باز هم ، هیچ آزمون کتبی برای MSA در برلین وجود ندارد

[ad_1]

همه گیری تاج

باز هم ، هیچ آزمون کتبی برای MSA در برلین وجود ندارد

دانش آموزان کلاس دهم برلین به دلیل تاجگذاری فقط برای گرفتن مدرک دبیرستان (MSA) باید امتحانات شفاهی بدهند.


همچنین امسال هیچ آزمون کتبی برای MSA (عکس بایگانی) وجود نخواهد داشت.

همچنین امسال هیچ آزمون کتبی برای MSA (عکس بایگانی) وجود نخواهد داشت.

عکس: dpa

برلین در پایان ، این تصمیم وزارت آموزش سنا بیشترین تعجب را نداشت: همانطور که در بهار سال 2020 ، دانش آموزان کلاس دهم در برلین برای مدارک متوسطه و دبیرستان ها فقط برای امتحان شفاهی باید گواهینامه آموزش متوسطه (MSA) را امتحان کنند.با توجه به همه گیری هنوز هم چشمگیر ، این حرکت مدتهاست در محافل مدرسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. در غیر این صورت ، امتحانات اجباری ریاضیات ، آلمانی و یک زبان خارجی حذف می شود ، نمره نهایی احتمالاً دوباره با نمره ارائه و نمرات از پایه دهم تشکیل می شود. ابتدا Tagesspiegel این را گزارش داد.نظر را نیز بخوانید: زمان بیشتر در ساعتاداره آموزش سنا می گوید که این مصوبه همچنان بلافاصله تهیه و منتشر می شود. سناتور آموزش و پرورش Sandra Scheeres (SPD) این اقدام را در روز یکشنبه توجیه کرد و آن را عمدتا به عنوان کمک به کارمندان آموزشی دانست. این سیاستمدار گفت: “ما همچنین می خواهیم برخی از بارهای معلمان خود را که به طور خاص در حال حاضر چالش برانگیز هستند ، کاهش دهیم.” این باید روند مدرسه را ساده کند ، که در حال حاضر تحت شرایط تاجگذاری پیچیده است ، و وقت را برای استفاده بیشتر از برنامه درسی آزاد می کند.

پیشنهادات داوطلبانه از کلاس 10 در کلاس

رالف ترپتو ، رئیس انجمن مدیران ارشد دانشگاهی (VOB) گفت: “همانطور که در سال 2020 ، رد کردن امتحانات MSA منطقی است و با توجه به قطع انتظارات آموزش حضوری ، تقریباً هیچ گزینه دیگری وجود ندارد.” برای برخی از گروه های فارغ التحصیل در برلین در پایه های 10 ، 12 و 13 ، برخی از مدارس باید دوره هایی را برای حضور داوطلبانه در گروه های کوچک از روز دوشنبه ارائه دهند ، در حالی که مدارس دیگر این اجازه را ندارند.

به گفته کارشناسان ، این و پیش نیازها و انواع مختلف مراقبت از دانش آموزان منفرد در آموزش در خانه به این معنی است که بسیاری نمی توانند به اندازه کافی برای امتحانات آماده شوند. ریچارد گامپ سخنگوی دانشجویان ایالتی گفت: “ما خوشحالیم که فشار دانشجویان نیز منجر به این تصمیم درست شده است.” در این شرایط ، ایجاد برابری آموزشی به راحتی امکان پذیر نبود.


ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوعSven Zimmer Razlichen رئیس مدارس ISS در برلین است. اگرچه او صراحتا امتحانات MSA را مهم می دانست ، اما در این شرایط خارق العاده از تصمیم سنا نیز دفاع کرد: “سیستم آموزشی ما می تواند در برابر آن مقاومت کند. پیش از این به دلیل تعلیق امتحانات سقوط برای بهار برنامه ریزی شده بود ، اما ظاهراً این اتفاق نیفتاد. “

نتایج آزمون را در نمرات نهایی بهتر حذف کنید

برای برخی حتی وقت آن است که به امتحانات MSA فکر کنند. Treptow گفت: “ارزیابی دو سالی که MSA بدون آزمون به گردش در آمده است نشان می دهد که چرا VOB ده سال است که خواهان اصلاحات در اینجا است.” در سال 2020 ، پرش از امتحانات به طور قابل توجهی نمرات نهایی و در نتیجه حقوق بیشتری را برای دبیرستان به دست آورد.

سخنگوی مدرسه دولتی این مسئله را حتی ریشه ای تر می بیند. گامپ گفت: “در آینده ، امتحانات MSA دبیرستان می تواند به طور كلی لغو شود” ، این امر باعث صرفه جویی در تلاش و منابع زیادی در مدارس می شود. “به هر حال تا 95 درصد دانش آموزان دبیرستان امتحانات را قبول می كنند. شما می توانید در نیمه دوم کلاس دهم برنامه درسی لازم را مدیریت کنید و فقط وقت خود را برای بازگشت به مطالب “قدیمی” تلف کنید.

با این حال ، لغو مکرر امتحانات گهگاه منجر به انتقاد می شود. نورمن هایز از کمیته والدین ایالتی برلین می گوید ، قطعاً بازخورد منفی کارفرمایان و مدارس فنی حرفه ای در مورد نمرات نهایی در بهار سال 2020 وجود دارد. هایس گفت: “چندین دانش آموز پذیرفته شدند كه در شرایط عادی این كار را نمی كردند.”

رونالد رحمیگ ، رئیس انجمن مدارس حرفه ای در برلین ، همچنین در مورد عواقب طولانی مدت و میان مدت تعلیق هشدار داد: “من راه حل خودم برای این شرایط دشوار ندارم ، “

برنامه های درسی چارچوب باریک ، به عنوان مثال در مراکز دبیرستان و دبیرستانها ، به فارغ التحصیلان اجازه انجام کارهای پیگیری م effectiveثر را نمی دهد. در اینجا یک سطح خاص از طریق صلاحیت کسب شده مورد نیاز است. رحمیگ گفت: “حداکثر ، هنگامی که برخی از دانشجویان به شرکت ها مراجعه می کنند ، آشکار می شود که مهارت های آنها فقط روی کاغذ وجود دارد.”


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *