بسیاری از بارها و رستوران ها در ایتالیا مجاز به بازگشایی هستند

[ad_1]

آرامش

بسیاری از بارها و رستوران ها در ایتالیا مجاز به بازگشایی هستند

بسته به وضعیت تاج ، غذا در برخی از مناطق ایتالیا ممکن است دوباره آغاز شود. این شامل پذیرایی از میهمانان کنار میز است.


رستوران در رم.

عکس: dpa

رم پیتزا ، ماکارونی یا قهوه: رستوران ها ، کافه ها و پیتزا فروشی ها در بسیاری از مناطق ایتالیا می توانند پس از بسته شدن به دلیل همه گیری تاج ، مجدداً در میز از مهمانان خود پذیرایی کنند.طبق اعلام اتحادیه کشاورزان Coldiretti در روز یکشنبه ، این تعداد در سراسر کشور در مناطق تاج زرد حدود 220،000 است. در مناطق شمالی لومباردی ، امیلیا رومانیا و ونتو و همچنین کالابریا و سیسیل در جنوب اوضاع بد به نظر می رسد. به دلیل افزایش ارزش تولیدمثلی در آنجا ، که نشان می دهد چه تعداد از افراد آلوده به تاج را آلوده می کنند ، به طور متوسط ​​در مناطق نارنجی قرار می گیرند. رستوران های آنجا فقط می توانند سفارش صادرات را بپذیرند.

در مناطق زرد ، صاحبخانه ها دوباره حق دارند اتاق های مهمان خود را از ساعت 5 صبح تا 6 بعدازظهر – تا ساعت 10 شب باز کنند. برای کسانی که غذای خانه را نیز ارائه می دهند. این از سرگیری با یک فرمان تاج که هفته آینده اجرا می شود ، همراه است که دولت آن را امضا کرد.

هفته گذشته ایتالیا یک دوره زیگزاگ واقعی را گذراند. در Epiphany یک قفل برای کل کشور وجود داشت ، پس از آن غذا برای دو روز مجاز به بازگشایی شد ، پس از آن مجبور شد دوباره بسته شود. اخیراً ، همه گیری دوباره بدتر شده است. تا به امروز ، مقامات بیش از 78000 مرگ ناشی از Sars-CoV-2 و بیش از 2.25 میلیون عفونت عروق کرونر را ثبت کرده اند. از زمان آغاز کار واکسیناسیون ، کشور حدود 590،000 دوز واکسن را در روز یکشنبه ظهر معرفی کرده است.

© dpa-infocom ، dpa: 210110-99-968528 / 2


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *