تاج: سنای برلین شعاع 15 کیلومتری با فرکانس بیش از 200 را تصمیم می گیرد

[ad_1]

راه حل ها

این قانون 15 کیلومتری با بیش از 200 مورد در برلین ارائه می شود

در صورت بالا رفتن فرکانس از 200 ، آزادی حرکت در برلین باید به 15 کیلومتر از محدوده شهر محدود شود.

به روز شده: 13.01.2021 ، 12:46

بایرن نیاز به ماسک FFP2 را برای حمل و نقل محلی و خرده فروشی مجاز می داند

همانطور که روز سه شنبه در مونیخ تصمیم گرفته شد ، حمل و نقل عمومی و خرده فروشی در بایرن از 18 ژانویه اعمال می شود. نیاز به ماسک FFP2.

نمایش توضیحات

برلین سنای برلین در مورد قوانین جدیدی برای تماس با بیماری همه گیر تاج در روز سه شنبه تصمیم گرفته است. برای کودکان هم استراحت وجود داشت و هم محدودیت های اضافی. ممنوعیت رانندگی در خارج از شعاع 15 کیلومتری محدوده شهر نیز تهیه شده است.قانون برای 15 کیلومتری برلینی ها در اولین روز شنبه آغاز می شود

این قانون 15 کیلومتری فقط وقتی لازم الاجرا می شود که تعداد عفونت ها در برلین به هفت روز افزایش یابد و بیش از 200 عفونت جدید داشته باشد و این رسماً در وب سایت اداره بهداشت سنا آمده است. قانون 15 کیلومتری نمی تواند در آخر هفته آخر اجرا شود. این امر در صورتی که در یک هفته زودتر از حد 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر عبور کند ، همانطور که توسط اداره بهداشت در روز چهارشنبه توضیح داده شد ، اعمال می شود.

دلیل: قانون جدید در مصوبه به روز شده در مورد محافظت در برابر عفونت ها ، که از روز شنبه ، لازم الاجرا خواهد شد ، مندرج است. باید نتیجه قانونی داشته باشد بنابراین ، مقدار فراوانی تعداد عفونت های شناسایی شده در گزارش روزانه در مورد وضعیت اداره بهداشت در روز شنبه اولین بار است که بر اساس آن می توان قانون را اعمال کرد.

ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع

بعد از ظهر سه شنبه مقدار 199.9 است. با این حال ، ماتیاس کولاتس ، سناتور مالی (SPD) ، که پس از کنفرانس ویدیویی سنا در مطبوعات ظاهر شد ، گفت ، اگر این روند در طی چند روز آینده ادامه یابد ، “ممنوعیت سفر” وجود دارد. ملاقات با اقوام نیز مجاز نیست.

شعاع 15 کیلومتری اطراف برلین – این باید اعمال شود

چه چیز دیگری در خارج از منطقه امکان پذیر است؟

 • فعالیتهای حرفه ای
 • مراجعه به پزشک یا دندانپزشک
 • او در بیمارستان می ماند
 • درک انتصابات قضایی و رسمی
 • مراقبت از عزیزان
 • رانندگی کنید و در خانه خود بمانید

چه چیز دیگری خارج از منطقه مجاز نخواهد بود؟

 • دیدار با والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ یا فرزندان
 • خريد كردن
 • بازدید کلیساها
 • ورزش
 • مسافرت هوایی


نقشه تعاملی: این به معنای شعاع 15 کیلومتری شما خواهد بود

با این حال ، کولاک روشن کرد که این مسئله “جهت گیری” برای جمعیت و کنترل و جریمه کمتر است. این فقط در صورت سو. استفاده فاحش باید وجود داشته باشد. اگر بروز برای هفت روز متوالی زیر 200 باشد ، این آیین نامه منقضی می شود. سباستین چایا ، رهبر گروه پارلمانی FDP از سنا انتقاد کرده است. این قانون 15 کیلومتری “معنی ندارد” ، چایا گفت: بنابراین ، ما به قوانین فزاینده ای سختگیرانه احتیاج نداریم ، اما قوانینی که کارساز هستند زیرا منطقی هستند و بنابراین قابل فهم و بیش از هر چیز قابل کنترل هستند.

رئیس جمهور جناح چپ دامنه جدید حرکت را “زائد” انتقاد کرد

کاتینا شوبرت ، رئیس جناح چپ برلین ، محدودیت برنامه ریزی شده برای آزادی حرکت در شعاع 15 کیلومتری را “غیر ضروری” می داند. شوبرت روز چهارشنبه گفت: “ما در حال حاضر عدم تعادل قابل توجهی در مدیریت بحران بین محدود كردن حقوق افراد از یك طرف و ایجاد ساختارهای مقاوم در برابر بحران از سوی دیگر و مسئله ایمنی شغلی داریم.”

“مردم باید کار کنند ، اما به طور خصوصی باید خیلی خود را محدود کنند. و در آنجا ، من فکر می کنم که این تنظیم 15 کیلومتر بیش از هر چیز یک رویداد نمادین است و یک چیز کاملاً قابل درک و قابل کنترل نیست ، که شخصاً آن را غیرضروری می دانم. “

برای چپ بسیار مهم است که پیامدهای اجتماعی بحران را به خوبی درک کند ، ساختارهای مقاوم در برابر بحران در جامعه ایجاد کند و از همه گیر خارج شود. شوبرت گفت: “و البته ، ما نمی توانیم از محدودیت های تماس جلوگیری كنیم ، به ویژه هنگامی كه این ویروس جهش یافته به وضوح در حال گسترش است.” اما سیاست باید تعادل درستی برقرار کند. در غیر این صورت ، این خطر وجود دارد که قوانین و محدودیت های تاج به طور فزاینده ای پذیرش خود را از دست بدهند.

شوبرت گفت: “من نمی خواهم شرایطی را تجربه كنم كه تمام محدوده شهر توسط پلیس محاصره شود.” “ما یک وضعیت دشوار داریم ، ما یک وضعیت بسیار جدی در همه گیر داریم. اما دولت پلیس نباید جوابگو باشد. “

اصلاحات مربوط به دستورالعمل حفاظت از عفونت برلین را می توان در وب سایت دفتر سنا نیز یافت.

کرونا در برلین: استثنائات بیشتر در مورد محدودیت های تماس برای خانواده های دارای فرزند

همچنین امکاناتی برای خانواده ها در نظر گرفته شده است. اکنون به والدین دارای فرزند خردسال اجازه داده شده است بدون مراقبت از ممنوعیت تماس با بیش از یک غریبه ، برای مراقبت از فرزندان خود با یکدیگر متحد شوند. دو خانواده حق تشکیل نظارت در “انجمن های دائمی” را دارند. این امر مهد کودک ها را آسان می کند ، زیرا در این صورت کودکان مجبور نیستند به اورژانس بروند. تولد کودکان مجاز نیست. در عین حال ، فرصت کودکان زیر دوازده سال برای انجام ورزش در گروه ها از بین رفت. این مصوبه جدید از روز شنبه اجرا می شود.

با این حال ، سنا تصمیم گرفت که تحریم تماس را بیشتر تقویت نکند. درخواست سناتور بهداشتی دیلک کلاجی (SPD) مبنی بر ممنوعیت بازدید از خانه های سالمندان تا پایان ژانویه رد شد.

برلین برای تعطیلات در ماه فوریه یک مدرسه زمستانی در نظر دارد

برای کمک به دانش آموزانی که به دلیل تعطیلی مداوم و مشکلات درسی دیجیتال ارتباط خود را از دست می دهند ، در تعطیلات زمستانی ، مانند تابستان ، “مدرسه زمستانی” برگزار می شود که در هفته اول فوریه درس می گیرد. این پیشنهاد برای دانش آموزانی است که از پرداخت سهم خود برای مواد درسی معاف هستند و طبق قانون آموزش و مشارکت از مزایایی بهره مند می شوند. معلمان باید آنها را برای برنامه پیشنهاد دهند. سنا 650،000 یورو به علاوه 60،000 یورو برای تمیز کردن اضافی کلاسها در نظر گرفته است.

سناتورهای SPD ، چپ و سبزها مدت طولانی است که در مورد آزمایشات سریع بحث می کنند. این سناتور امور مالی گفت: “ما برای برخی از گروه های حرفه ای بسیار وابسته هستیم.”

در برلین واکسیناسیون لازم نیست

واکسیناسیون نیز یک مشکل بود. به گفته کولاتز ، این سناتور بهداشت گزارش داد که 70 درصد از ساکنان خانه های سالمندان در برلین اولین واکسیناسیون خود را انجام داده اند. براساس داده های موسسه رابرت کوچ ، تاکنون 33،798 نفر در پایتخت واکسینه شده اند ، 1784 واکسیناسیون طی 24 ساعت تا سه شنبه ظهر اضافه شده است. میزان واکسیناسیون 9.2 در هر 1000 نفر است و در کل کشور 8.2 است.

کالایتسی ، سناتور بهداشتی برلین ، با توجه به این ارقام هنوز نسبتاً کم ، از بحث در مورد واکسیناسیون اجباری انتقاد کرد: “این بحث در زمان نامناسبی در حال انجام است.” تأمین واکسن باید در اولویت باشد.

در برلین ، برخلاف نخست وزیر مارکوس سودر (CSU) در بایرن ، سنا تصور نمی کند که کارکنان خانه سالمندان و بیمارستان تمایلی به واکسیناسیون ندارند. سناتور مالی کولاچ پس از جلسه سنا گفت: “او تصور نمی کند که در آنجا تمایلی جدی وجود داشته باشد:” ما به واکسیناسیون داوطلبانه متعهد هستیم.

در برلین ، شرکتهای بیمار از دولت فدرال بسیار کمتر از آنچه سنا انتظار داشت دریافت می کنند. در سال 2020 ، بوند برلین 800 تا 900 میلیون یورو برای این منظور کمتر از آنچه پیش بینی شده بود پرداخت کرد. کولاک گفت ، از برنامه های فدرال و برنامه های ایالتی استفاده نشده است. (با dpa)

کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *