براندنبورگ: کامیون آبجو سقوط کرد – ساعت B101 مسدود شد

[ad_1]

وبلاگ نور آبی

کامیون بار خود را از دست می دهد – بطری های آبجو در خیابان پراکنده شده است

در وبلاگ ما آخرین گزارش ها از پلیس و نیروهای آتش نشانی در برلین و براندنبورگ در روز سه شنبه ، 12 ژانویه را مشاهده خواهید کرد.


در Großbeeren ، خیابان به یک کارخانه آبجو سازی تبدیل شد.

در Großbeeren ، خیابان به یک آبجوسازی تبدیل شده است.

عکس: موریس پادول

+++ کامیون بار آبجو خود را از دست می دهد +++

دوشنبه شب ، یک کامیون بار خود را از آبجو B101 در نزدیکی Großbeeren از دست داد. جعبه های آبجو به خیابان افتاد و جاده را به دریاچه آبجو تبدیل کرد. بعضی از جعبه ها روی خاکریز ریخته است. برای تمیز کردن جاده ساعتها بسته بود.+++ با سرعت 105 کیلومتر در ساعت در هرسترا – پلیس توصیه می کند +++

اگر بیش از دو برابر سرعت مجاز از طریق برلین رانندگی کنید ، علاوه بر جریمه سنگین ، می توانید از پلیس نیز توصیه خوبی داشته باشید. مقامات توییتر روز سه شنبه نوشتند: “کسی که فکر می کند با وجود باران باید با سرعت 105 کیلومتر در ساعت در هرسترا مسابقه دهد ، می تواند رفتار کفش های خود را به مدت دو ماه در پیاده رو آزمایش کند.” کارمندان نتیجه می گیرند ، با پرداخت 280 یورو جریمه ، می توانید ماهیانه سه بلیط حمل و نقل عمومی محلی و “بسیاری از بلیط های تک نفره” تهیه کنید ، احتمالاً بدون کنایه نیست.+++ تصادف در برف صاف Autobahn 15 منجر به بیشتر +++ می شود

تصادف در جاده لغزنده زمستانی در بزرگراه فدرال 15 وتشو (اوبرسپریوالد-لوسیز) او بلافاصله بیشتر بارگیری کرد. یک راننده 25 ساله اتومبیل روز سه شنبه لیز خورد و به سد سمت راست حادثه برخورد کرد. پلیس گفت که او کمی زخمی شده است.یک راننده کامیون پشت سر او دیگر نتوانست از تصادف بزرگراه یخ زده جلوگیری کند ، همچنین لیز خورد و به مانع مرکزی برخورد کرد. به دلیل شدت ضربه ، پلیس اعلام کرد که نیمه تریلر در جهت ترافیک چرخانده و متوقف شده است. راننده 28 ساله و سرنشینش مجبور شدند به بیمارستان منتقل شوند.

در نتیجه تصادفات ، ترافیکی ایجاد شد که در پایان آن سه حادثه دیگر با آسیب ورق فلز رخ داد. هیچ کس زخمی نشده است. ترافیک به سمت Vetschau هدایت شد. پلیس در حال تحقیق است.

+++ کامیون به پایه های پل BAB 15 برخورد می کند – راننده زخمی +++

تصادف یک کامیون با یک مجروح در حال وقوع بزرگراه فدرال 15 جهت لهستان صبح سه شنبه به کندی قابل توجهی منجر شد. به دنبال تحقیقات اولیه پلیس ، تریلر از مسیر یخ زده بین شاخه های Cottbus-Süd و Roggosen (Spree-Neisse) بیرون آمد و در پست پل قرار گرفت. راننده 42 ساله مصدوم به بیمارستان منتقل شد. باید وسیله نقلیه یدک می کشید و بدنه نگهداری بزرگراه آزمایش ایستایی پل را ترتیب می داد.

به دلیل ثبت تصادفات و فعالیت های امداد و نجات ، بزرگراه موقتاً بسته شد ، ترافیک از طریق محل اتصال کوتبوس به سد منحرف شد. سپس خط دوباره قابل عبور بود. پلیس هنوز نتوانسته است اطلاعاتی راجع به میزان خسارت ارائه شده ارائه دهد.

+++ موتورسواران در یک تصادف به شدت آسیب دیدند +++

بعدازظهر دوشنبه ، ج مرکز یک موتورسوار در یک حادثه رانندگی به شدت مجروح شد. طبق تحقیقات و اظهارات اولیه ، یک راننده 65 ساله رنو حدود ساعت 2.30 بعد از ظهر در Prinzenallee در مسیر Wollankstrasse بود تا به سمت راست ورودی ورودی ملک بپیچد. او ادعا می شود که دوچرخه سوار 56 ساله را که مستقیماً در مسیر دوچرخه سواری در همان مسیر در حال حرکت بود ، نادیده گرفت و با او برخورد کرد. دوچرخه سوار سقوط کرد و از ناحیه سر و تنه آسیب دید. نیروهای امدادی اضطراری قربانی را به بیمارستان آوردند و در آنجا بستری شد. راننده آسیب ندید. افسران پلیس که در این حادثه شرکت داشتند ، دریافتند که این دو چرخ چرخ جعلی بوده است. دوچرخه برای گرفتن گزارش فنی توقیف شد.

+++ نوار نقاله روشن است – ساکن با یک ظرف آب خاموش می شود +++

بعد از ظهر دوشنبه سوخت زلندورف وسیله نقلیه. حدود ساعت 5.45 بعد از ظهر ، یکی از ساکنان مردی را با چراغ قوه در مینی بوس دید که در تقاطع Viernheimer Weg و Teschener Weg ایستاده است. اندکی بعد وقتی شعله های آتش را جلوی فورد دید ، بلافاصله با یک قابلمه آب پر از آب به سمت خودرو رفت و سعی کرد آتش را خاموش کند. صاحب ون 64 ساله که توسط این زن اطلاع داده شد ، موفق شد شعله های باقیمانده را با یک کپسول آتش نشانی خاموش کند. تحقیقات در مورد آتش سوزی توسط یک کمیسر آتش نشانی از خدمات پلیس جنایی ایالتی انجام شد.

+++ تحقیقات درمورد نمایندگان مجلس از AfD von Lützow پس از یک مهمانی غیرقانونی +++

پس از یک جشن تولد غیرقانونی در کوتبوس در ماه دسامبر ، عضو تحقیق کننده AfD براندنبورگ در پارلمان ایالت ، دانیل فریهرر فون لوتزو. اداره پلیس جنوب روز سه شنبه این موضوع را تأیید کرد. سخنگوی اینس فیلو گفت اینها سو susp ظن به زورگویی و تهدید علیه افسران پلیس است.

گفته می شود که فون لوتزوف برخلاف گفته های خود در مهمانی شرکت کرده و پلیس را تهدید کرده است. فیلو از اظهار نظر در مورد جزئیات تحقیقات در حال انجام این کار خودداری کرد. “Potsdamer Neuesten Nachrichten” قبلاً از حوادث این جشن خبر داده بود.

روز سه شنبه ، فون لوتزو خود به درخواست آلمان به خبرگزاری آلمان گفت كه برای “روشن كردن موضوع” وكیل استخدام می كند. او حاضر به اظهارنظر درباره تحقیقات در حال انجام نشد و با سرماخوردگی در رختخواب دراز کشید.

پلیس یکشنبه شب در جشن تولد سیاستمدار محلی AfD ، مونیک بودر ، پس از آتش بازی و سر و صدا حضور داشت. طبق گفته پلیس ، مردی به یک افسر پلیس حمله کرده و او را خفه کرد. به گفته پلیس ، قوانین مربوط به تاج نیز در این جشن نقض شده است ، زیرا افراد زیادی در آنجا بودند. گزارش شده است که صاحب آپارتمان پرخاشگر است.

+++ فعالان آب و هوا در مقابل مقر SPD علیه Nord Stream 2 +++ تظاهرات کردند

فعالان اقلیم از روز جمعه برای آینده و Endegebiet روز سه شنبه در مقابل مقر SPD در برلین به احداث بیشتر خط لوله گاز Nord Stream 2 در دریای بالتیک اعتراض کردند. این گروه ها بنیادی را که ایالت مکلنبورگ-پامرانیا غربی می خواهد با آن از تکمیل خط لوله دریای بالتیک پشتیبانی کند ، رد می کنند. در دو پوستر نوشته شده است: “گاز طبیعی پاک یک دروغ کثیف است” و “آیا خط لوله در بحران است؟ با ما نیست “

+++ سرقت های مینی بوس در دسامبر سال 2020 – عاملان این امر هنوز هم عمر کوتاهی ندارند +++

دو حمله به حامل های پول در برلین در ماه دسامبر همچنان حل نشده است. هر دو در حمله به Alt-Treptow مانند در شونبرگ به گفته پلیس ، عاملان این عمل هنوز دستگیر نشده اند. سخنگوی پلیس روز سه شنبه گفت: “در هر دو مورد ، تحقیقات ادامه دارد.” بنابراین ، هیچ اطلاعاتی درباره سرنخ ها یا ردپاهای خاص وجود ندارد.

به گفته پلیس ، سه سارق در 15 دسامبر سال گذشته به یک حامل پول در فروشگاه مبلمان Ikea در برلین-شونبرگ حمله کردند و یک پیام رسان را با سلاح گرم تهدید کردند. فقط دو روز بعد ، در 17 دسامبر ، حادثه مشابهی در Alt-Treptow رخ داد. در اینجا نیز سه عامل جنایت یک چمدان را برای انتقال پول به پارک مرکز ترپتو توقیف کردند. آنها دو فرستاده پول را با اسلحه گرم تهدید کردند و از گاز تحریک کننده علیه آنها استفاده کردند. در هر دو مورد ، سارقین فرار کردند. هنوز مشخص نیست که آیا ارتباطی بین حملات وجود دارد یا خیر.

+++ بازیکنان کرونا با رژه اتومبیل +++ تظاهرات می کنند

دوشنبه شب ، افرادی که تاج بازی می کردند ، در یک رژه اتومبیل به سیاست های تاجگذاری دولت فدرال و ایالت اعتراض کردند. این تظاهرات از ساعت 19:00 تا 21:00 ثبت شد ، مرکز اوضاع در صورت درخواست به پلیس برلین اطلاع داد. مرکز وضعیت نتوانست در شام بگوید که چه تعداد راننده در این کارزار شرکت کرده اند. این تظاهرات با حضور مقامات همراه بود.

فیلم های معترضین که در خیابان های مسکونی با چراغ اضطراری روشن و با صدای بلند حرکت می کنند در توییتر قابل مشاهده است. برخی از شرکت کنندگان پرچم نیز به همراه داشتند. از جمله ، آنها در Südwestkorso و Kantstrasse رانندگی کردند. کاربران توییتر نوشتند که اتومبیلرانی از طریق استگلیتز و فریدنو (تمپلهوف-شونبرگ) می چرخد. در دوشنبه های قبلی نیز رژه های ضد تاج مشابهی برگزار شده بود.

ساسکیا اسکن رهبر SPD امشب در توییتر خود نوشت: “نگرانی در مورد جهش در # کووید 19 – و در جلوی درب من رژه جاهلان دیوانه علیه حمایت از مردم تظاهرات کردند. نمیتونم جبران کنم “


+++ قطار به دلیل برخورد مشکوک متوقف می شود +++

به دلیل ادعای جراحت ، قطاری در نزدیکی ایستگاه متوقف شد وردر (هاول) برای مدت طولانی یک توقف غیر ارادی انجام دهید. سخنگوی پلیس روز سه شنبه گفت که یک راننده قطار از برخورد بعد از ظهر خبر داد. به گفته دویچه باه ، در ابتدا خط راه آهن از براندنبورگ / هاول به پوتسدام بسته شد. ماموران منطقه را جستجو کردند ، اما پلیس فقط قطعات شکسته و یک کیسه را پیدا کرد – چیزی که نشان دهنده آسیب جسمی باشد. حتی یک هلی کوپتر هم در حال انجام وظیفه بود. طبق گفته پلیس ، راه آهن بعداً دوباره آزاد شد.
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *