برلین در حال برنامه ریزی تست های سریع سریع برای مدارس است

[ad_1]

سنا

برلین در حال برنامه ریزی تست های سریع سریع برای مدارس است


یک آزمایش سریع تاج انجام می شود.

یک آزمایش سریع تاج انجام می شود.

عکس: dpa

برلین به درخواست دپارتمان آموزش سنا ، به زودی تست های سریعی سریع برای مدارس در برلین برگزار می شود. سناتور آموزش و پرورش Sandra Scheeres (SPD) روز چهارشنبه به Tagesspiegel (آنلاین) گفت. “پس از هفته ها پیش ما مراکز آزمون برای کارکنان خدمات ایجاد کردیم و اکنون تیم های سیار آزمون در مهد کودک ها و مدارس استفاده می شود ، اکنون می خواهیم آزمایشات سریع جامع را برای پرسنل مدرسه و دانش آموزان در اسرع وقت معرفی کنیم.” این سناتور گفت با اداره بهداشت گفتگو دارد. “چندین تامین کننده قبلاً مورد بررسی قرار گرفته است ، حال باید یک مفهوم تهیه شود.”با توجه به بیماری همه گیر تاجگذاری ، در حال حاضر کلاسهای منظمی در مدارس وجود ندارد و بیشتر دانش آموزان در خانه تحصیل می کنند. سخنگوی اداره آموزش گفت که هنوز زمان آزمون های جامع سریع مشخص نشده است. هنوز مشخص نشده است که آزمون ها هر چند وقت یک بار باید ارائه شود.

هفته گذشته پس از آنکه اداره آموزش و پرورش اعلام کرد مدارس خود را در برلین طی محاصره ای که تا پایان ژانویه ادامه داشت ، مورد انتقاد قرار داد. در ابتدا فقط سالهای فارغ التحصیلی ، سپس مدارس ابتدایی.

هم اتحادیه آموزش GEW و هم نمایندگان والدین و مدارس به این اعتراض کردند. سنا سپس برنامه ها را پس گرفت. با توجه به افتتاحیه اخیر مدارس و سایر مشکلات ، CDU برلین خواستار اخراج Scheer در روز چهارشنبه شد.

طبق گفته Tagesspiegel ، مدارس منفرد قبلاً با استفاده گسترده از تست های سریع مانند دبیرستان هومبولت در تگل تجربه کسب کرده اند. واکنش های مدیریت مدرسه نسبت به دانش آموزان مثبت بود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *