برلین شارلوتنبورگ: زنی که به شدت زخمی شده و در آتش سوخت

[ad_1]

وبلاگ نور آبی

در آتش سوزی در یک آپارتمان در شارلوتنبورگ به شدت مجروح شد

در وبلاگ ما آخرین گزارشات از پلیس و نیروهای آتش نشانی در برلین و براندنبورگ را از پنجشنبه 7 ژانویه مشاهده خواهید کرد.


آتش (تصویر نمادین).

عکس: لباسشویی دیتمار / خدمات عکس FUNKE

+++ در آتش سوزی در یک آپارتمان در شارلوتنبورگ به شدت مجروح شد +++

دیشب دو نفر وارد شدند شارلوتنبورگ شمالی آسیب جدی دید. چندین تماس گیرنده پس از مشاهده آتش سوزی در یک آپارتمان در یک ساختمان آپارتمانی در هایلمانرینگ ، حوالی ساعت 11 شب نیروهای آتش نشانی را مطلع کردند. امدادگران شعله های آتش را خاموش کردند و یک مستاجر 65 ساله را که به شدت زخمی شده بود از آپارتمان در حال سوختن نجات دادند. علاوه بر زن به شدت زخمی شده ، یک همسایه 56 ساله نیز مجبور شد برای معالجه بستری به بیمارستان برود. او از استنشاق دود رنج می برد. یک مستاجر 59 ساله که فقط اندکی زخمی شده بود ، توسط نیروهای امدادی در محل مداوا شد.


+++ قاچاقچیان مشکوک مواد مخدر به مرد حمله می کنند +++

مردی 40 ساله چهارشنبه شب بود کروزبرگ مورد آزار و اذیت ، حمله و آسیب دیدگی توسط قاچاقچیان مواد مخدر قرار گرفت. طبق تحقیقات اولیه ، چندین غریبه حدود ساعت 6.30 بعد از ظهر در Scalitzer Strasse با او صحبت کردند و می خواستند به او مواد مخدر بفروشند. در همان زمان آنها مرد را مورد آزار و اذیت قرار دادند و از او پول خواستند. در حالی که این مرد 40 ساله از طرف مردان مورد آزار و تهدید قرار گرفت ، برخی از آنها را هل داد. گفته می شود آنها به این پیرمرد 40 ساله حمله کردند.مهاجم از خود دفاع کرد و به کوتبوسر تور گریخت. در آنجا توسط مردان دیگر مورد حمله قرار گرفت و سپس به سمت رایشنبرگر استراسه گریخت. در آنجا زمین خورد و افتاد. وقتی او روی زمین بود ، چند نفر او را لگد زدند و او 40 ساله بود. در همان زمان ، با گاز تحریک کننده به صورت او برخورد کرد. مهاجمان سپس فرار کردند. افسران پلیس با هشدار شاهدان ، اندکی بعد به محل رسیدند. آنها دستگاه تحریک کننده ادعا شده را در همانجا پیدا کردند و آن را ایمن کردند. امدادگران در محل از مهاجمان مراقبت کردند.

مواد مخدر پیدا شده در طی یک عملیات پلیس +++

در طی عملیات شب گذشته پلیس تمپلهوف به دلیل درگیری فیزیکی ، خدمات اورژانس داروهای مختلفی پیدا کردند. حدود ساعت 9:10 بعد از ظهر ، یک طرف دعوا پلیس را به یک ساختمان مسکونی در ورنر-ووس-دام هشدار داد. وقتی پلیس وارد ساختمان شد ، دیگر هیچ درگیری پیدا نکرد ، اما ماری جوانا را که روی زمین افتاده بود ، یک ترازوی دقیق ، دو عدد جلد خالی اسلحه و یک جلد چرمی در راهرو و آپارتمان یکی از افراد درگیر پیدا کردند. تحقیقات نشان داد که در ادعای تجارت مواد مخدر قبلی که در آن ادعا شده بود سلاحهای PTB درگیر بوده است ، اختلافاتی وجود داشته است.

در این حادثه میزبان و فروشنده مشکوک از ناحیه صورت از ناحیه صورت آسیب دید اما از معالجه پزشکی خودداری کرد. پس از دریافت دستور بازرسی ، نیروهای اورژانس چندین کانتینر مواد مخدر و سلاح گرم PTB از جمله مهمات را از آپارتمان این جوان 25 ساله کشف و ضبط کردند. مظنون دستگیر ، شناسایی و به کمیساریای ویژه در سرویس پلیس جنایی ایالتی منتقل شد.

دو شرکت کننده دیگر در سن 19 سالگی و یک شرکت کننده 22 ساله پس از مشخص شدن اطلاعات شخصی خود موفق به ادامه سفر شدند. بزرگتر باید پاسخگوی آسیب دیدگی صورت 25 ساله باشد.

+++ رانندگان اتومبیل به رهگذران نژادپرست توهین می کنند +++

که در یوهانیستال امروز باید توهین می شد تحقیقات اولیه ادعا می کند که راننده 42 ساله حدود 11:30 صبح در سد Groß-Berliner در حالی که توسط یک افسر پلیس از تخلف رانندگی مطلع شده بود ، به یک رهگذر 80 ساله و پسر 42 ساله اش توهین نژادی کرد. . امنیت پلیس ایالت تحقیقات بیشتری را انجام داد.

+++ آتش سوزی ویسنسی: 50 نفر از زیر آوار نجات یافتند +++

که در ویسنسی پنجشنبه شب در انبار یک ساختمان آپارتمانی هشت طبقه سوخت. همانطور که نیروهای آتش نشانی صبح اعلام کردند ، قبل از آتش سوزی در طبقه همکف خانه در نوسلرتراسه ، 50 نفر توسط سایبان بالای پله ها به یک مکان امن منتقل شدند. در آن آمده است که یک نفر زخمی شده است.


+++ بسیج و خشمگین – پلیس +++ را دستگیر کرد

پلیس چهارشنبه شب در یک مأموریت است Niederschöneweide احضار شده اند. یک شاهد پس از توهین توسط جوانی 25 ساله ، حدود ساعت 9:50 بعد از ظهر شماره اورژانس را گرفت. پیش از این ، مرد 41 ساله متوجه شد که شوهر Fenstraße به آینه بیرونی اتوبوس VW پارک شده آسیب زده و با او صحبت کرد. سپس شعارهای درست را فریاد زد.

مأموران توانستند مظنون را در خانه نزدیک وی ردیابی و مشخصات شخصی وی را ثبت کنند. اندازه گیری الکل با استنشاق مقدار 0.6 در میلیون نشان داد. اکنون وی باید در قبال خسارت های مالی ، توهین ها و استفاده از نمادها توسط سازمان های ضد قانون اساسی پاسخگو باشد. تحقیقات ادامه دارد.

+++ دو راننده آسیب دیده پس از تصادف +++

در صورت برخورد دو ماشین پنجشنبه شب است فردریش شاین هر دو راننده زخمی شدند. طبق اطلاعات قبلی ، این جوان 20 ساله حدود ساعت 10:45 شب در حال رانندگی با اوپل خود از لندزبرگر آلی در مسیر Storkower Straße بود. به Danziger Strasse گفته می شود که مرد جوان وارد تقاطع نزدیک گرین شده و در آنجا با یک تویوتا از سمت چپ که با آن مرد 52 ساله ای رانندگی می کند برخورد کرده است. در این برخورد هر دو راننده زخمی شدند. مرد 52 ساله مجبور شد با شوک و همچنین آسیب به بالای بدن و پاها در بیمارستان بستری شود. امدادگران در آنجا تحت درمان امدادگران قرار گرفتند.

+++ کامیون به درخت سقوط می کند – دو زخمی +++

در صورت تصادف یک کامیون در گرامسو (اوکرمارک) دو نفر زخمی شدند ، یک نفر به شدت. طبق گفته پلیس ، راننده 37 ساله کامیون روز چهارشنبه به دلیلی که هنوز مشخص نشده در نزدیکی ایستگاه از جاده خارج شده و به یک درخت برخورد کرده است. وی مصدومیت های شدیدی دید. آتش نشانان مجبور شدند او را از کابین آزاد کنند. یک هلی کوپتر نجات این مرد را به بیمارستان منتقل کرد. راننده 53 ساله وی پیش از این موفق شده بود خود را از کابین خراب خلاص کند و تماس اضطراری برقرار کند. وی در این حادثه کمی آسیب دید. پلیس جنایی در حال بررسی علل این حادثه است.

+++ پنجره آپارتمان دوباره آسیب دیده است +++

چهارشنبه بعد از ظهر ، پنجره دیگری در آپارتمان پاساوئر اشترائه در شونبرگ آسیب دید. طبق گفته پلیس ، کمی پیش از ساعت 5 عصر شاهد شاهد سر و صدا در اتاقی در آپارتمان در یک آپارتمان بود. او دریافت که پنجره ای با سنگ پرتاب شده است. هیچ کس آسیب ندید.

شب 22 دسامبر ، شخصی پنجره یک آپارتمان در Passauer Strasse را شکست. عامل جنایت در حال حاضر ناشناخته است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *