بو از Reinickendorf: گزارش Pankower در صورت بو گرفتن

[ad_1]

کاربرد برای هوای تازه

بو از Reinickendorf: گزارش Pankower در صورت بو گرفتن

در ویلهلمروش ، یک چهارم محل ساخت و ساز به دلیل بوی تعفن از کار افتاد. اکنون ساکنان از خود در برابر بوی تعفن – با استفاده از برنامه


بوش شبیه چیه؟  و چقدر قوی است؟  برنامه جدید ابتکار Pankower امکان تشخیص بو از طریق تلفن هوشمند را فراهم می کند.  واقعیت این است: ویلهلمروش با مشكل بویایی روبرو است.

بوش شبیه چیه؟ و چقدر قوی است؟ برنامه جدید ابتکار Pankower امکان تشخیص بو از طریق تلفن هوشمند را فراهم می کند. واقعیت این است: ویلهلمروش با مشكل بویایی روبرو است.

عکس: توماس شوبرت / BM

برلین گاهی بوی کاکائو و قهوه می دهد ، گاهی نان. اما متأسفانه بوی نامطبوع زباله و زباله نیز وجود دارد: Wilhelmsruch ، محله ای در کنار منطقه صنعتی Reinickendorfer Flotenstrasse ، دیگر گزینه ای برای ساخت محله جدید با 400 آپارتمان و یک مرکز کودک نیست. طبق گزارش بو ، هیچ شرط قانونی برای “شرایط زندگی سالم” وجود ندارد. اما هر کسی که قبلاً در ویلهلمروش زندگی می کند – و این بیش از 8000 نفر است – باید با بوی تعفن صنعتی زندگی کند. فعلا زیرا سنا می خواهد شرایط را از نزدیک بررسی کند و پروتکل ویلهلمسرور را حفظ کند. به زبان ساده: باید بوی و مدت بوی آن را یادداشت کنید. از طرف دیگر ، ابتکار مدنی ویلهلم ایده مدرن تری دارد: این امر به گزارش بوی دیجیتال متکی است.“قهرمان هوای تازه: در” نام یک برنامه آنلاین تازه توسعه یافته استکه باید ضبط بوی بد را از Reinickendorf ساده کند. تورستن هوفر ، نماینده Pankower SPD نیز این راه حل را عملی و م effectiveثر می داند. مشکل: همانطور که هوفر از یک س parliamentaryال پارلمان آموخت ، ضمیمه به طور کامل شرایط رسمی شکایت را برآورده نمی کند. به عبارت دقیق ، داده های پیوست باید به یک سند خاص منتقل شوند.کاربرد شهروندان پانکوف برای سنا “منبع دانش” نیست

“برای اینکه بتوانیم وقایع بو را به درستی ارزیابی کنیم ، اطلاعات مربوط به شروع و انتهای ایجاد بو مهم است. در برگه ثبت بو که توسط وزارت محیط زیست ، حمل و نقل و حفاظت از آب و هوا برای متقاضیان صادر شده است ، ستونهای مناسب ، “گفت: استفان تیدوف ، وزیر امور خارجه ، در تشریح روش صحیح. ابتدا و انتهای “درک بو” باید در ستون ها ثبت شود. سپس “ساعتهای بو” از این محاسبه می شود. زیرا آنها عامل تعیین کننده ای در تصمیم گیری در مورد بوی بد آن هستند یا خیر.شهروندان باید فرم رسمی را بارگیری کرده و با دست پر کنند – از جمله ستون های مهم. طبق سنا ، این ضمیمه نمی تواند جایگزین مقالات رسمی به عنوان “منبع دانش” شود. با این حال ، دولت همچنین اولین داده های برنامه را می پذیرد و گزارشات بو را از اواخر سپتامبر 2020 ارزیابی می کند. به گفته تیدو ، آنها حتی “شروع اقدامات اضافی” را توجیه می کنند – یعنی بازرسی جدید در محل توسط کارشناسان.

ساکنان باید بوی تعفن در ویلهلمسروخ را روی کاغذ بنویسند

تورستن هوفر این موفقیت را غافلگیرکننده در ابتکار ویلهلمسرور می داند و پیشنهاد می کند Frischluftheld: در برنامه گزارش بو ، مستقیماً به وب سایت اداره محیط زیست پیوند داده شود. اما چون به دلیل نداشتن ستونها معیارهای رسمی را نداشت ، این رد شد. هوفر گفت: “سنا ضمیمه را فقط به عنوان الحاقی برای تنظیم كننده می داند.” و ترس از اینکه ارزیابی هزاران پرسشنامه دست نویس برای شکایت از بو ممکن است دشوارتر باشد. با این حال ، برنامه می تواند شامل جزئیات از دست رفته ضبط زمان بوی بد شود.

و نتیجه اولین ارزیابی از شکایات بوها از طریق برنامه جمع آوری شد؟ در واقع بو می دهد. اما نه آنقدر بصیرت که بعضی از بینی های باتجربه احساس می کنند. پس از یک سال ، اندازه گیری ها به اصطلاح فرکانس بو را چهار تا هفت درصد نشان می دهند. با این حال ، محدودیت مناطق مسکونی ده درصد است. و بنابراین نتیجه دقیقاً در حد معمول خواهد بود. از آنجا که شکایات شهروندان در طول روز به طور یکنواخت ثبت نمی شود ، ممکن است مشکل واقعی بزرگتر باشد. در هر صورت ، تجزیه و تحلیل اضافی از مناطق اسکان موجود به دنبال خواهد داشت.

400 آپارتمان جدید در Wilhemsruher Tor هنوز هیچ شانسی ندارد

و چه اتفاقی برای پروژه شکست خورده 400 آپارتمانی Wilhelmsruher Tor وجود دارد؟ ولادر کوهن (سبزها) ، شورای شهر پانکوو انتظارات را برای موفقیت در پروژه با الزام شرکت های صنعتی در Reinickendorfer Flottenstrasse به استخراج مدرن تر دود ، سرکوب کرد. و بنابراین با بوی نامطبوع موجود در منبع مبارزه می کند.

در جلسه کنونی با سنا ، وی تأیید کرد که شرکت های شهرک صنعتی در حال حاضر در بالاترین سطح هستند. این بدان معنی است که امید به حل مسئله ، به عنوان مثال از طریق فناوری فیلتر بهتر ، از بین می رود. کوهن می گوید: “امکانات محافظت منفعل در برابر تقلید فقط محدود است.” تحت این شرایط ، حداکثر یک پروژه اداری در ویلهلمسروهر Tor امکان پذیر است.

اما سرمایه گذاران چنین چیزی را نمی خواهند. در پایان ، آنها از چند سال قبل برای ساخت 400 آپارتمان جدید برنامه ریزی کرده بودند – تا زمانی که گزارش بو برای سال 2019 این هدف را خنثی کرد. در واقع ، كوهن ، شهردار ، آپارتمان را به دفاتر ترجیح می دهد. با این حال ، او هیچ فرصتی برای تأثیرگذاری بر کار پارک صنعتی در Reinickendorf ، که به عنوان یک پدربزرگ محافظت می شود ، نمی بیند.

چقدر تردیدها در مورد تفسیر منفی گزارش بوی بد برای ویلهلمسهرور تور قوی است ، توسط نگرش شورای منطقه ای پانکوو نشان داده می شود. اخیراً ، آنها با اکثریت قریب به اتفاق پیشنهادی از CDU و SPD را تصویب کردند که طبق آن منطقه هنوز باید تمام امکانات را برای نجات پروژه مسکن خسته کند. مایک شیدات ، عضو SPD ، گفت: “این یکی از چند پروژه در پانکوف است که توسط شهروندان مبارزه نمی شود ، اما تحت تعقیب است.” Wolfram Kempe von der Linken نیز مشکل بوی تعفن را “باری سنگین برای ویلهلمروش” می داند که باید توسط مردم کاهش یابد. و یوهانس کرافت ، رئیس گروه پارلمانی CDU گفت: “ما می خواهیم به هدف خود برای زندگی پایبند باشیم. برنامه ها برای رفتن به تجارت اکثریت سیاسی را در این مجلس پیدا نخواهند کرد.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *