این چهار کایاک عنوان قهرمانی اروپا را به دست آورد – برلینر مورگن پست

[ad_1]

رقابت در پوزنان

کایاک چهار به مقام قهرمانی اروپا دست یافت


کوارتت کایاک آلمان در پوزنان موفق به کسب مدال قهرمانی شد.

کایاک آلمان با چهار نفر عنوان قهرمانی اروپا در پوزنان را از آن خود کرد.

عکس: dpa

ژست قایق رژه آلمان عنوان قهرمانی اروپا در مسابقات قایقرانی در پوزنان لهستان را از آن خود کرد و از نقش خود به عنوان محبوب المپیک توکیو حمایت کرد.


کایاک چهار نفره با حضور مکس رندشمیت ، تام لیبشر ، رونالد رووه و مکس لمکه بیش از 500 متر از اسلواکی و روسیه در روز شنبه پیروز شد.

دو مدال EM دیگر آلمان

علاوه بر این ، انجمن کانو آلمان (DKV) دو مدال دیگر را در کلاس های المپیک جشن گرفت. کنراد شیبنر فقط باید شکست خود در مقابل مارتین فوچس چک را با 1.4 ثانیه در یک حرکت کانو در مسافت بیش از 1000 متر اعتراف کند. همچنین در مسابقات C2 بانوان بیش از 500 متر نقره برای دو نفره Lisa Jahn / Sophie Koch وجود داشت که یک و نیم ثانیه از اوکراین عقب بود.

در مقابل ، قایق آلمانی مورد علاقه K2 با Sabrina Pradler / Tina Ditze با دست خالی آمد. این دو نفر باید در مکان 500 متر به مقام چهارم بسنده می کردند. قهرمان المپیک مجارستان بر مسابقه مسلط شد. در ماده K1 مردان بیش از 1000 متر ، مارتین هیلر شانسی به عنوان پنجمی نداشت. قهرمان جهان مجارستان بالینت کوپاس در این مسابقات پیروز شد. ژول هایک نیز در K1 بیش از 200 متر در جایگاه هشتم شانسی نداشت. دان یما یورگنسن از عنوان خود دفاع کرد.

© dpa-infocom ، dpa: 210605-99-872688 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *