بایرن پس از اوس در جام DFB در شوک

[ad_1]

جام DFB

بایرن پس از اوس در جام DFB در شوک

شکست در کیل اولین شکست از سال 2000 بود. پس از ورشکستگی ، مربی بایرن فلیک روند سختگیرانه تری را اعلام کرد.


تصویری با قدرت نمادین: توماس مولر حرفه ای بایرن می خواهد در زمین فرو رود.

تصویری با قدرت نمادین: توماس مولر حرفه ای بایرن می خواهد در زمین فرو رود.

عکس: dpa

کیل / مونیخ. مقیاس ها چهره توماس مولر و هانسی فلیک را برگرداندند و با شدت در طوفان برف این واقعیت را از دست داد که مربی در حین مصاحبه بیلبورد را به پشت خود متمایل می کند. اما حتی بدون این حادثه نمادین ، ​​اولین حذف از سال 2000 چهارشنبه شب شوت های کافی را برای مطابقت با آخرین روند بایرن اف سی ارائه داد.بایرن FC در دو تور در کیل شرط بندی کرده است

برنده سه گانه فعلی پس از 2-1 در مرحله یک چهارم نهایی در مرحله دوم مرحله دوم Alemannia Aachen در مقابل یک حریف رده پایین شکست نخورده بود. در مرحله دوم ، حتی برای 21 سال ، 2: 4 در ضربات پنالتی در باشگاه 1 دسته 3 قرار گرفت. اف سی مگدبورگ. و حالا آن 5: 6 در ضربات پنالتی در دسته دوم هولشتاین کیل بعد از دو برتری و 2 بر 2 بعد از 90 و 120 دقیقه ، پنج روز بعد از شکست با 2: 3 در بوندس لیگا در بوروسیا مونشن گلادباخ بعد از 2: 0 – رهبری.فلیک پس از شوت فین بارتلز کیل در مرحله یک هشتم نهایی مقابل دارمشتات 98 گفت: “البته ، این یک شوک است.” در آن زمان ، 2021 تنها 13 روز دیگر فاصله داشت ، اما واضح است که برای مونیخ موفقیت چندانی نخواهد داشت همانطور که در سال 2020 ، زمانی که آنها همه عناوین موجود را پاک کردند. علاوه بر جام DFB ، قهرمانی ، لیگ قهرمانان و سوپرجام آلمان و اروپا. اکنون هدف فصلی آنها برای دفاع موفقیت آمیز از سه گانه خارج از سوپرجام زود از دست رفته است.یک رسوایی تاریخی برای بایرن مونیخ؟

احساس کیل تعجب آور نبود. قبل از آخرین شکست ها ، بایرن هشت بار از لیگ عقب بود ، اما با تلاش زیاد و اغلب به لطف مانوئل نویر ، دروازه بان جهان ، از یک شکست جلوگیری کرد. اما مشخص بود ، چون آنها در 15 بازی لیگ 24 گل دریافت کردند ، این نمی تواند طولانی مدت باشد.

استرس مداوم ، تقریباً بدون آرامش ، کاهش تمرکز و احتمالاً انگیزه – همه اینها با شکست توفان برف در شکست ، که برای آن واژه های تاریخی و خجالت استفاده شده است ، پایان یافت. مربی هولشتاین ، اوله ورنر ، 32 ساله ، پس از نبرد پرشور تیمش ، گفت: “من فقط در رختکن با افراد زیادی گیج و مبهم آشنا شدم.” پیش از این ، ایوانس هلیوس ، دروازه بان او پنالتی ششم مارك روكا را در مونیخ مهار كرده بود ، پس از آن برمن بارتلز سابق با اطمینان قبل از همكارانش مقابل نویر به گل رسید.

بایرن این دو تور را با راهنمای سرژ گنابری (چهاردهم) و لروی سان (48 ام) از لیگ دسته دوم در وقت منظم تنظیم کرده بود. در ابتدا ، بارتلز گل تساوی (37 ام) را به ثمر رساند ، قبل از اینکه کاپیتان کیل هاوکه فین وال با شانه خود را به تساوی 2 بر 2 برساند (90 + 5). در پایان ، مونیخ گیج شد. “ما مدتی است که درباره اولین هدف صحبت می کنیم ، در مورد این نوع اهداف. ما باید کفش را بپوشیم. ”

فلیک جلوی تیم ایستاده نیست

بعد از اینکه جریان سال گذشته ضد دویدن شده است. این مسئله به ویژه با فلیک مشخص شد ، وقتی او از کنفرانس مطبوعاتی ناراحت و ناامید شد ، او دیگر مثل همیشه در حالت دفاعی جلوی بازیکنانش نمی ایستاد. “ما کارهای زیادی داریم. ما باید با تصویر کلان کنار بیاییم. دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد. خیلی از بازی ها ، تعطیلات خیلی کم ، تمام شد “، او دوره سخت تری را اعلام کرد. در همان زمان ، وقتی فلیک لیستی از کاستی ها را ارائه می داد ، مذموم به نظر می رسید. گل دوم او را تقریباً ناامید کرد ، زیرا این عناصر اساسی که با هر ضربه ای از کریسلیگا آشنا هستند ، نادیده گرفته شدند. فلیک یک اشغال مناسب در محوطه جریمه را از دست داد و قبل از آن مسدود کردن جناحین و سپس توزیع در یک به یک بود.

زمان زیادی برای تغییر وجود ندارد

مشکل برای او این است که به نظر می رسد چیزی از بین رفته است و در حال حاضر روند دوست بایرن نیست ، همانطور که ممکن است اولی هونس بیان کند.

با این حال ، زمان زیادی برای مطالعه تغییرات اساسی وجود ندارد. روز یکشنبه (15.30 / آسمان) بازی لیگ برابر فرایبورگ در حال حاضر در جریان است. در حال حاضر ، تیم مربیان کریستین استریچ با پنج برد و 16-2 گل قوی ترین بازیکن – نه تنها در بوندس لیگا ، بلکه همچنین در لیگ های برتر در سراسر اروپا است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *