بیت کوین برای اولین بار به بالای 35000 دلار می رسد

[ad_1]

رکورد بالا

بیت کوین برای اولین بار به بالای 35000 دلار می رسد

مدت زمان طولانی است که نرخ ارز ارز دیجیتالی بیت کوین در حال افزایش است. اکنون ارزش ارز رمزنگاری شده برای اولین بار از مرز 35000 دلار فراتر رفته است. منتقدان نسبت به حباب مالی هشدار می دهند.


برای سال محاسبه شده ، نرخ ارز بیت کوین بیش از چهار برابر افزایش یافته است.

برای سال محاسبه شده ، نرخ ارز بیت کوین بیش از چهار برابر افزایش یافته است.

عکس: dpa

فرانکفورت / ماین. ارز دیجیتال بیت کوین همراه با نوسانات شدید نرخ ارز همچنان در حال افزایش است. در روز چهارشنبه ، ارزش واحد برای اولین بار به بیش از 35000 دلار رسید. سکوی تجاری Bitstamp اوج 35879 دلار را ثبت کرد. این به وضوح از آخرین رکورد روز دوشنبه فراتر رفت.

قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر سهم بازار مدتی است که به بالاترین رکورد جدید در حال افزایش است. در طول سال ، نرخ آن بیش از چهار برابر شده است. سال گذشته ، ارز دیجیتال که بیش از یک دهه پیش اختراع شد ، یکی از سرمایه هایی بود که بیشترین افزایش قیمت را در جهان داشت.

نظرات در مورد بیت کوین هنوز تفاوت قابل توجهی دارند. پیروان ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را نه تنها به عنوان فن آوری های نوآورانه می دانند بلکه از ارزهای آنلاین به عنوان موضوع حدس و گمان و به طور فزاینده ای به عنوان پوشش در برابر نوسانات نرخ ارز در سایر سرمایه های مالی استفاده می کنند. با این حال ، منتقدان یک حباب مالی می بینند و در میان چیزهای دیگر ، از نوسانات شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده ، شکایت دارند.

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-917882 / 3

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *