برلین: ساخت برج 70 متری Jannowitzbrücke می تواند آغاز شود

[ad_1]

توسعه شهری

ساخت برج در Jannowitzbrücke ممکن است به زودی آغاز شود

این پروژه فضای اداری ، رستوران ها و نوار آسمان عمومی را در نظر گرفته است. روش برنامه توسعه اکنون آغاز شده است.


ساخت پروژه

ساخت پروژه JAHO Berlin-Mitte می تواند آغاز شود. روش برنامه توسعه آغاز شده است.

برلین ساخت برج اداری 70 متری بین Holzmarktstrasse و S-Bahn Jannowitzbrücke در منطقه میته ممکن است به زودی آغاز شود. صاحبان ساختمان ، Art-Invest Real Estate و Cesa Group ، در اواخر سال 2020 برای یک روش برنامه توسعه درخواست کردند. منطقه قبلاً این مورد را ارائه داده است.آسمان خراش 18 طبقه JAHO Berlin-Mitte با 18 طبقه و مساحت حدود 20،000 متر مربع قرار است در سالهای آینده ساخته شود. به گفته توسعه دهنده ، یک نوار آسمانی با دسترسی عمومی در طبقه آخر برنامه ریزی شده است. از اینجا ، بازدیدکنندگان باید منظره ای پانوراما از Spree و Alexanderplatz داشته باشند. طبقات زیرین ساختمان ها نیز باید توسط مردم استفاده شود. یک سوپرمارکت ، کافه ها و رستوران ها باید در اینجا واقع شوند. به گفته مشتری ، “دفاتر با کیفیت بالا” برای مناطق باقیمانده ، از جمله اتاق های همکاری فراهم شده است.برج اداری به ایستگاه S-Bahn و Jannowitzbrücke U-Bahn دسترسی دارد

قرار است یک پارکینگ زیرزمینی در سایت Holzmarkstrasse 3-5 ساخته شود که قبلاً سوپرمارکت و کارواش بود. حدود 60 جای پارک فراهم شده است. با این حال ، احتمالاً دسترسی برل اداری توسط وسایل حمل و نقل عمومی برای برلینی ها جالب تر خواهد بود. این آسمان خراش باید از طریق میدان شهر به ایستگاه S-Bahn و U-Bahn Jannowitzbrücke دسترسی داشته باشد.نقشه های ساخت این بنا توسط دیوید چیپرفیلد ، معمار ستاره بریتانیایی ارائه شد که وی همچنین گالری جیمز سیمون را در میت طراحی کرد. هیئت منصفه به اتفاق آرا برج 70 متری را پس از طی مراحل کارگاهی در سال 2019 انتخاب کرد. در آن زمان ، کمیته متشکل از نمایندگان دولت سنا ، دفتر منطقه مرکزی ، منتخب معماران مستقل و مشتری بود.

حومه ایستگاه Jannowitzbrücke نیاز به طراحی مجدد دارد

علاوه بر برج شهر ، به عنوان قسمت دوم پروژه JAHO Berlin-Mitte ، سرمایه گذاران در حال برنامه ریزی برای دو ساختمان شش طبقه به مساحت 30000 متر مربع هستند. در کل برای املاک بین فردریش شاین و میته ، باید حدود 50،000 متر مربع برای کل پروژه ساخته شود. طراحی ساختمان کوچکتر از معماران برلینی کوئن مالوزی (Kuehn Malvezzi) ارائه شده است که وی همچنین قصد دارد خانه سه مذهبی یک در میته را طراحی کند. سرمایه گذاران در پروژه JAHO در ماه ژوئن متقاضی ساخت یک ساختمان شدند. پروژه ساختمانی در کنار تالار شهر و بنای یادبود Holzmarkstrasse 10. در حال ساخت است. صاحبان ساختمان اطلاعاتی در مورد میزان سرمایه گذاری ارائه ندادند.

علاوه بر این ، به گفته سرمایه گذاران ، حومه ایستگاه S-Bahn و ایستگاه U-Bahn Jannowitzbrücke نیاز به طراحی مجدد دارند. آخاز فون اورتزن ، مدیر عامل گروه سسا ، گفت که این مفهوم با دولت برلین ، منطقه میته و افراد محلی در حال توسعه است. او می توانست یک میدان سبز شهر را تصور کند.

هنوز مشخص نیست که چه زمانی بازدیدکنندگان می توانند برلین را از Skybar ببینند. سرمایه گذاران هنوز زمان بندی دقیق برای ساخت برج شهر ارائه نداده اند. فقط گفته شد که اجرای پروژه به آغاز روند برنامه توسعه نزدیک شده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *