برلین: این قوانین سختگیرانه تاج اعمال می شود

[ad_1]

تاج پادشاهی

قوانین سختگیرانه تری برای تاج – آنچه در برلین اعمال می شود

مدارس ، تماس ها ، واکسیناسیون: سنا از مصوبات فدرال پیروی می کند. آنچه اکنون در برلین صادق است.

چراغ سبز واکسن Moderna corona در اتحادیه اروپا

واکسن تاج دوم در شرف تصویب در اتحادیه اروپا است. آژانس دارویی اروپا ، مستقر در آمستردام ، چراغ سبز استفاده از واکسن توسط شرکت آمریکایی Moderna را روشن کرده است.

نمایش توضیحات

  • برلین با تصمیم خود در روز سه شنبه ادامه می دهد قوانین جدید تاج دور و بر.
  • اولین دانشجو باید در باشد مدارس برگشتن.
  • محدود کردن دامنه حرکت از 15 کیلومتر در ابتدا هیچ نقشی در خود برلین بازی نکرد.
  • قوانین جدید تاج در برلین قرار است از روز یکشنبه آغاز شود ، 10 ژانویه 2021، معتبر باشدبرلین دانش آموزان کلاس های اول تا سوم در برلین باید از 18 ژانویه به مدرسه برگردند. سپس نیمی از کلاس ها باید در سه ساعت در روز آموزش ببینند. این همان چیزی است که برنامه دولت سنا برای آموزش ، شروع مجدد مدارس را پیش بینی کرده است. برای دانش آموزان از کلاس چهارم تا ششم از 25 ژانویه باید با همان مدل تماشا شود ، تا آن زمان آنها باید به صورت دیجیتالی تحصیل کنند.دانش آموزان قبلی که در شرف اتمام تحصیلات متوسطه یا متوسطه هستند باید برگردند. برای نیمی از کلاسها یا دوره ها باید از 11 ژانویه برای آنها درس داده شود. همه گروه های سنی دیگر می توانند از 8 فوریه برای کلاسهای جایگزین با مراحل مختلف در مدارس و خانه آماده شوند. تعطیلات زمستانی در هفته اول فوریه حفظ می شود.ناهار را می توان در مدارس ارائه داد ، کار در کلاس و امتحانات را می توان نوشت ، به شرط رعایت نجابت. به منظور اسکان دانش آموزان ، سال آزمون در دبیرستان ها به حالت تعلیق در می آید. هرکسی که بخواهد به کلاس هشتم ارتقا می یابد.

با این حال ، در سنا ، مردم در حال بررسی این موضوع هستند که آیا شرایط آزمون Abitur و MSA نباید با توجه به تدریس نامنظم برای ماهها تغییر کند. سناتور امور اقتصادی در برلین رامونا پاپ (سبزها) پس از جلسه سنا گفت: با افزایش زمان محدودیت ها ، کنفرانس وزرای آموزش و پرورش باید این موضوع را بررسی کند.


ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوعبرلین از قوانین تاج استفاده می کند – با یک استثنا


دولت شهر قرمز-سبز-سبز روز چهارشنبه در یک نشست ویژه تصمیم به اجرای توافق نامه های نخست وزیر با صدراعظم از روز گذشته در پایتخت گرفت. برلین در برخی موارد از مشخصات منحرف خواهد شد. والدین تنها می توانند فرزندان زیر دوازده سال خود را هنگام ملاقات با خانوار دیگری با خود ببرند. سناتور فرهنگ ، كلاوس لدرر (لینكه) ، گفت: سنا در حال پاسخ دادن به شرایط خاص در شهر است ، جایی كه تعداد زیادی از والدین به تنهایی بچه ها را تربیت می كنند. قوانین جدید کرونا در برلین از روز یکشنبه 10 ژانویه اجرا می شود.

در غیر این صورت ، موارد زیر در برلین اعمال می شود: مایکل مولر ، شهردار مدیر عامل (SPD) گفت: “یک خانوار به علاوه یک نفر ، هیچ چیز برای لرزش وجود ندارد. مولر اعتراف کرد: “او همچنین می داند كه كنترل قوانین در حوزه خصوصی غیرممكن است.” شهردار گفت: “در حوزه خصوصی ، مسئولیت شخصی قابل دور زدن نیست.” “بسیاری از مردم در حال رسیدن به محدودیت های خود هستند. اما ما هنوز هم باید کاری کنیم که همه گیری را تحت کنترل داشته باشیم. “

شعاع 15 کیلومتری در نقشی در برلین نداشت

محدودیت های حرکتی اعلام شده در شعاع 15 کیلومتری محل زندگی در برلین در ابتدا در مورد تعداد زیادی از عفونت ها با فرکانس هفت روزه 200 یا بیشتر نقشی نخواهد داشت. در حال حاضر ، تعداد موارد در برلین بسیار کمتر از این حد است.

اما ابتدا باید با براندنبورگ موافقت کنید که چگونه باید با آن کنار آمد. در حال حاضر ، پایتخت ایالت پوتسدام فرکانس بالاتری دارد. این سناتور از “اقتصاد پاپ” گفت ، مهمترین چیز این است که از سفرهای یک روزه خودداری کنید.

واکسن در برلین – مایکل مولر: “ما همه آنچه را که در آنجا است تلقیح نمی کنیم”

مولر گفت که وزیر بهداشت فدرال قول داده است كه برلین تقریباً 30،000 دوز واكسن بیشتر از Biontech / Pfizer در 8 ژانویه دریافت می كند ، سپس دوباره در 18 ژانویه ، و سپس همیشه به همان میزان به صورت هفتگی. این دانش اکنون امکان استفاده بیشتر از واکسن را فراهم می کند. تاکنون ، برلین نیمی از مقادیر تحویل داده شده برای مرحله دوم واکسیناسیون را از خودداری کرده است. اکنون می توانید به بیمارستان های Vivantes و Charité بیش از سرم بدهید تا بتوانند از کارمندان خود محافظت کنند ، بنابراین مولر. با این حال ، فرد مراقب خواهد بود. شهردار حاکم گفت: “اما ما هر آنچه در آنجا است سرزنش نخواهیم كرد ، به این امید كه تداركات به خوبی پیش رود.”

بنابراین فقط با استفاده از واکسن Biontech و Pfizer امکان استفاده کامل از ظرفیت سایر مراکز واکسیناسیون در این شهر که هنوز بسته نیستند وجود نخواهد داشت. اخیراً ، تیم های سیار و مرکز واکسیناسیون ترپتو آرنا روزانه 2566 واکسیناسیون را مدیریت کردند که تعداد دوزهای تجویز شده تقریباً به 22000 واکسن افزایش یافت ، درصدی شش در هر 1000 نفر. سنا امیدوار است با آماده سازی مدرن ، که روز چهارشنبه در اتحادیه اروپا تصویب شد ، سرعت را افزایش دهد.

برلین قوانین مربوط به تاج را سخت تر می کند – تغییرات مهم سنا در متن

  • که در ترک خانه خود یا اقامت عادی به دلایل معتبر ، زندگی در فضاهای عمومی خارج از منزل ، به ویژه در خیابان ها ، مسیرها ، میادین و در مناطق سبز فقط به تنهایی مجاز است ، با همسران یا شرکای زندگی ، اعضای خانواده خود ، برای افرادی که مستحق استفاده از آن هستند سرپرستی یا تماس با حداکثر یک نفر دیگر مجاز است ، در این صورت در مورد والدین تنها فرزندان آنها تا 12 سال محاسبه نمی شوند. همین امر در مورد رویدادها یا جلسات با خانواده ، آشنایان یا دوستان (رویدادهای خصوصی) اعمال می شود.
  • در آینده به استثنای رستوران های مفهوم قانون پذیرایی صندلی ها به عموم مردم باز نمی شود. با این حال ، می توانید غذا و نوشیدنی برای بردن ارائه دهید. برای این منظور باید اقدامات احتیاطی مناسبی برای کنترل روند خرید و جلوگیری از ازدحام جمعیت انجام شود.
  • آموزشگاه های رانندگی آنها نه می توانند برای عموم آزاد باشند و نه خدمات خود را ارائه دهند. این امر در مورد اخذ گواهینامه رانندگی توسط اعضای شرکتهای شهرداری یا سازمانهای دولتی برای اهداف رسمی صدق نمی کند.

دستورالعمل اصلاح شده حفاظت از عفونت در ابتدا تا 31 ژانویه 2021 در حال اجرا بود و این قانون یک روز پس از انتشار در مجله قانون و مقررات استان برلین به اجرا درآمد.

این تغییرات را می توان در وب سایت دفتر سنا برلین نیز خواند. همه موارد دیگر در حال حاضر معتبر هستند اقدامات انجام شده توسط سنای برلین در مبارزه با ویروس کرونا را می توان در اینجا یافت.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *