این برنامه باعث می شود کودکان در خانه حرکت کنند

[ad_1]

جادوی کابین

این برنامه باعث می شود کودکان در خانه حرکت کنند

در وسط بیماری همه گیر ، در وسط قفل جزئی – و در خارج هوای بد زمستانی وجود دارد. اما کودکان هنوز به ورزش نیاز دارند. آیا تلفن هوشمند می تواند کمک کند؟


تمرینات را می توان خود به خود و با برنامه Kitu شروع کرد یا می توان با به اصطلاح نقشه گنج ، تمرینات طولانی مدت روزانه را برنامه ریزی کرد.

با استفاده از برنامه Kitu ، می توان به صورت خودجوش تمرینات را شروع کرد یا می توان تمرینات طولانی مدت روزانه را با اصطلاح نقشه گنج برنامه ریزی کرد.

عکس: dpa

اشتوتگارت پله ها مانند کوه ، نرده ها مانند میله های افقی: خانه می تواند مانند یک سالن ورزشی عالی باشد. با این روش ، Kitu-App می خواهد جنبش های بیشتری را در زندگی روزمره خانواده های دارای کیتا و کودکان در دبستان ایجاد کند.

Kitu به معنای ژیمناستیک کودکان است و این برنامه یک برنامه رایگان برای است
اندروید و
iOSچه کسی مسئول آنهاست
بنیاد ژیمناستیک کودکان بادن-وورتمبرگ توسعه یافت.

از آنجا که نباید از سرگرمی و بازی غافل شد ، وظیفه بعدی ژیمناستیک در برنامه همیشه توسط یک چرخ مجازی بخت تعیین می شود. این مجموعه شامل ، به عنوان مثال ، “بالا رفتن” از پله ها ، اما همچنین تمرینات سرگرم کننده از راه رفتن اردک تا پرش قورباغه تا پرش از جک یا بچه گربه است.

برای اینکه بچه ها در پیست بمانند ، پس از ثبت نام می توان نقشه گنجی به اصطلاح ایجاد کرد – با وظایفی برای تمرینات و بازی ها به صورت جداگانه برای هر کودک. این می تواند دوره های یک هفته ، دو یا چهار هفته را پوشش دهد ، بنابراین یک برنامه آموزشی مناسب ایجاد می شود. و در پایان حتی مورد علاقه وجود دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-981757 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *