براندنبورگ ظرفیت واکسیناسیون را گسترش می دهد: هفت مرکز دیگر

[ad_1]

سلامتی

براندنبورگ ظرفیت واکسیناسیون را گسترش می دهد: هفت مرکز دیگر


مردم در اتاق انتظار مرکز واکسیناسیون در فرودگاه شونفلد سابق نشسته اند.

مردم در اتاق انتظار مرکز واکسیناسیون در فرودگاه شونفلد سابق نشسته اند.

عکس: dpa

پوتسدام ظرفیت واکسیناسیون ویروس کرونا باید در سراسر براندنبورگ گسترش یابد. چهارشنبه شب ، نخست وزیر دیتمار وویدکه (SPD) و وزیر بهداشت اورسولا نونماخر (سبزها) در یک ویدئو کنفرانس درباره واکسیناسیون با مناطق و شهرهای مستقل توافق کردند. همانطور که سخنگوی دولت ، فلوریان انگلس در صورت درخواست اعلام کرد ، توافق شد که تعداد مراکز واکسیناسیون از 11 به 18 مرکز افزایش یابد. DRK ، انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری ، انجمن بیمارستان های دولتی و انجمن پزشکی دولتی نیز در این کنفرانس شرکت کردند.مراکز واکسیناسیون در حال حاضر در پوتسدام ، کوتبوس و شونفلد (BER) فعالیت می کنند. در ابتدای فوریه ، آنها باید در الستروارد ، فرانکفورت (اودر) ، اورانینبورگ ، ابرسوالده ، براندنبورگ آن هاوول ، پرنتزلاو ، کیریتس و لوکنوالد شروع کنند. انتظار می رود مراکز واکسیناسیون اضافی تا پایان ماه فوریه دنبال شوند. تا آن زمان ، کلیه محله ها و محلات شهری باید از این طریق مجهز شوند.

به گفته سخنگوی دولت ، بدون توجه به زمان راه اندازی مراکز واکسیناسیون ، تعداد تیم های سیار واکسیناسیون نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین ، باید بتوان به همه ساکنان خانه های سالمندان و خانه های سالمندان پیشنهاد واکسیناسیون تا اواسط ماه فوریه را ارائه داد.

نخست وزیر دیتمار وویدکه (SPD) چهارشنبه شب گفت: “هماهنگی با همه افراد درگیر بسیار سازنده و مفید بوده است.” “برای پیشرفت در واکسیناسیون ، یک اتحاد نزدیک بین دولت ، سطح شهرداری و سایر شرکا لازم است. ما امروز در این باره توافق کردیم.”

تاکنون شروع واکسیناسیون کند بوده است. جناح چپ دولت را به ناكامی متهم كرده بود. براندنبورگ با واکسیناسیون در هر 1000 نفر در روز چهارشنبه با 7.8 در خط میانی زمین بود. در مورد واکسیناسیون ساکنان خانه های سالمندان ، براندنبورگ آخرین مورد بود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *