تاج: اتریش از حمله منکران تاج جلوگیری کرد

[ad_1]

افراط گرایی راست گرایانه

اتریش: مقامات از حمله پزشک قانونی جلوگیری می کنند

چشم انداز طولانی مدت تاج: واکسیناسیون و آنتی بادی برای همیشه محافظت نمی کند

چشم انداز طولانی مدت تاج: واکسیناسیون و آنتی بادی برای همیشه محافظت نمی کند

از آنجایی که به کسانی که بهبود یافته و واکسینه شده اند ، در یک بیماری همه گیر آزادی بیشتری داده می شود ، این س durationال در مورد مدت مصونیت در برابر Sars-Cov-2 مطرح می شود. این ویدئو آنچه را که در این مورد قبلاً شناخته شده است توضیح می دهد.

نمایش توضیحات

سلاح و مهمات – این محافظت از قانون اساسی اتریش است که در میان کسانی که تاج را انکار می کنند وجود دارد. جمهوری آلپ به سختی از حمله نجات یافت.

برلین / وین. بدیهی است که اتریش فقط مورد حمله قرار گرفته است منکر تاج راست فرارکردن. در جریان این حمله ، پلیس اسلحه و مهمات مخالفان اقدامات کرونری را ضبط کرد. مردان در یک گروه چت صحبت می کردند مواد منفجره و خرید اسلحه سرگرم ، وزارت کشور وین روز پنجشنبه اعلام کرد.

این وزارت هنوز تعداد مظنونان را اعلام نکرده است. کارل نهامر ، وزیر کشور اتریش ، از محافظه کار ÖVP ، گفت که تاکنون هیچ دستگیری صورت نگرفته است. اکنون قوه قضاییه باید در این مورد تصمیم گیری کند. “پلیس کار خود را انجام داد.”


اتریش: ملاقات تروریستی با تلگرام

اعضای گروهی در شبکه تلگرام ، از جمله در مورد ساخت بمب های خوشه ای و استفاده از کوکتل مولوتف علیه افسران پلیس صحبت کردند. مقامات دفتر حمایت از قانون اساسی پس از احراز اطلاعات و جرایم مربوطه ، در گروه تلگرامی نفوذ کرده بودند.

به ویژه ، ادعا می شود که اقدامات خشونت آمیز در تظاهراتی در وین شنبه گذشته برنامه ریزی شده بود. نهامر بعد از ظهر پنجشنبه در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: هدف این گروه “حمله به پلیس در محل بود”.


Crown Deniers: سلاح و مهمات تهیه شده

فقط یک روز قبل ، آژانس های اطلاعاتی در پنج ایالت فدرال جستجو و بازجویی در خانه کردند. از جمله ، دو تپانچه ، یک تپانچه بلند ، حدود 3500 گلوله و شمشیر کشف شد. اسناد قانون اسلحه برای هر دو تپانچه در دسترس بود.

وسایل شبه نظامی مانند جلیقه های محافظ ، کلاه ایمنی و رادیو نیز کشف و ضبط شد. نهامر توضیح داد که این یافته ها “چیزی بیش از آزار دهنده است”.


مخالفان تاج: اعتقاد به آنچه امتحان شده دشوار است

نهامر گفت: “باور كردن آنچه كه در اينجا توسط منكران تاج آزمايش شده است دشوار است.” “تجهیزات شبه نظامی تقریباً یادآور سازمانهای تروریستی است.” طبق گفته وزارت کشور ، همچنین سو that ظن هایی وجود دارد که این افراد منع قانونی فعالیت های نئونازی را نقض کرده اند.
نهامر گفت: “دنبال كردن صحنه افراط گرایان راستگرای از نزدیک نتیجه داد.” وزیر کشور اعلام کرد که این آخرین ضربه علیه افراط گرایان راست در اتریش نخواهد بود.

هشدار تروریست ها در مورد خشونت در مناطقی از صحنه اعتراض تاج

برای آژانس های امنیتی در اروپا ، برنامه های حمله کاملاً تعجب آور نبود: براساس اطلاعات این تیم تحریریه ، کارشناسان تروریست اتحادیه اروپا اکنون در مورد خطر افزایش خشونت در بخشی از صحنه اعتراض تاج هشدار می دهند. بر اساس پیش نویس گزارش جدید شورای اتحادیه اروپا که در اختیار این تیم تنظیم کننده قرار دارد ، انتهای جنبش چشم پوشی کرونا و گروههایی که علیه اقدامات حفاظتی دولت سازماندهی کرده اند ، افراط گرایان را با پیشینه های مختلف ایدئولوژیک جذب می کنند. آنها توانایی انجام اقدامات خشونت آمیز را دارند. و می تواند به یک چالش امنیتی تبدیل شود.

تجزیه و تحلیل شورا از تأثیرات بیماری همه گیر کرونر در تهدید تروریسم و ​​افراط گرایی خشن ، نیروهای امنیتی را هشدار می دهد تا با توجه به تحولات بیشتر تلاش کنند. پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بحران تاج ، احتمالاً “محیط مساعدی برای افراط گرایان” از ایدئولوژی های مختلف و “محیط رادیکال سازی” خواهد بود. ناامنی و ترس ناشی از کرونا حساسیت را افزایش می دهد.

این گزارش همچنین هشدار می دهد که تهدید تروریستی در اروپا “هنوز هم زیاد است” ، حتی اگر تهدید به دلیل همه گیری تاج افزایش نیافته باشد. اما از ابتدای بحران ، گروه های تروریستی و افراطی ارتباطات ، بودجه و تبلیغات را به طور فزاینده ای به اینترنت هدایت می کنند و اغلب از فناوری رمزگذاری استفاده می کنند. از قبل می توان رادیکالیزاسیون را در برخی گروه ها مشاهده کرد. افراط گرایان راست ، چپ و اسلام گرا کرونا را در داستان های خود گنجانده اند.

نمایندگان کشورهای عضو ، شورای حزب کار اتحادیه اروپا در زمینه تروریسم ، ارگان پلیس اتحادیه اروپا یوروپول و مرکز تجزیه و تحلیل اطلاعات اتحادیه اروپا در ارزیابی های گزارش شرکت کردند. وزرای کشور اتحادیه اروپا قرار است در اوایل ماه ژوئن در این مورد بحث کنند. (pcl / fmg / با dpa)


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *