ایستگاه S-Bahn در شارلوتنبورگ WiFi و مبلمان جدید دریافت می کند

[ad_1]

ترافیک

ایستگاه S-Bahn در شارلوتنبورگ WiFi و مبلمان جدید دریافت می کند

این ایستگاه به تدریج به ایستگاه شهر هوشمند تبدیل شد. در سال 2021 ، اینترنت بهتر و مبلمان انتظار باید نصب شود.


ایستگاه S-Bahn در شارلوتنبورگ در سال 2021 WiFi دریافت می کند.

ایستگاه S-Bahn در شارلوتنبورگ در سال 2021 WiFi دریافت می کند.

عکس: Jörg Krathöfer / سرویس عکس FUNKE

برلین دویچه باه می خواهد ایستگاه S-Bahn در شارلوتنبورگ را به WiFi مجهز کند. به گفته سخنگوی شرکت ، یک سینمای تابستانی در جلو نیز در سال 2021 برنامه ریزی شده است. این باید در اوایل ماه مه شروع شود – این تاریخ به توسعه بیماری همه گیر کرونر بستگی دارد. دویچه باه می خواهد مبلمان خیابان را برای سینما نصب کند.سخنگو افزود ، علاوه بر این ، “مبلمان انتظار” جدید در ماه های آینده بر روی سیستم عامل ها آزمایش خواهد شد. در چند سال گذشته ، Deutsche Bahn در کل 1.8 میلیون یورو در تبدیل ایستگاه به ایستگاه “شهر هوشمند” سرمایه گذاری کرده است.در حال حاضر ایستگاه های شارژ USB وجود دارد

اصطلاح “شهر هوشمند” به این معنی است که مناطق ایستگاه بهم پیوسته و بهم پیوسته اند. این باید یک مکان را کارآمدتر کند ، بلکه برای زندگی مناسب تر باشد. راه حل های فنی اغلب نقش مهمی دارند.در همین زمینه ، دویچه باهن نیمکت های جدید ، گزینه های شارژ USB و مفهوم روشنایی جدیدی را در ساختمان پذیرایی نصب کرده بود. زیرگذر عابر پیاده طرح جدیدی از یک دیوار شیشه ای را دریافت کرد که نقوش تاریخی برلین را نشان می دهد.

فروشگاه های پاپ آپ در مقابل ایستگاه آزمایش شده اند

مانع ایستگاه نیز دوباره طراحی شد. تابستان سال گذشته ، دو فروشگاه پاپ آپ مکعبی شکل در Stuttgarter Platz وجود داشت که توسط یک کافی شاپ و یک شرکت اجاره دوچرخه اجاره شده بود. به اصطلاح “مکعب” نمونه های اولیه هستند و به مدت دو سال در ایستگاه قطار شارلوتنبورگ آزمایش شده اند.

مبلمان خیابان با بلندگوهای تعاملی ، نیمکت هایی با تخت گل و کیزکینو در حیاط در لبه ساختمان ایستگاه از دیگر عناصر جلوی ایستگاه بودند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *