بایر امیدوار است با استفاده از روش های درمانی ژنی و سلولی رشد را افزایش دهد

[ad_1]

انحصار حق ثبت اختراع

بایر امیدوار است با استفاده از روش های درمانی ژنی و سلولی رشد را افزایش دهد

تجارت دارویی گروه Dax هنوز در بین متخصصان جایگاه خوبی دارد. اما شرکت مستقر در لورکوزن ، از جمله موارد دیگر ، باید جبران اختراع ثبت شده برای بازدیدهای فعلی گیشه را جبران کند. رشد طولانی مدت لازم نیست که فقط توسط داروهای جدید تأمین شود.


هدف از درمان های ژنی و سلولی تحریک رشد گروه بایر است.

هدف از درمان های ژنی و سلولی تحریک رشد گروه بایر است.

عکس: dpa

برلین گروه Bayer هنوز درآمد بزرگی از بازدیدهای گیشه ای مانند داروی ضد انعقاد Xarelto و داروی چشم Eylea بدست می آورد ، اما به دلیل انقضای حق ثبت اختراع ، فروش این وجوه در سال های آینده کاهش می یابد.

جایگزینی لازم است. استفان اولریچ ، مدیر دارویی گروه Dax علاوه بر داروهای جدید و کلاسیک ، انتظارات زیادی از ژن و سلول درمانی دارد. در اینجا ، شرکت مستقر در لورکوزن هزینه کمی را صرف خریدهایی با هدف تقویت رشد شرکت در نیمه دوم دهه کرد. اولریچ در یک روز رسانه دارویی گفت: “ما در حال پیشروی هستیم که تجارت خود را متحول کنیم و نمونه کارهای امیدوار کننده توسعه خود را با شرکای خود گسترش دهیم.”

درمان های ژنی و سلولی در حال حاضر به طور گسترده توسط بسیاری از شرکت های دارویی در حال بررسی است. اینها برای درمان بیماریهای نادر به جای تسکین ساده علائم و اجازه دادن به رویکردهای درمانی جدید برای بیماریهای شایع مانند نارسایی قلبی طراحی شده اند.

مشهورترین نمونه ، هم اکنون به دلیل قیمت 1.9 میلیون یورویی ، ژن درمانی Zolgensma در برابر آتروفی عضلانی نخاع (از دست دادن عضله) از شرکت سوئیسی Novartis است. بایر همچنین منطقه را تقویت کرد. دو مورد از این مشاغل و معاملات برجسته است: خرید شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی Bluerock Therapyics در سال 2019 و خرید شرکت آمریکایی Asklepios BioPharmaceutical (AskBio) در پاییز سال 2020.

متخصص سلول های بنیادی BlueRock ، از جمله ، بر بیماری های عصبی و قلبی تمرکز دارد. برنامه اصلی بر روی بیماری پارکینسون متمرکز است ، که در آن سلول های عصبی به آرامی می میرند. توسعه هنوز در مراحل اولیه است ، اما در حال پیشرفت است. AskBio در حال تحقیق درباره کاندیداهای درمانی برای درمان بیماری های قلبی عروقی و نقص عصبی عضلانی و همچنین داروهای بیماری های متابولیک است.

برای جبران باد مخالف در سالهای آینده به دلیل حذف حق ثبت اختراعات بازدید از گیشه ، Bayer Group که در سال 2019 با حدود 104000 کارمند 43.5 میلیارد یورو گردش مالی داشت ، همچنان به درآمد بالا با داروهای جدید ادامه می دهد. پیش بینی می شود فقط سه مورد از این صندوق ها که برخی از آنها هنوز در مراحل پایانی توسعه قرار دارند ، فروش سالانه بیش از یک میلیارد یورو را ایجاد کنند. آنها تبدیل به بلاک باستر می شوند.

علاوه بر این ، پس از تصاحب شرکت بیوتکنولوژی Kandy Therapeutics ، شرکت بهداشت زنان مستقر در لورکوزن کاندیدای دارو برای علائم یائسگی است. رئیس صنعت داروسازی ، اولریچ ، همچنین در مورد تجارت امیدوار کننده Vericiguat در برابر نارسایی قلبی خوش بین است – اگرچه در ابتدا برای Bayer یک موفقیت بزرگ نبود ، زیرا درآمد با شریک توسعه ، Merck & Co. مستقر در ایالات متحده تقسیم می شود.

با وجود پیشرفت بایر ، در بین متخصصان صنعت تردید وجود دارد. به عنوان مثال ، ویمال کاپادیا ، متخصص داروسازی از شرکت تحقیقاتی Bernstein Research ، تأکید کرد که این گروه هنوز کارهای زیادی برای انجام دارد. تجارت دارویی هنوز از موقعیت خوبی برخوردار است ، اما تحلیلگر نگران طول عمر بایر است. از دیدگاه امروز ، داروها و ابزارهای جدید در دست تولید بسیار محدود تأثیر خواهند داشت. بنابراین ، این گروه باید به دنبال اهداف تصرف خود باشد.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-17824 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *