بتینا جاراس: “شما نمی توانید خود را از بحران نجات دهید”

[ad_1]

مصاحبه

جاراس: “شما نمی توانید خود را از بحران نجات دهید”

بهترین کاندیدای سبزها درباره برنامه انتخابات توضیح می دهد. وی مهمترین وظیفه را مبارزه با تغییرات اقلیمی می داند.


بتینا جاراس (Bündnis 90 / Die Grünen) در یک مراسم سخنرانی می کند (عکس بایگانی).

بتینا جاراس (Bündnis 90 / Die Grünen) در یک مراسم سخنرانی می کند (عکس بایگانی).

عکس: dpa

برلین سبزها می خواهند نه تنها در دولت مشارکت کنند ، بلکه به تالار شهر قرمز نیز می روند. در مصاحبه ای ، نامزد برتر بتینا یاراش توضیح می دهد که چگونه می خواهد با وجود تاجگذاری آینده را شکل دهد.برلین مورگن پست: خانم جاراس ، مانیفست انتخاباتی شما سرمایه گذاری های کلانی را در زمینه تغییرات آب و هوا ، حمل و نقل و خدمات با منافع عمومی فراهم می کند. این وعده ها تا چه اندازه قابل رزرو کرونا هستند؟بتینا جاراس: در هر صورت ، منظور از کرونا این است که ما باید در بودجه دولت با پول کمتری کنار بیاییم. کسری ساختاری در حال حاضر دو میلیارد یورو است. این بدان معنی است که اولین کار ادغام آنچه ما در راه آن قرار داده ایم است. به خصوص در پروژه های زیربنایی. با هر چیزی فراتر از آن ، ما باید در مورد پول اضافی صحبت کنیم. با این حال ، روشن است که مبارزه با تغییرات آب و هوایی وظیفه فوری زمان ما است.پول باید از کجا بیاید ، آیا بدهی باید بیشتر شود؟

ما باید از منابع مختلف استفاده کنیم. این البته بودجه های فدرال است. به عنوان مثال ، در مورد توسعه زیرزمینی ، ابتدا باید شرایطی فراهم شود تا دولت فدرال بتواند سرمایه گذاری مشترک در این زمینه را انجام دهد. اما ما همچنین باید در مورد منابع جدید درآمد فکر کنیم. در برابر ترمز بدهی ، بدهی محدودیت هایی دارد.

آیا لازم نیست منتظر لایحه نهایی تاج باشید تا ببینید آزادی عمل چیست؟

منطقی نخواهد بود همه می دانند که شما نمی توانید خود را از یک بحران نجات دهید. برنامه های تشویقی وجود خواهد داشت و ما باید به سرمایه گذاری ادامه دهیم – اما از نظر زیست محیطی. ما باید این را عاقلانه برای حمل و نقل و تغییرات آب و هوایی استفاده کنیم. همچنین باید آمادگی داشته باشد. اگر برنامه تکمیل نشده ای وجود داشته باشد ، غالباً هیچ پولی وجود ندارد یا نمی توان آنها را عاقلانه سرمایه گذاری کرد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *