بزرگراه در برلین: تظاهرات مخالفان تاج

[ad_1]

+++ مخالفان کرونا با رژه اتومبیل +++ تظاهرات کردند

دوشنبه شب ، منتقدان مظنون به کرونا در یک رژه اتومبیل به سیاست های کرونر دولت فدرال و ایالت اعتراض کردند. این تظاهرات از ساعت 19:00 تا 21:00 ثبت شد ، مرکز اوضاع در صورت درخواست به پلیس برلین اطلاع داد. مرکز وضعیت نمی توانست در عصر بگوید که چه تعداد راننده در این عملیات شرکت کرده اند. این تظاهرات با حضور مقامات همراه بود.فیلم های معترضین که در خیابان های مسکونی با چراغ اضطراری روشن و بوق حرکت می کنند در توییتر قابل مشاهده است. برخی از شرکت کنندگان پرچم نیز به همراه داشتند. از جمله ، آنها در Südwestkorso و Kantstrasse رانندگی کردند. کاربران توییتر نوشتند که اتومبیلرانی از طریق استگلیتز و فریدنو (تمپلهوف-شونبرگ) می چرخد. در دوشنبه های گذشته نیز رژه های ضد تاج مشابهی برگزار شده بود.ساسکیا اسکن ، رهبر SPD امشب در توییتر خود نوشت: “نگرانی در مورد جهش ها در سراسر جهان افزایش می یابد # کووید 19 – و در جلوی درب من رژه جاهلان دیوانه علیه حمایت از مردم تظاهرات کردند. نمیتونم جبران کنم “
+++ مردی که در اثر حمله و سقوط از پنجره به شدت زخمی شده است +++

ممکن است جوانی هنگام تلاش برای فرار از پنجره ای در برلین به پایین پرتاب شده باشد یا به بیرون پریده باشد. پلیس روز دوشنبه گفت که او دوشنبه شب ، احتمالاً ناشی از سقوط در ارتفاع زیاد و مهاجمان ، دچار جراحات تهدید کننده زندگی شد. همسایگان این مرد 22 ساله را حدود ساعت 1 بامداد پیدا کردند. ویسنسی (پانکوف) در پشت بام یک ساختمان کم ارتفاع مقابل یک ساختمان مسکونی چند طبقه در Neuslerstrasse. به گفته پلیس ، برخی از جراحات به دلیل سقوط بوده و جراحات بیشتر بدن می تواند “به زور توسط شخص دیگری ایجاد شود”. او در حال تحقیق در مورد یک تیم قتل است.

+++ نامزد در پلیس به عنوان یک فروشنده مواد مخدر در شک

+++

یک افسر پلیس برلین مظنون به قاچاقچی مواد مخدر است. پلیس روز دوشنبه گفت که تحقیقات کمیسیون مواد مخدر نشان می دهد. در بازرسی که قاضی از طرف دادستان به دستور قاضی انجام داد ، شواهدی پیدا شد: کشتی های به اصطلاح اپندورف که پر از پودر سفید بودند و همچنین سایر مواد مخدر و تلفن های همراه.

بلافاصله پس از آن ، طبق قانون رسمی و پرسنلی ، اقداماتی علیه افسر پلیس انجام شد. بنابراین او از داشتن یک تجارت رسمی منع شد. او مجبور شد شناسنامه و لباس های خود را تحویل دهد. تحقیقات ادامه دارد. پلیس جزئیات بیشتری ارائه نداد.

+++ تعقیب وحشی – یک راننده مست از پلیس فرار می کند +++

یک راننده مست یکشنبه بعدازظهر وارد شد مرزن تعقیب و گریز به پلیس. پیش از این ، به دلیل سبک خطرناک رانندگی ، پلیس حوالی ساعت 5:30 بعدازظهر یک VW را در Alt-Friedrichsfelde در مسیر دبنزر استراسه مشاهده کرد. وقتی آنها سعی کردند راننده 47 ساله را متوقف کنند ، او سرعت گرفت. راننده علائم توقف ، آژیرها و چراغ های چشمک زن را نادیده گرفت. مرد 47 ساله در صف های مار و پیاده روها عبور کرد. او همچنین به طور غیرقابل کنترل خطوط را تغییر می دهد و چراغ قرمز را در تقاطع نادیده می گیرد. وی همچنین با یک خودروی پلیس روبرو شد و با یک پست جاده برخورد کرد. او سپس در Debenzer Strasse / Schrodaer Strasse توقف کرد.

آزمایش الکل تنفسی یک فرد 47 ساله حدود 49/2 در هزار را نشان داد. پس از گرفتن نمونه خون ، راننده توانست پیاده روی را ادامه دهد. گواهینامه خودرو و گواهینامه توقیف شد. تحقیقات بیشتر ، که هنوز ادامه دارد ، توسط کمیسر جرایم راهنمایی و رانندگی از اداره 3 پلیس در حال انجام است.

+++ بمب جنگ جهانی دوم در B2 در نزدیکی میخندورف +++ را خنثی کرد

یک بمب جنگ جهانی دوم به وزن 250 کیلوگرم روز دوشنبه در بوندستراست 2 در این بین بود ویلهلمشورست و میخندورف (پوتسدام-میتلمارک) دفع می شوند. کلودیا نووکا ، شهردار آژانس مطبوعاتی آلمان روز دوشنبه گفت: “با وجود کمبود وقت برای آماده سازی برای همه خدمات اضطراری و ساکنان ، دفع صاف و بدون آسیب دیدگی انجام شد.” به گفته وی ، بمب هوایی به سبک انگلیس به طور تصادفی بعد از ظهر یکشنبه کمی قبل از تاریکی هوا کشف شد. وی سپس توسط سرویس دفع سلاح مورد معاینه قرار گرفت. نیروهای آتش نشانی داوطلب دوشنبه شب یافته ها را رصد کردند.

رئیس بخش ، استفی آملونگ ، اعلام کرد که فقط چاشنی باید در حین دفع منفجر شود. انفجار جزئی در این منطقه احساس می شود. محاصره جاده فدرال برای دوره نجات قبلاً برداشته شده است.

یک منطقه محرومیت 800 متری در اطراف سایت ساخته شده است. ساکنان مجبور شدند موقتاً خانه ها و آپارتمان های خود را ترک کنند. ابتدا دقیقاً چگونه سخنران نمی توانست بگوید. در مجموع شش خیابان در منطقه ویلهلمشورست تا حدی تخلیه شد.

طبق گفته شهرداری ، B2 باید تا زمان بازیابی بمب موقتاً به روی ترافیک بسته می شد. سالن بدن سازی و کلاس های جداگانه در دبستان میخندورف به عنوان محلات تخلیه موقت جایگزین در دسترس ساکنان بود. به گفته آملونگ ، حدود 55 نفر از ساکنان این پیشنهاد استفاده کردند.

+++ موتورسواران در میته +++ به شدت آسیب دیده اند

صبح روز یکشنبه ، ج مرکز یک حادثه رانندگی رخ داده است که در آن یک موتورسوار به شدت آسیب می بیند. طبق تحقیقات و اظهارات اولیه ، یک راننده 25 ساله Seat حدود ساعت 11.30 صبح در Alexandanderrasse در مسیر Memhardstrasse بود تا در محل Karl-Liebknecht-Strasse به چپ بپیچد.

از این طریق احتمالاً دلش برای راننده 51 ساله سوزوکی تنگ شده که به او نزدیک شده و با او برخورد کرده است. موتورسوار سقوط کرد و گردن خود را به شدت مجروح کرد. وی توسط نیروهای امدادی به یک درمانگاه منتقل شد. راننده آسیب ندیده است. سرویس تحقیقات راهنمایی و رانندگی پلیس مراحل بیشتر تصادف را بر عهده گرفت.

+++ آتش سلولی در JVA-Heidering +++


در ندامتگاه حیدرینگ Großbeeren (منطقه Teltow-Fläming) یک زندانی روز یکشنبه در اثر آتش سوزی در سلول زخمی شد. سخنگوی مرکز وضعیت پلیس براندنبورگ در پوتسدام گفت که شب او با هلی کوپتر نجات به بیمارستان حادثه برلین منتقل شد. این کلینیک بخش ویژه ای برای جراحات ناشی از سوختگی دارد.

طبق اطلاعات اولیه ، 17 نفر دیگر که مشکوک به مسمومیت با دود هستند ، مورد معاینه قرار می گیرند. همچنین ادعا می شود که یک کارمند در هنگام تلاش برای نجات زخمی شده است. آتش سوزی که حدود ساعت 8 شب شروع شد ، نسبتاً سریع خاموش شد و همانطور که گفته شد به سایر قسمت های ساختمان سرایت نکرد.

+++ محل های تجاری آسیب دیده تولید کننده خودرو ++

عاملان ناشناس روز یکشنبه وارد شدند بونسدورف پنجره ها و درهای شیشه ای چندین ساختمان. در حوالی ساعت 10.30 ، یک کارمند 32 ساله چهار پنجره آسیب دیده و دو درب شیشه ای یک ملک را در لودویگ-پراندل-استراسه ، که توسط یک سازنده وسایل نقلیه اجاره شده بود ، یافت و پلیس را مطلع کرد. علاوه بر این ، سرویس های اورژانس توانستند هشت وسیله نقلیه آلوده را پیدا کنند ، احتمالاً به دلیل دو کپسول آتش نشانی که در محل پیدا شده اند ، و همچنین یک ماشین با شیشه های جلو و شیشه های جانبی آسیب دیده. شیشه های دو سایت همسایه توسط شرکت های دیگر نیز توسط عاملان ناشناخته آسیب دید. از آنجا که انگیزه های سیاسی برای این جنایت قابل رد نیست ، اداره پلیس ایالتی پلیس پلیس جنایی امور خارجه تحقیق در مورد خسارت اموال را بر عهده گرفت.

+++ Taube حرکت قطارها را فلج می کند +++

اعتصاب پرنده: طبق گفته پلیس فدرال در روز یکشنبه ، یک کبوتر حرکت قطار دارد فريز (هاولند) فلج شد. همانطور که مقامات در توییتر اعلام کردند ، ناگهان منفجر شد در حالی که قطار ODEG در حال حرکت بود و شیشه جلو خودرو شکسته بود. ابتدا مثل پرتاب سنگ بود ، اما قطار به کبوتر برخورد کرد. این 25 مسافر صدمه ای ندیدند.


+++ درختان کریسمس که در نزدیکی Liebig34 روشن شده اند +++

دوشنبه شب حدود ساعت 0.30 صبح در میدان روستا (نبش Rigaer Strasse Libigstrasse) در فردریش شاین در مقابل سایت Liebig34 که قبلاً اشغال شده بود ، چندین درخت کریسمس را به چهارراه منتقل و به آتش کشیدند. آتش نشانی بقایای درختان را خاموش کرد.

+++ آتش سوزی ماشین در ویسنسی +++

حوالی نیمه شب غریبه ها وارد گارتن استراسه شدند ویسنسی اتومبیل کوچک یک شرکت املاک را به آتش کشید. آتش وسیله نقلیه را خاموش می کند اما کاملاً می سوزد. یک زمین گلف در کنار آن پارک شده بود.

+++ پلیس رانندگان پیشگیری شده مسابقه را فراهم می کند +++

پلیس مقابل ایستگاه قطار Wuhletal است هلدسدورف یک “راننده مسابقه” جلوگیری کنید. این فوتبالیست 20 ساله تنها هنگامی که گشت در مورد این دو اطلاع پیدا کرد با خلبان دیگری مسابقه داد. در حال فرار از پلیس ، او سپس “زنجیر” را راند. متن کامل مقاله را در اینجا مطالعه کنید.

+++ برخورد عابر پیاده توسط موتورسیکلت +++

بعدازظهر یکشنبه ، یک موتورسوار با اتومبیل خود در مرزن به عابر پیاده برخورد و هر دو به شدت مجروح شدند. طبق گفته پلیس ، راننده 34 ساله حدود ساعت 17.10 در حال رانندگی با KTM خود در Spinatweg به Ahrensfelder Chaussee بود. گفته می شود این مرد با دیدن کودکی 61 ساله که در انتهای جاده منتظر است سرعت خود را کم کرد. به دلایلی که هنوز ناشناخته است ، زن وارد خیابان شد و مورد اصابت قرار گرفت. موتورسواران و عابران پیاده سقوط کردند و این زن از ناحیه سر آسیب دید. این جوان 34 ساله از ناحیه دست ، تنه و پا مجروح شد. هر دو باید به بیمارستان منتقل می شدند. موتور سیکلت به یک ماشین پارک شده دیگر آسیب رساند.
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *