دارای ریسک در آلمان هستند


قفل کردن: کودکستان ها و مدارس بسته هستند

مقررات مربوط به مدارس و مراکز مراقبت روزانه با تعطیلی یا تعلیق ویزیت ها اصولاً باید تا پایان ژانویه تمدید شود. مرکل گفت: “ما می دانیم که این یک تصمیم دشوار است.”

نخست وزیر باواریا ، مارکوس سودر ، در اینجا بیشتر با جهش جدید ویروس بسیار آلوده و نگرانی کارشناسان مبنی بر گسترش سریع گزینه ها ، به ویژه در میان افراد جوان ، بحث می کند: . اطلاعات بیشتر در مورد این: کرونا: مدارس و مهد کودک ها قفل شده اند

مدارس تعطیل و مراکز کودکان – غرامت بیماری کودکان در حال گسترش است

دولت فدرال می خواهد والدین شاغل با کودکان زیر 12 سال را راحت کند مزایای بیماری دوران کودکی در سال 2021 به مدت 10 روز اضافی برای هر والدین (20 روز اضافی برای والدین تنها). این قانون همچنین باید تحت مراقبت از کودک در خانه اعمال شود زیرا مدرسه یا مهد کودک یا کلاس یا گروه به دلیل بیماری همه گیر تعطیل است یا الزام به کلاس به حالت تعلیق درآمده است. همچنین جالب است: بیماری های عفونی راینهارد برنر: “کودکان موتور همه گیری نیستند”

کاتارینا کوایزر ، سخنگوی Bevki ، نماینده فدرال برای والدین در کودکان ، گفت: “این برای ژانویه کافی است.” فشار بر خانواده ها همچنان زیاد است.

همچنین بخوانید: قوانین کرونا – محدودیت های شدید در تماس و برای کودکان

نتیجه گیری: کارفرمایان باید فرصت هایی را برای یک دفتر خانه ایجاد کنند

برای مهار بیشتر همه گیری ، سیاستمداران دوباره به کارفرمایان روی آوردند. آنها از شما می خواهند که سخاوتمند باشید فرصت هایی برای دفتر خانه تا بتوانیم اصل “در خانه ماندن در سراسر کشور” را اعمال کنیم.

صندلی های شرکت طبق تصمیم ، هر جا که پروسه های کار اجازه می دهد ، باید آنها را تعطیل کرد. فقط تحویل غذا و نوشیدنی در منزل مجاز است. مصرف در محل ممنوع است.

رهبر گروه پارلمانی سبز ، كاترین گورینگ- اكارد ، از اقدامات سختگیرانه اضافی در اصل استقبال كرد ، اما نكات اصلی را مورد انتقاد قرار داد: “این واقعیت كه محدودیتهای شدید در تماسهای خصوصی تنظیم می شود ، اما تماسهای محل كار فقط با درخواست تجدید نظر مختصر انجام می شود ، كاملاً نامفهوم است.” گفت گورینگ-اكارد. “برای افزایش حمایت از افراد در محل کار و ایجاد توانایی برای کار در خانه در صورت امکان ، باید اقدامات بیشتری انجام شود.”


همچنین بخوانید: مرکل پس از اجلاس کرونا: “محدودیت بیشتر تماس ها”
کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعقطعنامه های اضافی از اجلاس کرونا:

علاوه بر این ، مصوبات اضافی نیز گرفته شد:

  • برای ورود به سیستم از مناطق خطرناک برای آلمان علاوه بر تعهد قرنطینه ده روزه موجود ، که ممکن است در صورت نتیجه منفی آزمون منقطع زودرس شود ، تعهد آزمون ورود معرفی می شود. آزمون باید ظرف 48 ساعت قبل از ورود یا بلافاصله پس از ورود انجام شود.
  • به ساکنان خانه های سالمندان و سالمندان برای محافظت از خود در برابر Covid-19 و انزوا ، دولت های فدرال و ایالتی می خواهند به اندازه کافی داوطلب برای آزمایش کارکنان و بازدید کنندگان از نظر ویروس تاج کمک کنند. برای این منظور ، دولت های فدرال و ایالت می خواهند ابتکار مشترکی را برای استخدام موقت دستیاران آغاز کنند.
  • کلیه ساکنان مراکز بستری باید حداکثر تا اواسط فوریه واکسینه شوند.
  • اولین پرداخت های منظم به پرداخت های انجام شده در پایان ماه ژوئن غلبه بر کمک III باید توسط دولتهای فدرال در سه ماهه اول سال 2021 انجام شود. دولتهای فدرال و ایالتی می خواهند درخواستها را در اسرع وقت پردازش کنند.

همچنین جالب است: کرونا: بنیانگذار Biontech برای تولید واکسن


بعلاوه موارد زیر همچنان در آلمان اعمال می شود تاج پادشاهیفعالیت ها قفل شده:

  • م institutionsسسات فرهنگ اساتید و فرهنگ باید بسته بمانند ، رویدادها ممنوع است.
  • خرده فروشی بسته است فقط فروشگاههای نیازهای روزمره مانند سوپرمارکت ها یا داروخانه ها می توانند علاوه بر این باز شوند.

همچنین بخوانید: قفل شدن تاج: چه زمانی آرایشگاه ها می توانند دوباره باز شوند؟

اینکه چه موقع می توانید دوباره استراحت کنید بستگی دارد فرکانس هفت روز از جانب. هدف اعلام شده دولت های فدرال و ایالتی همچنان کاهش تعداد آلودگی های جدید به کمتر از 50 در 100000 نفر در طی هفت روز است. سپس مقامات بهداشتی مجدداً قادر خواهند بود تماس افراد آلوده را ردیابی کنند. طبق گزارش موسسه رابرت کوچ ، میزان بروز این بیماری در سراسر کشور در روز چهارشنبه 3/127 بوده است.

در 25 ژانویه ، قبل از پایان ادعای تمدید محاصره ، نخست وزیران می خواهند دوباره مشورت کنند.

(با ژول / mir / tm / jos / dpa / afp)


تاج – بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *