بعد از اولین تزریق در برابر کرونا: پیرمرد 101 ساله عملکرد خوبی دارد

[ad_1]

سلامتی

بعد از اولین تزریق در برابر کرونا: پیرمرد 101 ساله عملکرد خوبی دارد


گرترود هاسه (مرکز) ، 101 ساله ، علیه ویروس کرونا واکسینه شده است.

گرترود هاسه (مرکز) ، 101 ساله ، علیه ویروس کرونا واکسینه شده است.

عکس: dpa

برلین گرترود هازه ، 101 ساله ، اولین تزریق خود را علیه کرونا در پایتخت انجام داد – و همچنان احساس خوبی دارد. تقریباً دو هفته پس از بیل ، روز پنجشنبه در خانه سالمندان استگلیتز گفته شد: “خانم هاسه عالی عمل می کند.” مارلین گملین ، مدیر مراقبت از dpa ، گفت که همه چیز واقعا روان پیش رفت ، بیشتر ساکنان خانه ها در دور اول واکسینه شدند. “و خانم هاسه قطعاً 110 ساله خواهد شد.” واکسیناسیون دوم در Agaplesion Bethanien Sophienhaus اکنون در حال آماده سازی است.سخنگوی شماس تأکید کرد که 94 درصد از ساکنان خانه تصمیم به واکسیناسیون علیه ویروس خطرناک گرفته اند. ده کارمند نیز قبلاً پنچر شده اند و مواد را از قوطی های باز به جا گذاشته اند. بقیه باید به مرکز واکسیناسیون آرنا در برلین-ترپتوف بروند. پرستاران در آنجا واکسینه می شوند.

مدیر مراقبت گاملین در مورد وضعیت روحی در تاسیسات استگلیتز گفت: “ما اکنون کمی آرامش و امید داریم.” هر روز کارمندان بیشتری مایل به واکسیناسیون هستند. علاوه بر این ، به گفته سخنگوی یک شماس ، قوانین سختگیرانه تری در مورد تاج اعمال می شود: فقط یک بازدید کننده ، یک آزمایش سریع ، یک ماسک.

سناتور بهداشتی دیلک کالایتسی (SPD) در اولین واکسیناسیون در 27 دسامبر شرکت کرد. وی تأکید کرد: واکسیناسیون بسیار قدیمی نشانه این است که هرگز برای آن دیر نیست. به این ترتیب می توان از بیماری های جدی به ویژه بزرگسالان و بسیاری از رنجها جلوگیری کرد.

براساس اداره بهداشت ، 15272 نفر از ساکنان خانه سالمندان در برلین قبلا توسط تیم های پزشکی سیار واکسینه شده اند. این بیش از نیمی از تقریباً 29000 نفر در خانه های سالمندان است. آنها به گروه اول تعلق دارند زیرا به ویژه در معرض خطر قرار دارند. این سناتور انتظار داشت که واکسیناسیون برای ساکنان خانه های سالمندان تا اوایل فوریه ادامه داشته باشد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *