تاج: شعاع حرکت در اطراف برلین – آنچه مجاز است و چه مجاز نیست

[ad_1]

محدودیت های تاج

شعاع 15 کیلومتر: چه چیزی مجاز است و چه مجاز نیست

اگر تعداد عفونت های جدید به بیش از 200 در 100000 نفر برسد ، محدودیت در برلین اعمال می شود.

جهش چیست؟ برای کرونا چه معنی دارد؟

جهش به این معنی است که بدن ترکیب ژنتیکی خود را تغییر می دهد. این کاملا طبیعی و بخشی از تکامل است. با این حال ، ویروس ها سریعتر از سایر اشکال زندگی جهش می کنند. خصوصیات ویروس کرونا نیز تغییر می کند.

نمایش توضیحات

برلین با توجه به تعداد زیادی از عفونت های کرونر ، افراد در برلین باید آماده محدودیت شدید آزادی حرکت باشند ، که در همه گیر وجود ندارد. اگر در طی یک هفته از تعداد 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر بیشتر شود ، آنها فقط می توانند حداکثر 15 کیلومتر از محدوده شهر حرکت کنند. مهمترین پرسش و پاسخ.شعاع 15 کیلومتری اطراف برلین – چگونه این مقررات ایجاد شد؟ایده محدود کردن آزادی حرکت برای افراد از نقاط داغ تاج از ساکسونی و تورینگن است. هر دو کشور در حال حاضر این کار را برای مناطق آلوده یا جوامع منفرد با تعداد زیادی عفونت انجام می دهند. در کنفرانسی بین نخست وزیر و صدراعظم چهارشنبه گذشته ، هر دو طرف خواستار راه حل ملی شدند. آنگلا مرکل ، صدراعظم (CDU) با توجه به عکس های راهنمای تورهای متعدد در مناطق کم ارتفاع پوشیده از برف ، از این طرح حمایت کرد. حدود 15 کیلومتر در اطراف محل اقامت توافق شد. شهردار سرپرست برلین ، مایکل مولر (SPD) ، علی رغم مشکلات قابل پیش بینی ، در اجرای برنامه در شهر-شهر شرکت می کند ، زیرا وی به عنوان رئیس کنفرانس نخست وزیران ، خصوصاً به رویکرد مشترک ایالات علاقه مند است.

ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوعآیین نامه تاج از چه زمانی لازم الاجرا می شود؟

این قانون 15 کیلومتری در آخرین فرمان کنترل عفونت سنا وجود دارد. این از شنبه اعمال می شود. این امر همچنین درصورت اعمال بیش از حد 200 طبق قانون اداره بهداشت اعمال می شود. بنابراین ، میزان عوارض ابتلا به تعداد عفونت های یافت شده در گزارش روزانه وضعیت دولت از شنبه آینده ، اولین ارزشی است که بر اساس آن می توان قانون را اعمال کرد. مقادیر فعلی بیماری برای برلین را می توان در گزارش مدیریت کرونا یافت.

نقشه تعاملی: قانون 15 کیلومتر برای شما چه معنی خواهد داشت؟

آیین نامه چه می گوید؟

در آن زمان ، برلینی ها معمولاً مجاز به ماندن در خارج از نوار پهنای 15 کیلومتر در محدوده شهر نبودند. با این وجود ، تحرک در مناطق شهری محدود نیست.

آیا اجازه پیاده روی در جنگل های براندنبورگ را دارید؟

نه سفرهای یک روزه در خارج از منطقه 15 کیلومتری مجاز نیستند.

چه استثناهایی در قانون وجود دارد؟

همان “دلایل معتبر” عدم انطباق به عنوان شرط عدم ترک خانه خود در صورت امکان اعمال می شود. این موارد شامل موارد اضطراری ، کار ، مراقبت از افراد نیازمند مراقبت ، ملاقات با مقامات ، احضار به دادگاه ، معالجه پزشکی یا اعمال حقوق والدین است. این بدان معناست که ، به عنوان مثال ، والدین مطلقه می توانند فرزندان خود را در جاهای دیگر زندگی کنند ، تا زمانی که این با محدودیت تماس قابل تعارض نباشد.

چه دلایل خوبی برای این قانون حساب نمی شود؟

در خود برلین مجاز به ترک آپارتمان برای خرید ، ورزش در فضای باز ، عبادت یا توقف آرام در عبادتگاه ها هستید. این موارد استثنا در مورد نوار 15 کیلومتری اعمال نمی شود. در هر صورت ، شما فقط می توانید کالاهای روزمره را که نیاز به تهیه آنها در داخل شهر است خریداری کنید. نیازهای مذهبی را می توان در خود برلین برآورده کرد ، دویدن یا پیاده روی در منطقه شهر امکان پذیر است.

آیا می توانید از خانه یا دارایی خود بازدید کنید؟

بله ، اما شما باید بتوانید ثابت کنید که در واقع شما یک مصرف کننده ، مستأجر یا صاحب ملکی خارج از شعاع هستید.

آیا می توانید به دیدار اعضای خانواده بروید؟

ملاقات با بستگان مستقیم در موارد اضطراری یا مراقبت از افرادی که به مراقبت نیاز دارند مجاز است. اما دقیقاً مانند آن ، ملاقات با والدین ، ​​فرزندان یا خواهر و برادرها دیگر مجاز نیست. سناتور مالی ماتیاس کولاتس (SPD) گفت که در صورت تردید ، وی حتی نمی تواند برای تولدش به ملاقات پدرش در بن برود.

آیا می توانم به آلمان پرواز کنم؟

در اصل ، بله ، اما به هدف سفر بستگی دارد. ملاقات عادی با اقوام بدون دلیل فوری مجاز نیست ، اما سفرهای کاری مجاز است.

آیا می توانید با یک شریک مسافت طولانی ملاقات کنید؟

بله ، این باید مجاز باشد. س openال باز این است که چگونه این دلیل سفر قابل اثبات است. این امر به ویژه در مورد زوج هایی که ازدواج نکرده اند و رابطه آنها به طور رسمی تأیید نشده است ، صادق است. هرکسی که حدوداً دو خانوار داشته باشد ، به عنوان مثال در برلین و کوتبوس ، محل زندگی خانواده ، حق سفر بین دو مکان را دارد.

آیا می توانید به تعطیلات بروید؟

نه سرگرمی خالص در خارج از منطقه 15 کیلومتری مجاز نیست. این امر در مورد سفرهای تعطیلات و پروازها نیز صدق می کند. سناتور مالی گفت: ممنوعیت سفر به صورت عملی وجود دارد. زیرا بسیاری از کشورها محدودیت هایی را در سفر برای افراد از قلعه های موجود در تاج اعمال کرده اند. کابینه فدرال دستورالعمل هایی را برای بازگشت کنندگان از مناطق پرخطر با فرکانس بیش از 50 تصویب کرده است. هر کسی که وارد کشور شود باید ظرف 48 ساعت ثابت کند که به ویروس کرونا آلوده نشده است.

چه زمانی قانون 15 کیلومتری دوباره حذف می شود؟

مقادیر رسمی عوارض تعیین شده در برلین برای هفت روز متوالی باید زیر 200 باشد. سپس محدودیت های حرکتی دیگر اعمال نخواهد شد.

آیا انطباق بررسی می شود؟

در اصل ، بله ، جریمه ها امکان پذیر است. اما در عمل به سختی می توان رانندگان را در برلین فقط 15 کیلومتر خارج از محدوده شهر متوقف کرد. رئیس اتحادیه پلیس (GdP) ، نوربرت چیوما ، گفت که افسران به طور تصادفی افراد را بررسی نمی کنند تا با آنها در مورد دلیل معتبر بحث کنند. برای چک کردن و در صورت شک درخواست پرداخت. “در سنای برلین درباره” گرایش “صحبت می شود که مردم باید آن را دنبال کنند.

آیا انتقادی از این آیین نامه وجود دارد؟

بله خیلی زیاد. بخشهایی از مخالفان در برلین این قانون را بی معنی می دانند. کاتینا شوبرت ، رهبر چپ گرا ، که رئیس مشترک سنا است ، نیز این درخواست را “غیرضروری” خواند. وی معتقد است که قانون 15 کیلومتری “بیش از هر چیز” یک رویداد نمادین “است. شوبرت نمی خواهد شرایطی را تجربه کند که تمام محدوده شهر توسط پلیس محاصره شده باشد ، “شوبرت گفت:” ما یک وضعیت دشوار داریم ، ما یک وضعیت بسیار جدی در همه گیر داریم. اما دولت پلیس نمی تواند جواب دهد. “


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *