باغ وحش برلین از دولت پول دریافت می کند

[ad_1]

محفظه جدید برای میمون ها

باغ وحش برلین اولین برنامه های خانه میمون خود را اعلام می کند


دروازه فیل ، ورودی باغ وحش برلین

دروازه فیل ، ورودی باغ وحش برلین

عکس: ینس کالین / dpa

باغ وحش با برلین مذاکره کرده است و 16.5 میلیون یورو درآمد دارد. او می خواهد از آن برای ساختن خانه میمون استفاده کند. می بایست شبیه به این باشه.

برلین. باغ وحش برلین و Tierpark در حال حاضر حفظ شده اند. این شهر روز چهارشنبه تصمیم گرفت با 16.5 میلیون یورو به تاسیسات کمک کند. باغ وحش و پارک حیوانات به ویژه تحت تأثیر همه گیری قرار گرفتند: اگرچه به دلیل محاصره نمی توان هزینه ورودی دریافت کرد ، اما هزینه مراقبت از حیوانات همچنان باید پرداخت شود. باغ وحش با کمک میلیون ها دلار پول می خواهد خانه میمون های پیر را بازسازی کند – یا حتی یک ساختمان جدید بسازد.

باغ وحش روز پنجشنبه اخبار مثبت تری را اعلام کرد: نوزاد با پاندا قرمز ، متولد ژوئیه ، پسر است و از اولین ملاقات خود با دامپزشک با موفقیت جان سالم به در برد. درمان فقط دو دقیقه به طول انجامید و پس از آن دوباره به او اجازه داد تا مادرش را در آغوش بگیرد. یک واکسن علیه طاعون و یک تراشه وجود داشت.

باغ وحش در مورد دو جایی که میمون خانه می تواند در آن ساخته شود بحث می کند

بازسازی خانه میمون ها باید همراه با معماران برنامه ریزی شود. کریستین رایس ، سخنگوی مطبوعات باغ وحش ، پیش از این مروری بر نحوه تغییر محوطه حیوانات ارائه کرده است. مکان خانه میمون ها هنوز مشخص نشده است.

دو گزینه در حال بحث است: یا خانه میمون موجود تا حدی حفظ و تبدیل شود. در این صورت ، با این حال ، باغ وحش نمی تواند میمونهای بزرگ را در طول بازسازی نگهداری کند. یا می تواند در منطقه دیگری ساخته شود ، “سایت توسعه که در گذشته کمتر مشغول بود” ، رایس گفت.میمون کمتر ، کیفیت زندگی بهتر است

همچنین برنامه ریزی شده است تا تعداد اورانگوتان ها ، بونوبوها و شامپانزه ها کاهش یابد ، اما محیط مناسب و مدرن تری برای آنها ایجاد شود. رایس می گوید: “مردم دیگر نمی خواهند میمون ها را روی کاشی های کف و پشت شیشه ببینند.” در عوض ، محفظه باید با “مواد طبیعی” بسیار بیشتری مجهز شود. به طور خاص: خاک ، گیاهان و درختان.

شما نمی توانید بدون شیشه های شیشه ای کاملاً این کار را انجام دهید ، اما گاهی اوقات می توانید آنها را با ترانشه های وسیع جایگزین کنید. خانه میمون ها نیز باید بالاتر ساخته شود. “ما می خواهیم طراحی زیستگاه میمون ها را ادامه دهیم. بنابراین خستگی وجود ندارد. باغ وحش همچنین می خواهد ایستگاه های تغذیه جدیدی ایجاد کند که در آن حیوانات باید برای غذای خود کار کنند. “هدف این است که تا حد امکان از طبیعت تقلید کنیم. ما این را زیستگاه های جایگزین می نامیم. ”

آیا ایجاد باغ وحش منبع درآمد مطمئنی است؟

در مقابل این شهر با 16.5 میلیون یورو به باغ وحش کمک کرد ، پرداخت سالانه 380،000 یورو برای باغ وحش را متوقف کرد. علاوه بر این ، اگر باغ وحش بخواهد قیمت پذیرش را تغییر دهد ، سنا در تصمیم گیری تصمیم گیری می کند. هنوز در حال بحث است که آیا این کشور باید در هیئت نظارت Zoo AG کرسی داشته باشد یا خیر.

سخنگوی رایس انتقادات را مبنی بر مسدود کردن منبع درآمد سالانه باغ وحش رد کرد. “ما دقیقا محاسبه و وزن کردیم. اگر این معامله برای ما ارزش نداشت ، ما آن را تأیید نمی کردیم. “[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *