به دلیل تاج: کمتر پناهنده تازه وارد به برلین

[ad_1]

پناهندگان

به دلیل تاج: کمتر پناهنده تازه وارد به برلین

خدمات پناهندگان ایالتی برلین نسبت به سال گذشته 27 درصد پناهجوی کمتری گزارش کرده است.


مراسم اعطای پناهگاه پناهجویان جدید در Osteweg در Lichterfeld در ماه اوت جشن گرفته شد.

مراسم اعطای پناهگاه پناهندگان جدید در اوست وگ در لیخترفلد در ماه آگوست جشن گرفته شد.

عکس: کاترین لنگ

برلین این بیماری همه گیر تأثیر مهمی در تعداد پناهجویانی دارد که در سال 2020 به برلین وارد می شوند ، این نیز به دلیل بسته شدن موقت مرزها است. همانطور که روز سه شنبه سازمان امور پناهندگان ایالت (LAF) اعلام کرد ، در سال گذشته در مجموع 4589 پناهجو در برلین پذیرفته شده اند. این مربوط به کاهش حدود 27 درصدی در مقایسه با سال قبل است (2019: 6،316 نفر).در برلین ، LAF کلیه وظایف مربوط به ثبت نام ، مراقبت و اسکان پناهندگان را بر عهده دارد. طبق LAF ، در حال حاضر حدود 540 نفر در مرکز ورود ، منطقه ورود و خدمات و مدیریت اقامت شاغل هستند. در پایان سال تقریباً 19000 نفر در محل اقامت LAF زندگی می كنند كه نیمی از آنها قبلاً مراحل پناهندگی را به اتمام رسانده اند.نحوه توزیع پناهندگان در برلین

ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع


چهار پناهجو در تاجگذاری در برلین جان باختند

الكساندر استراسمایر ، رئیس LAF گفت: “بر خلاف آنچه برخی از افراد در ابتدای شیوع بیماری هراس داشتند ، ما تاكنون موفق شده ایم سطح آلودگی را تا حد زیادی تحت كنترل نگه داریم.” این امر عمدتا از طریق آزمایش جامع تازه واردان و همکاری نزدیک با اپراتورها و مقامات بهداشتی در منطقه حاصل شد.

در حال حاضر 45 مورد مثبت در محل اقامت وجود دارد که 16 مورد در قرنطینه برای پناهندگان در بوچولز ، فرانسه ، در پانکوو و یازده مورد در قرنطینه در Dingolfinger Straße در Marzahn-Hellersdorf است. از ابتدای همه گیری (از 11 ژانویه 2020) ، 1016 پناهنده مثبت آزمایش شده اند که چهار نفر از آنها با یا تاج جان خود را از دست داده اند.

برای اولین بار در برلین 7147 ثبت نام انجام شده است. با این حال ، 2558 نفر از آنها طبق اصطلاح کلید Koenigstein به سایر ایالت های فدرال فرستاده شدند. در کشورهای مبدا تغییرات جزئی وجود دارد: برای اولین بار ، مولداوی (541) در اوایل سال از سوریه (535) پیشی گرفت و پس از آن افغانستان (530) ، ترکیه (380) ، عراق (155) و ایران (108) قرار گرفتند.

محل اقامت جدید پناهندگان در استگلیتز-زهلندورف و مارزان-هللسدورف افتتاح شد

در سال 2020 ، دو ساختمان جدید اقامتی در Steglitz-Zehlendorf و Marzahn افتتاح شد. ساختمان جدید Murtzaner Ring در Marzahn با آپارتمان های مدرن به ویژه برای خانواده ها مناسب است و دارای یک مرکز عمومی کودکان است. در سال 2020 ، در مجموع 1500 محل اقامت در ساختمانهای جدید و نوسازی شده به اضافه بیش از 400 فضای کوتاه مدت در مرکز ورود جدید ایجاد شده است. با شروع مجتمع مسکونی جدید Falkenberger Straße در پانکوو ، بیشتر در سال 2021 افتتاح می شود ، “اولین مسکن مشترک که به طور عمده زندگی مستقل در آپارتمان ها را امکان پذیر می کند ، از امنیت و نرده ها عاری است و شامل یک کافه اجتماعات برای محله است. “، سخنگوی LAF ساشا لانگنباخ می گوید.

در سال جدید ، مدیریت اقامتگاه LAF به کار خود در زمینه توسعه و ایجاد مفاهیم جدید اسکان ادامه خواهد داد. برای اولین بار ، قرار است محل اسکان مشترک پناهندگان و دیگر خانواده های بی سرپرست در Fürstenwalder Allee در Treptow-Köpenick آزمایش شود.

با وجود اوضاع متشنج در بازار مسکن در برلین ، در مجموع 2097 نفر (1232 خانواده و مجرد) در حالی که روند پناهندگی هنوز ادامه داشت ، توانستند به آپارتمان خود نقل مکان کنند. میانگین زمان یافتن محل اقامت 55 هفته بود.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *