بعد از شروع نابرابر ، براندنبورگ می خواهد واکسیناسیون را بهبود بخشد

[ad_1]

سلامتی

بعد از شروع نابرابر ، براندنبورگ می خواهد واکسیناسیون را بهبود بخشد

با تعداد واکسیناسیون در براندنبورگ ، اتفاقی می افتد. دولت ایالت می خواهد حتی سریعتر پیش رود. وزیر بهداشت نیونماخر نسبت به انتقادات شدید به ویژه از سوی مخالفان واکنش نشان داده است.

به روز شده: 13.01.2021 ، 22:27


وزیر بهداشت براندنبورگ اورسولا نونماخر (سبزها) در افتتاحیه یک مرکز واکسیناسیون صحبت کرد.

وزیر بهداشت براندنبورگ اورسولا نونماخر (سبزها) در افتتاح یک مرکز واکسیناسیون صحبت کرد.

عکس: dpa

پوتسدام با توجه به خواست دولت سبزهای قرمز-سیاه ، براندنبرگرها باید سریعتر از قبل علیه ویروس تاج واکسینه شوند. ظرفیت این امر باید در سراسر کشور گسترش یابد. چهارشنبه شب ، نخست وزیر دیتمار وویدکه (SPD) و وزیر بهداشت اورسولا نونماخر (سبزها) در یک ویدئو کنفرانس درباره واکسیناسیون با مناطق و شهرهای مستقل توافق کردند.همانطور که سخنگوی دولت ، فلوریان انگلس در صورت درخواست اعلام کرد ، توافق شد که تعداد مراکز واکسیناسیون از 11 به 18 مرکز افزایش یابد. DRK ، انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری ، انجمن بیمارستان های دولتی و انجمن پزشکی دولتی نیز در این کنفرانس شرکت کردند. تاکنون شروع واکسیناسیون کند بوده است. جناح چپ دولت را به ناكامی متهم كرده بود.

مراکز واکسیناسیون در حال حاضر در پوتسدام ، کوتبوس و شونفلد (BER) فعالیت می کنند. در ابتدای فوریه ، آنها باید در الستروارد ، فرانکفورت (اودر) ، اورانینبورگ ، ابرسوالده ، براندنبورگ آن هاوول ، پرنتزلاو ، کیریتس و لوکنوالد شروع کنند. انتظار می رود مراکز واکسیناسیون اضافی تا پایان ماه فوریه دنبال شوند. تا آن زمان ، کلیه محله ها و محلات شهری باید از این طریق مجهز شوند.

به گفته سخنگوی دولت ، بدون توجه به زمان راه اندازی مراکز واکسیناسیون ، تعداد تیم های سیار واکسیناسیون نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین ، باید بتوان به همه ساکنان خانه های سالمندان و خانه های سالمندان پیشنهاد واکسیناسیون تا اواسط ماه فوریه را ارائه داد.

از نظر واکسیناسیون به ازای هر 1000 نفر ، طبق اطلاعات روز چهارشنبه موسسه رابرت کوچ ، این کشور با 7.8 نسبت به تورینگن ، بادن-وورتمبرگ ، زاکسن و نوردراین-وستفالن بهتر بود. براندنبورگ در واکسیناسیون ساکنان خانه سالمندان آخرین مکان را به تورینگن داد.

تاکنون تقریباً 20،000 نفر در بازار واکسینه شده اند – 0.8٪ از جمعیت حدود 2.5 میلیون نفری. ابتدا ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان ، کادر پزشکی و افراد بالای 80 سال – یعنی 280،000 نفر.

وزیر بهداشت اورسولا نونماخر (سبزها) از استراتژی قبلی دفاع کرد و صبر کرد. وی در مورد تعداد واکسیناسیون در یک کنفرانس ویدئویی در کمیته بهداشت ایالتی گفت: “این در حال شتاب گرفتن است ، بنابراین امیدوارم که به زودی در آنجا بهتر شویم.” در اواسط ماه فوریه ، همه ساکنان خانه های سالمندان باید یک بار واکسینه شوند ، در صورت تمایل ، نیمی از آنها دو بار واکسینه شوند. وی خواستار پیگیری توالی تعیین شده توسط دولت فدرال شد. “من دائماً مورد حمله قرار می گیرم: آیا نمی توانی او را واکسینه کنی؟ ایستادن سخت است.”

به گفته نونماخر ، واکسیناسیون در مناطق روستایی یک چالش است. وی گفت: “البته این منطقه یک مشکل است.” “مدتی طول خواهد کشید.” بررسی خواهد شد که آیا بیمارستان ها یا کلینیک های توانبخشی نیز می توانند به مراکز واکسیناسیون تبدیل شوند و چگونه افرادی که تحرک کمتری دارند بهتر می توانند به مراکز واکسیناسیون وارد شوند.

پس از شروع بی نظم جلسات مراکز واکسیناسیون تاج از طریق تلفن 116 117 ، پزشکان بهداشت شاهد بهبود هستند. پیتر نوآك ، مدیر اجرایی انجمن پزشكان بیمه درمانی اجباری براندنبورگ آژانس مطبوعاتی آلمان گفت: “ما هنوز از خط تلفن ناراضی هستیم ، اما به وضوح در چند روز گذشته شاهد بهبود آن هستیم.”

روز اول ، خط تلفنی با حدود 23000 نفر تماس گرفت و کمتر از ده درصد تماس ها را دریافت کرد. این میزان به 3700 تماس در روز با نرخ قبولی 85 تا 90 درصد رسیده است. نواک خواستار واکسن بیشتر از طرف دولت فدرال شد. وی افزود: “ما فقط می توانیم به تعداد واكسن ایمن قرار ملاقات بگذاریم.”

تعداد مرگ و میرهای مربوط به Covid 19 در براندنبورگ پس از روز شنبه دوباره به بالاترین سطح خود یعنی 63 نفر رسید. مقامات بهداشتی 956 عفونت جدید را از سه شنبه تا چهارشنبه گزارش کردند. نقطه داغ این کشور همچنان منطقه Elbe-Elster با 477 عفونت جدید در هر 100000 نفر در یک هفته است – این مقدار به زیر 500 رسیده است. در همین حال ، سه منطقه و فرانکفورت (اودر) زیر 200 هستند ، که قوانین سختگیرانه تاج اقدام کنید ، روز سه شنبه فقط منطقه اوبرهاول بود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *