برنامه های تاج و ویزا: خارجی ها باید ماه ها صبر کنند

[ad_1]

مهاجرت

کرونا: بسیاری از خارجی ها ماه ها برای دیدار با ویزا منتظر می مانند

خارجی ها معمولاً ماهها منتظر ملاقات با ویزا در سفارت آلمان هستند. شیوع هرج و مرج اوضاع را بدتر کرده است.


خارجی ها اغلب ماهها منتظر ملاقات با ویزا در سفارت آلمان هستند.  همه گیر شدن تاج وخیم اوضاع را بدتر کرده است.

خارجی ها اغلب ماهها منتظر ملاقات با ویزا در سفارت آلمان هستند. شیوع هرج و مرج اوضاع را بدتر کرده است.

عکس: آندره وارنکه / dpa-tmn

برلین پاندمی مردم را جدا می کند: دختر از مادر ، زیرا سفر امکان پذیر نیست. فرزندان پدربزرگ و مادربزرگ زیرا آنها در گروه خطر قرار دارند. همچنین ، افرادی در خارج از کشور که می خواهند با نزدیکترین بستگان خود در آلمان زندگی کنند ، وضعیت اضطراری کرونا را در تحمل خطرناکی قرار می دهند. پایداری در منطقه بحران. حضور زنان در زنان غیرمعمول نیست در رفتنکه می خواهند به همسرانشان در آلمان بپیوندند.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه

اما فقط یکی ملاقات با یک آلمانی سفارت غالب شدن در آن اغلب ماهها طول می کشد. گاهی اوقات خارجی ها و پناهندگان حتی بیش از یک سال منتظر می مانند جلسه ای را در دفتر جمهوری فدرال برای پیوند مجدد با بستگان نزدیک دریافت کنند. آلمان بکار گرفتن. به عنوان مثال ، در پاکستان ، صربستان ، آلبانی و مراکش. همین امر در مورد افغانانی که می خواهند برای ویزای پیوستن به خانواده در آلمان ، هند اقدام کنند ، صادق است. اطلاعات بر اساس پاسخ وزارت امور خارجه فدرال به درخواست گروه پارلمان چپ در بوندستاگ است که تیم تحریریه ما دریافت کرده است.والدین پناهندگان زیر سن قانونی نیز نیاز به ویزا دارند

اتباع خارجی برای نزدیکترین حالت باید در سفارت آلمان در وطن خود برای ویزا اقدام کنند بستگان برای سفر به آلمان. این به عنوان مثال ، در مورد والدین خردسال اعمال می شود پناهندگان و همسر پناهنده ای که از قبل اجازه اقامت در آلمان را دارد. اما خارجیانی که می خواهند همسر آلمانی خود را ببینند نیز نیاز به ویزا از سفارت در کشور خود دارند.

در حال حاضر در دوازده کشور اینگونه است دوره انتظار بیش از نیم سال هم اکنون در ایران و تونس جلسات به ترتیب در هفته های 32 و 28 است. در نیجریه زمان انتظار مناسب است اعضای خانواده 48 هفته ، در بوسنی و هرزگوین 36 هفته.


کرونا به طور قابل توجهی کار بخشهای ویزا را پیچیده می کند

وزارت امور خارجه فدرال “مواقع انتظار بعضی اوقات بسیار طولانی” را با محدودیت های ناشی از همه گیری تاج توضیح می دهد. شیوع ویروس “متاسفانه ظرفیت کار “برخی از دفاتر ویزا حتی باید چندین بار در مدت زمان طولانی بسته شوند ، از جمله سفارتخانه ها در تهران ، کیف ، قاهره ، اسلام آباد و مانیل.”


تاج – بیشتر در مورد موضوعحزب چپ نحوه رسیدگی دولت فدرال به توزیع قرارهای الحاق خانواده را مورد انتقاد قرار می دهد. نماینده چپ جناح چپ گفت: “زمان انتظار در سفارتخانه ها و کنسولگری ها” غیرقابل تحمل طولانی است ، در برخی از کشورها به سادگی قابل قبول نیست. ” گوکای آکبولوت تیم تحریریه ما

و سمت چپ اشاره می کند که زمان انتظار قبل از همه گیری بسیار طولانی و گاهی ماه ها خواهد بود. اطلاعات از دولت فدرال از اوایل سال 2020 ، حتی قبل از کرونا و لاکدون ، اغلب هفته ها و ماه ها طول می کشید تا جلسه برگزار شود. پس از آن زمان برای پردازش وجود دارد ویزا. این هم زمان می برد.

برای کارگران ماهر و نه اعضای خانواده مهلت تعیین شده است

زمانی که مردم در تبعید در خاورمیانه یا آسیای میانه مقاومت کنند. که در آن پناهجویان از نزدیکترین بستگان خود جدا می شوند. و گروه پارلمانی در سمت چپ از این واقعیت انتقاد می کند که در سایر موارد صف ارسال می شود قانون محدودیت هایی وجود دارد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم درمان نابرابرهنگام قرار ملاقات اختیاری است کارگران ماهر یک دوره قانونی بیش از سه هفته اعمال نمی شود ، اما اعضای نزدیک خانواده اغلب برای دریافت یک دوره باید بیش از نیم سال یا حتی یک سال صبر کنند. برنامه بعدی تا بتوانند تهیه کنند. ”

اکنون یک دفتر جداگانه در وزارت امور خارجه باید کار نمایندگی های دیپلماتیک در خارج از کشور را تسریع کند. در براندنبورگ در حوض هاول وزارت خارجه فدرال کار خود را آغاز کرد این بدنه تقریباً با 80 کارمند شروع می شود. طبق گفته وزارت خارجه ، پیش بینی می شود تا سال 2025 نیروی کار 1000 نفر رشد کند.

کارکنان از این امر مراقبت می کنند توزیع بر لوازم امدادی در مناطق بحرانی و مدیریت دارایی های آلمان در خارج از کشور. دفتر جدید همچنین از صدور ویزا مراقبت خواهد کرد. فقط وقتی کارگران ماهر از خارج از کشور نقل مکان می کنند. این برای اعضای خانواده ای نیست که می خواهند با اقوام خود در آلمان دیدار کنند. وزارت خارجه بر اساس درخواست گفت ، این در دست سفارتخانه ها است. تو


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *