با تشکر برای “ظروف سرباز یا مسافر خوب”

[ad_1]

برلینی ها کمک می کنند

با تشکر برای “ظروف سرباز یا مسافر خوب”

ثبت کمک های مالی برای کمپین کریسمس Berliner Morgenpost: 85،000 یورو برای “Schönen Bescherung” جمع آوری شد.


در پرورشگاه الیزابشتیفت ، از فناوری دیجیتال برای کارهای مدرسه استفاده می شود.

در پرورشگاه الیزابشتیفت ، از فناوری دیجیتال برای کارهای مدرسه استفاده می شود.

عکس: Sergey Glanze / خدمات عکس FUNKE

برلین در این سال خاص – از جمله فصل کریسمس – بسیار متفاوت بود. بحران تاج به ما نشان داده است که واقعاً در زندگی چه چیزهایی مهم است و تنها در صورت حمایت از یکدیگر می توانیم از پس چنین چالش هایی برآییم. شما خوانندگان گرامی Berliner Morgenpost کمکهای بسیار سخاوتمندانه ای به کمپین کریسمس Schöne Bescherung کرده اید. از 31 دسامبر سال 2020 ، 85000 یورو جمع آوری شده است – به طور قابل توجهی بیشتر از سالهای گذشته. این کارزار کریسمس برای هجدهمین بار برگزار شد و خوانندگان Berliner Woche و همچنین شرکت هایی مانند مرکز شماره گیری و محاسبات هارتمن و هینمن ، شرکت زیبای Frank Blume ، Deutsche Bank Berlin و اپراتور ATM Euronet در آن شرکت کردند.85،000 یورو برای رفاه کودکان و جوانان

با تشکر از همه شما ، Berliner hilft eV ، انجمن غیرانتفاعی Berliner Morgenpost ، می تواند از بسیاری از سازمانهای کودکان و جوانان در شهر پشتیبانی کند. با توجه به بیماری همه گیر و تعطیلات و محدودیت های ناشی از آن ، تماس های زیادی برای کمک از انجمن ها و نهادهای اجتماعی جوانان دریافت می کنیم. کمک ها و منابع درآمد سقوط کرده و بحران تاج چالش های دیگری ایجاد کرده است.پرورشگاه به تجهیزات فنی نیاز دارد

یکی از قدیمی ترین پرورشگاههای برلین ، Elisabethstift در هرمسدورف ، به کمکهای Schönen Bescherung نیاز دارد تا امیدوارم سرانجام شرایط برای آموزش در خانه فراهم شود. تاکنون هیچ تجهیزات فنی برای انجام دروس بصورت آنلاین وجود ندارد. بیت تیمنیک از Elisabethstift گفت: “ما برای ایجاد یک سرور ایمن برای شبکه WiFi و دستگاه های مرتبط به کمک های مالی نیاز داریم.”تاکنون یک رایانه در حال کار برای 80 کودک در نظر گرفته شده است که می توان روی آن تکالیف مدرسه را انجام داد. سرمایه گذاری در زمینه نگهداری و نگهداری فناوری اطلاعات گران است. مکان های خانه توسط سرویس رفاه اجتماعی جوانان تأمین می شود ، اما سنا بودجه بیشتری برای تجهیزات فنی در نظر نگرفته است. کمک های مالی برای خانه کودکان برای موارد اضافی مانند سفرهای کلاس ، درمان های خاص یا عینک های جدید اهدا می شود.

ویلا زرد در کروزبرگ نیز از دریافت حمایت توسط Schöne Bescherung خوشحال است. در حال حاضر ، مرکز آموزش خلاق کودکان و جوانان نیز تحت تأثیر محدودیت ها و اقدامات محدود کننده همه گیر تاج قرار گرفته است. اما پس از قفل ، او باید دوباره با پیشنهادات رایگان شروع کند – از ایجاد موسیقی تا خیاطی در کارگاه لباس. به عنوان مثال ، یک برنامه تعطیلات زمستانی از ابتدای فوریه به طور کامل برنامه ریزی شده است. آندریاس کوپکه از ویلای زرد می گوید: “در صورت امکان ، کارگاه ها دیجیتالی می شوند.”

یک موضوع مشترک از نظر محتوا باید موضوع مهم آزادی و دموکراسی در سال 2021 باشد – نشانه ای آگاهانه در برابر تئوری های جدید توطئه ، ترس و خطر انزوای اجتماعی.

در اسپانداو ، سازمان رفاه جوانان کازابلانکا آپارتمانهای خانوادگی را در Falkenhagener Feld و Heerstraße Nord اداره می کند که به کودکان در Kiez مکانی امن برای بازی و تحصیل ارائه می دهد. اکنون باید یک مینی بوس خریداری شود تا بچه ها – در اسرع وقت – برای شنا ، فوتبال بازی یا گشت و گذار بروند. “دسترسی برای ما یک مشکل است. کودکانی هستند که هرگز از اسپنداو خارج نشده اند. “گفت هاینکه واتکه از سازمان بهزیستی جوانان در کازابلانکا.

کودکان مبتلا به مزمن نیز حمایت می شوند

کمک های مالی Schönen Bescherung همچنین از بسیاری از انجمن های مراقبت از کودکان بیمار پشتیبانی می کند ، مانند انجمن کلیه کودکان که از بیماران دیالیزی جوان حمایت می کند. یا یک اردوگاه تعطیلات برای کودکان و نوجوانان مبتلا به نوروفیبروماتوز ، یک بیماری ارثی غیر قابل درمان. کودکان معلول و خانواده های آنها نیز برای مقابله با زندگی روزمره خود به حمایت “Schönen Bescherung” امیدوارند.

اینها فقط چند نمونه است که کمکهای مالی شما را امکان پذیر می کند. برای این منظور ، برلینر Hilft eV از همه اهداكنندگان بسیار گرم – به نمایندگی از كودكانی كه این امر فرصتی را برای آنها نشان می دهد – تشكر می كند

کمک های مالی “هدایای زیبا” طی چند هفته آینده توزیع می شود. ما ادامه خواهیم داد تا به Berliner Morgenpost گزارش دهیم که کجا استفاده می شوند و چه کاری انجام می دهند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *