بوندسلیگا: ماینتس 05 در مقابل 1. FC Union Berlin به صورت زنده از تلویزیون

[ad_1]

لیگ اول کشور

1. FSV Mainz 05 در مقابل 1. FC Union Berlin به صورت زنده از تلویزیون


بوندسلیگا: 1. FC Union Berlin روز یکشنبه از Mainz 05 دیدار خواهد کرد.

بوندسلیگا: 1. FC Union Berlin روز یکشنبه از Mainz 05 دیدار خواهد کرد.

عکس: Matthias Hangst / تصاویر گتی

هفتمین بازی بوندسلیگا: 1. FC Union Berlin میزبان 1. FSV Mainz 05 روز یکشنبه خواهد بود. تمام اطلاعات مربوط به تاریخ و برنامه های تلویزیونی.

هفتمین بازی بوندسلیگا: یونیون برلین یکشنبه (3 اکتبر ، ساعت شروع 15.30) از FSV Mainz 05 دیدار می کند. آخرین دوئل بین دو تیم در فوریه 2021 پس از گلزنی موسی نیهاته (دقیقه 22) با پیروزی 1: 0 ماینتس به پایان رسید. 05. آیا کوپنایکرها می توانند در دیدار یکشنبه خدمات را برای شکست برگردانند؟


1. FSV Mainz 05 v 1. FC Union Berlin: تمام اطلاعات مربوط به برنامه های تلویزیونی و پخش زنده

بازی بین FSV Mainz 05 و Union Berlin به طور انحصاری توسط سرویس پخش DAZN پخش می شود و از طریق رایانه ، لپ تاپ ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند و SmartTV در اینترنت قابل مشاهده است. این جریان همچنین می تواند از طریق Google Chromecast ، Sony Playstation ، Apple TV و Amazon Fire TV (استیک) به تلویزیون منتقل شود.

چه کسی لیگ 1 را از طریق تلویزیون ، پخش مستقیم و تیک تیک پخش می کند؟گزارش های اولیه بازی روز یکشنبه (3 اکتبر) ساعت 15 آغاز می شود. توبی وانشاف در استودیو با رالف گونش متخصص تعدیل می شد. دقیقاً برای شروع در ساعت 3:30 بعد از ظهر ، DAZN به طور زنده با مفسر ماریو ریکر در Mewa Arena در ماینتس به صورت زنده پخش می شود. برنامه های سوم اولین تصاویر بازی را از ساعت 21:45 بعد از ظهر از تلویزیون رایگان پخش می کنند. Rbb نکات برجسته بازی را در مجله فوتبال “Sportschau – Die Bundesliga am Sonntag” از ساعت 10 شب نشان می دهد.

Mainz 05 در مقابل 1. FC Union Berlin در تیک تیک زنده

همچنین می توانید تمام اطلاعات مربوط به بازی را در آن دریافت کنید تیک تیک زنده از Berliner Morgenpostبه اولین بازی روز یکشنبه بوندسلیگا 1 را تماشا کنید. FSV ماینز 05 در مقابل یونیون برلین به صورت زنده بازی کنید و گلی را از دست ندهید.

>>> برای تیک تیک زنده اینجا را کلیک کنید: 1. FSV Mainz 05 در مقابل 1. FC Union Berlin

همه اخبار ، تجزیه و تحلیل و اطلاعات اضافی در مورد 1. FC Union Berlin را می توانید در صفحه موضوعی Berliner Morgenpost 1. FC Union Berlin پیدا کنید.

همچنین بخوانید:

Voglsammer بوی هوای صبحگاهی در Union می دهد

اتحادیه و قانون ظاهری 2G

ردیف دوم Union در کلاس اول قرار می گیرد[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *