بلاروس ممکن است پیشنهاد خود را برای مسابقات قهرمانی هاکی روی یخ از دست بدهد

[ad_1]

انجمن جهانی IIHF

بلاروس ممکن است پیشنهاد خود را برای مسابقات قهرمانی هاکی روی یخ از دست بدهد


بلاروس می تواند پیشنهاد خود را برای مسابقات جهانی هاکی روی یخ از دست بدهد: رئیس جمهور الكساندر لوكاشنكو یك ورزشكار است.

بلاروس می تواند پیشنهاد خود را برای مسابقات جهانی هاکی روی یخ از دست بدهد: الكساندر لوكاشنكو رئیس جمهور یك ورزش است.

عکس: dpa

مسکو بلاروس مجاز مجاز به عقب نشینی مسابقات جهانی هاکی روی یخ 2021 است. ولادیسلاو ترتیاک رئیس اتحادیه هاکی روی یخ روسیه از آژانس دولتی روسیه گفت: شورای جهانی IIHF در 25 و 26 ژانویه تشکیل جلسه می دهد. تاسبنابراین ، در این جلسه همچنین باید به برگزاری مسابقات جام جهانی که اخیراً مورد بحث قرار گرفته است ، توجه شود. رنه فاضل ، رئیس IIHF قبلاً در مورد گفتگو با نمایندگان سایر انجمن هاکی روی یخ که می تواند جایگزین بلاروس به عنوان میزبان مشترک شود ، به Tas گفت.

مسابقات قهرمانی هاکی روی یخ جهان قرار است از 21 مه تا 6 ژوئن در لتونی و بلاروس برگزار شود. با توجه به نحوه برخورد دولت بلاروس با بیماری همه گیر تاج ، در مورد موقعیت در مینسک اطلاعاتی وجود دارد. علاوه بر این ، فشارهای سیاسی علیه IIHF در حال افزایش است زیرا تظاهرات مسالمت آمیز در بلاروس توسط نیروهای امنیتی به طرز وحشیانه ای سرکوب شده است.

طی ماههای گذشته در جریان اعتراضات علیه الكساندر لوكاشنكو ، حاكم بلاروس ، كه به عنوان “آخرین دیكتاتور اروپا” مورد انتقاد قرار گرفته است ، بیش از 30،000 نفر دستگیر شده اند. پس از 26 سال قدرت ، لوكاشنكو بار دیگر در 9 آگوست با 80.1 درصد برنده اعلام كرد. عقیده عمومی بر این است که انتخاب نادرست است. اتحادیه اروپا دیگر لوکاشنکو را به عنوان رئیس جمهور به رسمیت نمی شناسد.

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-918827 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *