باران شدید در برلین باعث از بین رفتن ماهی ها می شود

[ad_1]

باران شدید

باران شدید در برلین باعث از بین رفتن ماهی ها می شود


حمام در دریاچه Krumme Lanke در برلین دراز کشیده و شنا می کنند.

حمامها در دریاچه Krumme Lanke در برلین دراز می کشند و شنا می کنند.

عکس: dpa

سیستم فاضلاب مخلوط در مرکز برلین می تواند جذب باران شدید را دشوار کند.

برلین خدمات بهداشت عمومی دولت به شما توصیه می کند هنگام گرم نگه داشتن دمای آب در مناطق استحمام در برلین بیشتر مراقب باشید. زیرا نمی توان رد کرد که لاروهای مینی کرم در آب کم عمق سرگرم می شوند. به آنها سرکاریا گفته می شود و دیده نمی شود. سخنگوی سیلویا کوستنر گفت ، اگر آنها به مردم حمله کنند ، می تواند منجر به تحریک پوست شود.

باران های شدید در تابستان باعث خنک شدن می شود ، اما به معنای آرامش برای طبیعت نیست. سپس سیستم فاضلاب برای آب مخلوط در برلین در مرکز اغلب نمی تواند حاوی مقدار آب و سرریز باشد. به دلیل سیلابها ، از جمله بقایای گیاهان ، خاک و مدفوع ، به ویژه در کانالهای برلین و سایر آبهای کم جریان ، اکسیژن کم است. این می تواند ماهی ها را به مرگ ترغیب کند.

اما همچنین مناطق شنا در برلین کاستنر توصیه می کند بهتر است به دلیل آلودگی پس از باران شدید از آن اجتناب کنید و ترجیح دهید چند روز به استخر بروید ، به خصوص با کودکان کوچک.


همچنین می توانید وبلاگ ما را برای اخبار مربوط به فاجعه سیل در آلمان مطالعه کنیدکیفیت آب دریاچه در فرودگاه برلین به دلیل جلبک های سبز-آبی محدود است

تابستان امسال نگرانی های کمی در مورد استحمام مناطق در دریاچه ها و رودخانه های برلین وجود داشته است. کیفیت آب به طور منظم بررسی می شود. اخیراً محدودیت هایی فقط در دریاچه فرودگاه وجود دارد که دلیل آن افزایش زیاد جلبک های سبز آبی است. این نوع سیانوباکتریوم که به جای آبی سبز می درخشد ، به دلیل مواد مغذی زیادی در آب ایجاد می شود. هنگام استحمام ، غلظت زیاد جلبک های سبز آبی می تواند باعث تحریک پوست و حالت تهوع شود. کاستنر گفت ، ظهور بیشتر جلبک های سبز آبی در آب گرم تا پایان ماه ژوئیه انتظار می رود.

در مقابل ، اندازه گیری وجود عنکبوتیه در آب دشوار است. این را بیشتر می توان در مناطق دشتی پیدا کرد که با گیاهان آبزی رشد کرده و حلزون زندگی می کنند. زیرا تخمهای کرم همراه با فضولات پرندگان به داخل آب می افتند و می توانند حلزونهای منطقه بانک را آلوده کنند. سرکاریا می تواند در آنها رشد کند ، که پس از آن مانند لارو ازدحام می کند تا میزبانان طبیعی خود را دوباره پیدا کند – پرندگان آبزی.

اما همچنین می توان به غواصان حمله کرد. سرکارها سپس در پوست فرو رفته و کمی بعد می میرند. سپس لکه های قرمز کوچکی روی پوست وجود دارد که به راحتی خارش دارند. پوست حساس همچنین می تواند باعث خارش شدید شود. حتی گاهی اوقات یک متخصص پوست نامیده می شود.

طبق گفته خدمات ملکی ، ضد آفتاب های ضدآب و مالش شدید حوله بعد از حمام از این امر جلوگیری می کند. لباس های شنای مرطوب باید بلافاصله خارج شوند. قبلاً شواهدی از عفونت سرکاریا در سالهای گذشته کرمن لانکه و گروسر مگگلسی وجود داشته است.

زباله موش ها را به خود جلب می کند – و سواحل مرده اند

کوستنر افزود: یکی از مشکلات در مناطق حمام ، ساخت بشر است. انبوهی از زباله های جمع شده موش ها را به خود جلب می کند ، که پس از آن ، از جمله چیزهای دیگر ، سواحل را پر می کند. و بعضی از موش ها نیز استحمام دارند.

پس از بارندگی شدید ، باکتری های مفید بلافاصله کار خود را در آبهای برلین انجام می دهند و مواد شسته شده را تجزیه می کنند. اما برای این کار آنها به انرژی و اکسیژن نیاز دارند. گاهی اوقات ماهی ها فاقد این مورد هستند. به خصوص در شب که باکتری ها فتوسنتز نمی کنند و بنابراین نمی توانند اکسیژن جدید تولید کنند.

درک الرت از اداره محیط زیست سنا گفت: “دو هفته پیش ، ما حدود 2000 کیلوگرم ماهی مرده جمع آوری کردیم.” اما این در مقایسه با قبل کم است. زیرا بین ماه های می و سپتامبر ، یک کشتی تهویه شبانه از طریق برلین حرکت می کند. الر گفت ، متأسفانه نمی توان به طور كامل از مرگ ماهی جلوگیری كرد. از طرف دیگر ، مهاجران خرچنگ به عنوان ساکنان آبزی جدید تحت تأثیر کمبود اکسیژن قرار نمی گیرند. “آنها فقط سر خود را بالاتر از آب نگه می دارند.”[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *