به دلیل دفتر خانه: پارکینگ طولانی مدت مانع جمع آوری زباله می شود

[ad_1]

سطل های کامل کاغذی

به دلیل دفتر خانه: پارکینگ طولانی مدت مانع جمع آوری زباله می شود

نتیجه قفل شدن: در پرنزلاوئر برگ ، جمع آوری زباله چندین بار از کار افتاد. به دلیل مسدود بودن جاده ها کامیون ها نتوانستند عبور کنند.


در خیابان های باریک ساختمان های قدیمی ، محلات دفع زباله برای رسیدن به همه خانوارها - نه فقط پرنزلاوئر برگ - مشکل دارند.  (تصویر نماد)

در خیابان های باریک ساختمان های قدیمی ، محلات دفع زباله برای رسیدن به همه خانوارها – نه فقط پرنزلاوئر برگ – مشکل دارند. (تصویر نماد)

عکس: توبیاس کلاینشمیت / اتحادیه عکس / توبیاس کلاینشمیت

برلین خیابان ها باریک است ، کامیون های زباله بزرگ هستند ، سطل های زباله و کاغذهای زباله پر می مانند. در گروه های امروز فیس بوک ، ساکنان باتزوویرتل از شکافتن ظروف خود شکایت دارند. در برخی موارد ، گزارش شده است که جمع آوری زباله های کاغذی از ماه دسامبر بارها و بارها از کار افتاده است – زیرا دفع زباله به دلیل مسدود شدن جاده ها به مقصد نمی رسید. این توجیه رسمی شرکت مسئول بازیافت برلین است. اما ظاهراً مشكلی كه سایر مناطق پرنزلاوئر برگ و برلین مركزی را تحت تأثیر قرار می دهد ، فقط به دلیل توقف غیرقانونی غیرقانونی خودرو نیست. با گسترش انسداد تاج ، معضل ممکن است دائمی شود.جمع آوری زباله: دفتر کار خانگی به معنای نداشتن جای پارک در Prenzlauer Berg است

سخنگوی بازیافت برلین با بیان اینکه چرا مشکل در بوتزوووئرتل بدتر شده است ، گفت: “در حال حاضر در دفتر خانه چیزهای زیادی وجود دارد. و این بدان معناست که خیابانها کاملاً پارک شده اند.” این منطقه معمولاً یک منطقه پرجمعیت شهری است که رانندگان کامیون زباله می توانند هنگام چرخش به راحتی به مشکل بر بخورند. سخنگو توضیح داد که آیا کامیون بسته به مهارت رانندگی هنوز به مقصد می رسد. رانندگان باید تصمیم بگیرند که آیا وضعیت چنان ناامیدکننده به نظر می رسد که مجبور به قطع تور شوند – “اما تلاش ها چندین بار در همان روز انجام می شود” ، بر بازیافت برلین تأکید می کند. سفرها قطعاً در حال انجام است و اراده جمع آوری زباله در آنجا وجود دارد.کارمندان می توانند سطل های زباله را بردارند

این شرکت مجاز به نقض متخلفان در پارکینگ نیست – بر خلاف ، به عنوان مثال ، BVG. و حتی اگر این کار را انجام دهند ، آنها می گویند زمان کافی برای انتظار برای سرویس بکسل وجود ندارد. در عوض ، جمع کننده های زباله در باتزوکیز و سایر مناطق آسیب دیده در تلاشند تا دسترسی آسان سطل های آشغال به صاحبان ساختمان ها را نشان دهند. بهترین راه حل این است که نگهبانان سطل های زباله را قبل از برداشتن به نقاط قابل دسترسی برسانند. بدیهی است که این استراتژی بلافاصله با تعداد زیادی از صاحبان خانه کار نمی کند.در میان مدت ، کامیون های زباله کوچکتر که به راحتی در محله های قدیمی برلین جابجا می شوند ، می توانند کمک کنند. هنگام به روزرسانی ناوگان ، به عنوان مثال در BSR ، معمولاً بر روی بازده بیشتر سوخت تأکید می شود. سخنگوی بازیافت برلین می گوید ، اما یک ماشین کوچک نیز به معنی بار کمتر است. و پیاده روی بیشتر.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *