اینترمیلان پس از پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی در فلورانس

[ad_1]

کوپا ایتالیا

اینترمیلان پس از پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی در فلورانس

به روز شده: 13.01.2021 ، 23:47


اینترمیلان در اطراف آرتورو ویدال (مرکز) بر فلورانس غلبه کرد.

اینترمیلان در اطراف آرتورو ویدال (مرکز) بر فلورانس غلبه کرد.

عکس: dpa

فلورانس با پیروزی در ایستگاه ، اینترمیلان به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتبال ایتالیا رسید.نایب قهرمان جدول سری A در مرحله یک هشتم نهایی جام ایتالیا با نتیجه 2-1 (1-0) پس از وقت اضافی مقابل رقیب از لیگ فیورنتینا ، غلبه کرد. در ورزشگاه آرتمیو فرانکی ، آرتورو ویدال بازیکن سابق بایرن (دقیقه 40) با یک پنالتی به میهمانان میلان برتری داد. کریستین کوام (57 ام) برای فلورانس گل تساوی را به ثمر رساند. روملو لوکاکو برنده دیرهنگام را به ثمر رساند (یازدهم).

فلورانس مجبور شد بدون ستاره بایرن ، فرانک ریبری در این بازی کنار بیاید – او به دلیل مشکلات زانو غایب بود. در مرحله یک چهارم نهایی ، اینتر با رقبای شهر میلان دیدار خواهد کرد.

قهرمان سریال یوونتوس تورینو نیز به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. بهترین تیم سری A تنها در مرحله یک هشتم نهایی جام ایتالیا پس از وقت اضافی با نتیجه 3 بر 2 (2: 1) برابر رقبای لیگ CFC جنوا به برتری رسید. کریستیانو رونالدو سوپراستار دیرهنگام با مربی آندره پیرلو (دقیقه 88) تعویض شد.

دژان کولوسفسکی (دقیقه 2) در ابتدا با یک گل صاعقه میزبان تورین را در ورزشگاه آلیانز پیش انداخت ، آلوارو موراتا یووه را به 2: 0 افزایش داد (23 ام). گل بعدی جنوا لنارت چیبورا (28 ام) بود ، فیلیپو مگلونی گل تساوی را به ثمر رساند (74 ام) حمزه رافیا پس از آموزش رونالدو و موراتا ، گل پیروزی تورینو (104) را به ثمر رساند.

SSC ناپولی نیز در مرحله یک چهارم نهایی است: برنده جام در بازی خود مقابل FC Empoli 3-2 (2-1) پیروز شد. جیووانی دی لورنزو (هجدهم) ، هیروینگ لوزانو (سی و هشتم) و آندره پتانیا (76) برای قهرمان دفاعی گلزنی کردند. امپولی موفق شد دو بار از طریق ندیم بایرامی (33 و 68) به تساوی برسد.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-14316 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *