بررسی ظلم به حیوانات در یک کشتارگاه

[ad_1]

جرم

بررسی ظلم به حیوانات در یک کشتارگاه

فعالان حقوق حیوانات ادعاهایی جدی علیه کشتارگاهی در نئوروپین مطرح کرده اند: ادعا می شود که خوک ها هنگام کشتار به طرز وحشیانه ای شکنجه شده اند. دفتر دادستانی در حال تحقیق است – و اداره منطقه نتیجه گیری اولیه کرده است.

به روز شده: 01/06/2021 ، 15:23


یک تابلو به دادگاه منطقه و دادستانی نئوروپین اشاره دارد.

یک تابلو به دادگاه منطقه و دادستانی نئوروپین اشاره دارد.

عکس: dpa

نوروپین دادستانی نئوروپین در حال بررسی ادعاهای نقض قانون حمایت از حیوانات علیه عاملان در یک کشتارگاه در اوستریگنیتس-روپین است. تحقیقات پس از گزارشی توسط سرویس رفاه حیوانات آلمان در ماه نوامبر آغاز شد ، دادستان مارتینا باوم روز چهارشنبه در صورت درخواست تایید کرد.فعالان حقوق حیوانات می گویند که خوک های موجود در کشتارگاه به طرز نامناسبی مبهوت و بدرفتار شدند. باوم گفت ، تحقیقات در حال حاضر علیه افراد مسئول این شرکت انجام شده است. سرویس رفاه حیوانات گفت شکنجه حیوانات در فیلم ویدئویی ثبت شده در آگوست سال 2020 ثبت شده است. باوم گفت که این مواد ابتدا باید ارزیابی شود. تحقیقات احتمالاً طولانی خواهد بود.

مدیریت کشتارگاه روز چهارشنبه گفت که “اخیراً فیلم های مخفی گرفته شده توسط خدمات رفاه حیوانات باید در نظر گرفته شود.” سوابق نشان می دهد که کارمندان در شرکت مطابق با مقررات داخلی کار نمی کنند. “ما از این موضوع بسیار متاسفیم و هنوز از این ضبط ها شوکه شده ایم.” مقامات مسئول آزاد و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

مدیریت توضیح داد ، علاوه بر این ، قبل از مشخص شدن حادثه ، یک برنامه سرمایه گذاری از قبل راه اندازی شده بود. هدف تغییر روند کار در کشتارگاه به گونه ای بود که دیگر چنین تخلفاتی امکان پذیر نباشد. نظارت تصویری باید در منطقه کشتار نصب شود و “ضبط خیره کننده” از سر گرفته شود.

اداره رفاه حیوانات گفته بود که این فیلم نشان می دهد که خوک ها در منطقه خیره کننده لگد می شوند و گاهی اوقات آنها را با پارو می کوبند. در ناحیه خونریزی که برش گلو ایجاد شده است ، بسیاری از حیوانات به حرکت در آمده اند. مدیر عامل شرکت جان فایفر گفت: “این حیوانات نه مبهوت و نه مرده اند ، بلکه از عذاب رنج می برند.”

اداره اوستپرینیتیتس-روپین اعلام کرد که پس از ارزیابی این فیلم ، دفتر حمایت از مصرف کننده و کشاورزی بلافاصله گواهینامه های تخصصی را از دو شرکت کننده اصلی پس گرفت ، به طوری که آنها دیگر اجازه فعالیت ندارند. اقدامات دیگری مانند اتهامات کیفری و دستورات اداری تهیه شده است.

دامپزشک رسمی سیمونه هیلند هنگام مشاهده فیلم تعداد زیادی تخلف را مشاهده کرد. در بیانیه هیلند آمده است: “از یک سو ، با خشن و خشونت باورنکردنی علیه حیوانات در خلیج خیره کننده روبرو می شویم ، از سوی دیگر ، جهل و بی توجهی محض ، همراه با اشتباهات فاحش در خون گرفتن.” “ما از دیدن این عکس ها شوکه شده ایم.”

هیلند گفت ، این به ویژه قابل درک نیست زیرا کارمند نشان داده شده دقیقاً می داند که چگونه خوک را مطابق با رفاه حیوانات بیهوش کند. “در هر بازرسی ، او کسی بود که حیوانات را با آرامش ، سرعت و ملایمت بی حس می کرد.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *