برنامه Corona Alert در حال گسترش است و در آیفون های قدیمی کار می کند

[ad_1]

حتی در آیفون های قدیمی

برنامه Corona Alert در حال گسترش است و در آیفون های قدیمی کار می کند

کارآیی برنامه هشدار کرونا بارها و بارها توسط سیاستمداران برجسته زیر سوال رفته است. این مانع از این نمی شود که مسئولان مرتباً آنها را بهبود بخشند. با دامنه بزرگتر ، اکنون می تواند حتی بهتر عمل کند.


در تلفن همراه نمایش داده می شود

در صورت ثبت تماس طولانی مدت با شخص آلوده ، تلفن همراه Corona Warn-App خطر بیشتری را نشان می دهد.

عکس: dpa

برلین کارکردهای برنامه هشدار رسمی کرونا از دولت فدرال طی هفته های آینده به طور قابل توجهی گسترش می یابد. علاوه بر این ، این برنامه باید از اواسط ماه فوریه بر روی مدل های قدیمی iPhone 5s و 6 کار کند. وزارت بهداشت فدرال روز جمعه اعلام کرد.

ویژگی های جدید شامل داشبوردی است که باید اطلاعات به روز در مورد روند عفونت در آن ارائه شود. سپس برنامه توسعه داده خواهد شد و شامل نمایش تاریخچه جلسات است. هدف این است که دقیقاً به کاربران برنامه در مورد زمان وقوع خطر آگاهی دهیم. این عملکرد مطابق با مقررات مربوط به حفاظت از داده ها انجام می شود. به عنوان نوآوری سوم ، رابط کاربری اپل برای مدل های قدیمی آیفون 5s و 6 نیز در برنامه هشدار تاج فدرال پیاده سازی می شود.

این تغییر به تنهایی باعث افزایش حجم تلفن های هوشمند سازگار در آلمان تا چهار میلیون دستگاه می شود. پیش از این ، اپل رابط فنی لازم ، به اصطلاح Exposure Notification Framework ، نیز برای نسخه قدیمی سیستم عامل iOS 12.5 فراهم کرده بود. به این ترتیب ، اپل به درخواست تغییر رابط بلوتوث ویژه پاسخ داد ، به طوری که حتی بیشتر از مدل های آیفون می توانند برنامه ردیابی تاج را راه اندازی کنند.

همچنین در ماه فوریه ، تیم توسعه SAP و دویچه تلکام می خواستند یک نظرسنجی داوطلبانه از مصرف کننده را ادغام کنند که در آن کاربران می توانند نظرات خود را در مورد اهدای داده احتمالی بیان کنند. تبادل کد عفونت با سوئیس باید در ماه مارس امکان پذیر باشد. تا کنون ، سیستم برنامه فدرال داده ها را با ایرلند ، ایتالیا ، اسپانیا ، لتونی ، کرواسی ، دانمارک ، لهستان ، هلند ، بلژیک و فنلاند تبادل می کند. انتظار می رود علاوه بر سوئیس ، مالت ، اسلوونی ، لیتوانی ، پرتغال ، اتریش و قبرس در سه ماهه اول سال 2021 به این کشور بپیوندند. جمهوری چک ، استونی و یونان در حال برنامه ریزی بیشتر هستند. از طرف دیگر برنامه های ملی در انگلیس و فرانسه سازگار نیستند زیرا براساس رابط های اپل و گوگل ساخته نشده اند.

وزارت گفت: از 201 آزمایشگاه آزمایش تاج مستقر در آلمان ، 174 آزمایش دیجیتال و 7 آزمایشگاه دیگر در حال آماده سازی است. این بدان معناست که بیش از 95 درصد ظرفیت آزمون مربوط به برنامه هشدار کرونا است. اما 20 آزمایشگاه “منفعل” هستند.

تا به امروز ، برنامه هشدار تاج تاج دولت فدرال بیش از 25 میلیون بار بارگیری شده است. کارشناسان تخمین می زنند که حدود 23 میلیون نفر به طور فعال از آن استفاده می کنند. شماره های بارگیری به Apple ID یا Google ID استفاده شده اشاره دارد. از آنجا که در برخی از خانواده ها چندین دستگاه با یک شناسه واحد ارائه می شوند ، احتمالاً نقطه شروع حتی از 25 میلیون نفر بالاتر خواهد بود. به روزرسانی های برنامه به عنوان بارگیری جداگانه گزارش نمی شوند. ده درصد خوب از این مقدار کسر می شود ، زیرا برخی از کاربران دوباره برنامه را حذف نصب کرده اند یا پس از تعویض تلفن همراه دوباره آن را نصب نکرده اند. در این محاسبه همچنین کاربرانی که بلوتوث را به طور دائمی خاموش کرده اند تا برنامه نتواند اجرا شود نیز در نظر گرفته می شود.

اثربخشی برنامه بیشتر افراد را از برنامه استفاده می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210115-99-40275 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *