بازیکنان بسکتبال یورولیگ بایرن در مرحله پلی آف ادامه دارند

[ad_1]

پیروزی مقابل زنیت

بازیکنان بسکتبال یورولیگ بایرن در مرحله پلی آف ادامه دارند


بایرن در حوالی جالن رینولدز برابر سن پترزبورگ به پیروزی رسید.

بایرن در حوالی جالن رینولدز برابر سن پترزبورگ به پیروزی رسید.

عکس: dpa

مونیخ بسکتبالیست های بایرن مونیخ همچنان در مرحله پلی آف یورولیگ باقی می مانند. شاگردان آندره ترینكیری به دلیل نیمه دوم قدرتمند با 82:80 (32:40) روز چهارشنبه تیم برتر تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه را شکست دادند.بهترین پارچ مونیخ وید بالدوین چهارم با 17 امتیاز بود ، در حالی که آرتوراس گودایتیس با 22 امتیاز در بین مهمانان برجسته بود. تیم بوندسلیگا با ثبت دوازده برد و هفت باخت ، چهارمین دوره رقابت های برتر اروپا است و هشت تیم برتر به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کنند.

بایرن در آئودی گنبد در خانه خوب شروع نکرد و از همان ابتدا عقب ماند. به ویژه حمله به روسهای قدرتمند در ابتدا بعید بود. در پایان کوارتر دوم ، تیم مونیخی برای اولین بار با دو رقم عقب افتاد (27:37). فقط بالدوین با یازده امتیاز بازی تا نیمه وقت باشگاه را در بوندس لیگا نگه داشت.

ترینچیری در وقت استراحت در Magentasport گفت: “ما کمی کند هستیم و انرژی زیادی در زمین نداریم. شما خوب بازی می کنید ، اما ما باید سطح خود را به طور قابل توجهی بالا ببریم.” حالا میزبان خیلی بهتر بازی کرد و برای اولین بار در اواسط قسمت سوم پیش افتاد. زنیت تسلیم نشد ، اما نتوانست بازی را برگرداند.

علاوه بر پیروزی مهم ، خبرهای خوب دیگری نیز وجود داشت: جوردی برتومئو ، رئیس لیگ ، به طور مشخص به مونیخ سفر کرده بود تا یک نقطه شروع دائمی ، به اصطلاح A ، برای بایرن برای بالاترین رقابت اروپا به بایرن ارائه دهد. برتومئو این موضوع را در مصاحبه با Magentasport اعلام کرد. با این حال ، زمان زیادی برای لذت بردن وجود ندارد: مونیخ روز جمعه (ساعت 20.30) در کلاس اول با رئال مادرید دیدار می کند ، قبل از اینکه همسایگان پشت میز بوندسلیگا در برج هامبورگ از گنبد آئودی بازدید کنند (یکشنبه (15:00).

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-16092 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *